Menu Forum

Bungalov 1377 - Euroline staví nekdo??

4. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
Registrovala se 29. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků a 2 inzeráty. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
Registrovala se 29. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 80 příspěvků a 2 inzeráty. Má 3 přátele.
 ahoj strecháčci stráááášne jsem se zamilovala do tohoto projektu máme dlouhý a úzký pozemek, vchod domů z boku - pro nas ideál , už máme v merku pár změn, franc. okno nechat jen v obývaku, ale zvetšit ho... v ost. pokojích nechat klasická a dveře do technické m. dát z chodby a ne ze zádveří, v ložnici vchod do šatny a místo šatny sprachác a zvetšení koupelny... stavba na klíč mám od firem vynabídkováno na necelé 3 mil. .... /Ptám se je tu nekdo, kdo tento bungalov staví svépomocí ??? nejlépe ze severních / stredních čech??? potrebovala bych se na neco optat... pokud bych si koupila tento typový projekt, případné změny mi Euroline zamění? nebo bude lepší si ho nechat udelat od projektanta??? díky za rady typy emoticon)
4. kvě v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
 emoticon
4. kvě ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
 emoticon
4. kvě ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
fotoportrét
fotoportrét
michaelaemail
3
 .
4. kvě ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí