Menu Forum

Bungalov 1379 od Euroline - jak se bydlí?

15. srp 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
Registrovala se 5. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
Registrovala se 5. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zdravím, je zde někdo, kdo bydlí v bungalovu 1379? Chci se zeptat, jak se v něm bydlí, co by jste změnili dispozičně? Budeme jej kupovat a přemýšlíme, jak tam udělat kuchyň. Můžete když tak poskytnout i nějaké fotky kuchyně pro inspiraci?emoticon Máme několik návrhů, ale každý má své plusy a mínusy.

Díky za odpovědi a případná fota
5. únor 2016 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bila_vlcice
Registrovala se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
bila_vlcice
Registrovala se 9. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
 Dobry den, hledam stejne informace. Zatim hledame nekoho, kdo by nam provedl zmeny v projektu. V jake fazi jste vy? emoticon
9. dub 2016 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
 Dobrý den, domeček kupujeme již po kolaudaci, jedina dip. změna je ta, že v kuchyni není spíž a ze šatny a tech místnosti uprostřed je udělaná jedna větší technická místnost.. Koupelna je vybudovaná zatím jen jedna, z druhé uděláme prozatimní šatnu. Kucyhn uz máme taky konečně rozhodlou tak pokud to klapne, začátkem června bychom se mohli nastěhovatemoticon
20. dub 2016 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendah
Registrovala se 31. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
dendah
Registrovala se 31. ledna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda už máte bungalov postavený a jestli byste mi případně mohla poslat nějaké fotky na e-mail denda112@seznam.cz, abychom měli představu. emoticon Pak bych se ještě chtěla zeptat, jestli máte k domu postavenou také garáž. Moc děkuji za případnou odpověď.
31. led ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
 Dobrý den, ano bungalov máme již postavený. Do mejlu Vám zasílám pár fotek. Máme jej bez garáže.
31. led ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateee1111
Registrovala se 5. srpna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Přerov.
  • Sním o domě
    Říkovice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
kateee1111
Registrovala se 5. srpna 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Přerov.
  • Sním o domě
    Říkovice, Region Přerov
 @eviknufik Dobrý den, dům jsem před několika dny objevila na netu a moc se nám líbí. Můžu na Vás mít několik otázek? Děkuji emoticon
13. srp v 16:43  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
 @kateee1111 dobrý den, není problém, ptejte se
14. srp v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateee1111
  • Sním o domě
    Říkovice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
kateee1111
  • Sním o domě
    Říkovice, Region Přerov
 Dobrý den, dům se nám moc líbí. Jen by jsme ho měli zrcadlově otočený. Jaké máte změny vůči projektu? Bude nás tam pět, takže bych nechala dvě koupelny i wc, jen jestli stačí velikost té TM a vedle ještě šatna? Přemýšlíme, že by jsme udělali jednu větší TM a nechali vestavěné skříně tak, jak je zakresleno. Jaké máte vytápění? Stačí šířka zádveří? A nemáte nějakou fotečku čehokoliv, kdekoliv, prosím? Jestli by jste mi poslala na mail. A jestli se můžu zeptat na cenu (alespoň zaokrouhleně)? Děkuji moooockrát. emoticon
14. srp v 09:46  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
fotoportrét
fotoportrét
eviknufik
 @kateee1111 dobrý večer, pošlete mi prosím mejl, pošlu pár foto a zodpovím dotazy☺️
14. srp ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kateee1111
  • Sním o domě
    Říkovice, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
kateee1111
  • Sním o domě
    Říkovice, Region Přerov
 kate.val@centrum.cz. Ještě jednou děkuji emoticon
15. srp ve 03:52  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
illulu
1
Registrovala se 3. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
illulu
1
Registrovala se 3. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album. Region Strakonice.
 Dobrý večer,mohla bych také poprosit pár fotek do emailu? Děkuji Ilona emoticon (ILLulu@seznam.cz)
15. srp ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí