Menu Forum

Bungalov 1275 od Euroline, co vy na to?

6. říj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
fosinka
42
Registrovala se 5. ledna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 42 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
fosinka
42
Registrovala se 5. ledna 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 9 příspěvků. Má 42 přátel. Region Vsetín.
 http://www.euroline.cz/cz/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1275.html
Co na něj říkáte? Potřebuji kritické oko, nápady, připomínky.... Jak se vám zdá?
17. zář 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fosinka
42
fotoportrét
fotoportrét
fosinka
42
 Opravdu nikdo žádný nápad nebo tip? :(
19. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
larnie (35 r.)
Registrovala se 23. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kutná Hora.
  • Přestavuji dům
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
larnie (35 r.)
Registrovala se 23. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kutná Hora.
  • Přestavuji dům
    Region Kutná Hora
 Zdravim, zrovna jsme taky ve fazi vyberu typoveho projektu, takze chapu, ze to potrebujete prodiskutovat s nekym nezavislym emoticon Projekty od Euroline jsou skoro vsechny zdarile. Nam se libi bungalov 974, ale to je jenom 4+kk. Zalezi hlavne na vasich pozadavcich, vkusu a taky na pozemku, kterem budete stavet. Ale kdyz to vezmu podle sebe, co bych chtela v domecku mit, tak technicka mistnost tam je, i docela dost ulozneho prostoru. Jen se mi zda mensi kuchynka, ale tu muzete zvetsit o spiz. A nedelala bych druhy sprchovy kout, to misto by se dalo vyuzit na ulozeni nejakych veci. Ale to je pouze muj nazor. Jinak z venku ten baracek vypada moc hezky.
20. zář 2012 v 08:22  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raddkak
1
Registrovala se 31. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
raddkak
1
Registrovala se 31. ledna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 2 přátele.
 Zdravím. Také jsme ve fázi hledání a rozhodování. Tento dům je rozměrové přibližně stejný, ale přijde mně více "promyšlená" dispozice a řešení úložných prostorů, kterých není nikdy dost. http://thermo-plus.cz/typove-projekty/prizemni-bungalovy/michal&zobrazeni=zrcadlove
23. zář 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
larnie (35 r.)
  • Přestavuji dům
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
larnie (35 r.)
  • Přestavuji dům
    Region Kutná Hora
 Bungalov Michal, taky jeden z nasich favoritu emoticon Vnitrni dispozice nema chybu, teda alespon pro me. Jen manzel by radeji dum do L a aby mel zastresenou verandu, coz bohuzel nema. Ale ja bych ho brala hned emoticon
23. zář 2012 ve 14:42  •  přestavuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
poppapea
9
Registrovala se 3. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 7 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
poppapea
9
Registrovala se 3. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 7 příspěvků. Má 16 přátel.
 Také máme projekt od Eurolinu, jen teda Bungalov 1279. Zrušila bych spíž a tím zvětšila kuchyň. Jinak za mě bych druhou koupelnu celou nerušila.Rozdělila bych jí na dvě menší místnosti. V jedné bych zachovala wc, protože to se vždy hodí a já bych jen jedno wc v baráku nechtěla. A v druhé bych udělala nějaký kumbál třeba na hadry,vysavač. Taky jsme museli změnit dispozice. Barák jsme zvedli o 50cm a udělali obytné podkroví kde máme pracovnu,šatnu a technickou místnost a jsme max spokojení. Druhý dům je řešený líp i když taky bych nebyla 100% spokojená,ale Euroline je hezčí.
2. říj 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikaolomouc
5
Registrovala se 23. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 35 přátel. Region Olomouc.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
veronikaolomouc
5
Registrovala se 23. září 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 35 přátel. Region Olomouc.
  • Již bydlím v domě
 Projekt je to pěkný - jen za tu cenu je domeček poměrně dost malý... emoticon Nebo naopak - na obtnou plochu 109 m2 je cena příliš vysoká...
9. říj 2012 ve 14:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. říj 2012 v 00:23 • brigith
fotoportrét
fotoportrét
hape
Registrovala se 25. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
hape
Registrovala se 25. dubna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8 příspěvků. Region Ostrava.
 @fosinka Přeji krásný den, začínáme vybírat projekt a padl mi do oka právě bungalov 1275. Šli jste nakonec do něj? A provedli jste nějaké úpravy? Mě se zdá docela malý obývák a i vstup do domu není moc šťastně řešený. Ale zatím je to nejlepší projekt, co jsem viděla.
16. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fosinka
42
fotoportrét
fotoportrét
fosinka
42
 @hape ahojky, tak projekt máme nakonec uplně jiný. Nevyhovoval nakonec na sklon našeho pozemku. Pokud začnete stavit, budu se těšit na fotky. I mě přišel obývák menší. Je pravda, že projekt je to ale super emoticon
16. led 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Region Brno.
 Dobrý den, rozhodli jste se někdo pro něj?
2. říj 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
Registrovala se 16. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 9 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
Registrovala se 16. ledna 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 18 příspěvků. Má 9 přátel. Region Hradec Králové.
 Ahojda, my o něm uvažujeme. Moc se nám líbí. Zatím řešíme přístupovou cestu na pozemek a pak nejspíš koupime projekt emoticon Vy ho chcete také stavět?
2. říj 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
 Ahoj, nám se taky moc líbí. Kupujeme teď pozemek a stavět se chystáme až půjdu zpět po rodičovské do práce. Budete stavět zděný? A máte už vybranou firmu?
3. říj 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
 Ahoj, chceme zděný. Firmy máme vyhlidle asi tři, akorát potřebujeme projekt,aby nám domeček nacenili. Ješte jsme uvažovali,ze by jsme koupili projekt rovnou s garáží, ale bylo by to o půl milionu dražší. Jsem taky na rodičáku,žádné terno to není emoticon Už jste někde zjišťovali na kolik by vás přišel?
3. říj 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
 Nezjišťovali, chtěla jsem se zeptat tady na fóru, kdo už má postaveno. Garáž se nám už na pozemek nevejde, takže není co řešit emoticon. Kde budete stavět?
4. říj 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
 A Euroline jenom poskytují projekty? Nestaví? Že mají na stránkách rozpočtové náklady na stavbu na klíč..?
4. říj 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
fotoportrét
fotoportrét
katkablu
14
 Budeme stavět u Hradce Králové. Ne nestaví, je to firma pouze na projekty emoticon Dost mě štve, že se nikde na dům nemůžeme podívat emoticon
4. říj 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lucieg (33 r.)
 A planujete nejake zmeny v projektu? My budeme muset, pokud se pro nej rozhodneme, zvysit strechu
6. říj 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí