Bungalov 1471 od Euroline. Někdo kdo bydlí nebo staví?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, zdravím všechny. Najde se tu někdo, kdo staví Bungalov 1471 nebo už někdo v takovémto domečku spokojeně bydlí? :-) Jaké máte zkušeností ?
Odpovědět
Profilova fotka
@annency prikladam, ale nevim, jestli na to pujde videt, co potrebujete, dost to tu zmensuje kvalitu. Pudorys mame oproti puvodnimu projektu trochu upraveny.
Odpovědět
Profilova fotka
Šestý den zdění ve třech,jedeme dál! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olin1981 libi se mi ta dve okna v garazi, to jsme meli kurna sopa taky dat... :-) ale jedete ;-)
Odpovědět
Máte někdo nebo plánujete venkovní rolety? Zdíme a řešíme problém s překlady, kastlík od rolet se tam podle PD dokumentace nevleze, je to příprava ne externí žaluzie. Potřebuji prosím rychlou reakci, děkuji.
Odpovědět
@meesha83 : Aha, myslela jsem,jestli to mate pruchozi z garaze do domu, tak nic :-) Ale dekuju.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, tak bych vam chtela ukazat co vzniklo z bungalovu 1471... v podstate nic moc podobnyho :D. Ale chtela bych se vas zeptat na vas nazor... trosku vahame s obyvakem, ma trosku blbe rozmery... tak nevim jestli ho nejak upravit a jak, pripadne jestli nekoho napadne nejaka vec co jsme treba prehledli a dala by se vylepsit? Predem dekuji za nazory. P.S. umazala jsem vsechny nepotrebne cary..
Odpovědět
@viktorie15 Prosim te, kolik m2 ctverecnich vam zabira ten krb?? dekuji
Odpovědět
jinak jeste doplnim, ze dum ma rozmer 10,5 x 13,5
Odpovědět
@meesha83 Ahoj, prosim te, jaky mate rozmery domu, nechali jste puvodni dle 1471 od eurolinu? a ten obyvak mate kolik m2? dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@ddori vypadá to taky dobře :) já za sebe bych nedávala tu příčku do obýváku, bude se vám nepohodlně vstávat od jídelního stolu a stejně návštěvy půjdou přes kuchyň. Ale asi pro to máte nějaký jiný důvod. Jinak se mi to líbí ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@ddori rozměry domu máme 16,9x10,4m. Nejsem si jistá, jak to má velké Euroline s garáží, tu jsme si udělali, prostě co nám povinné odstupy od hranicpozemku dovolily ;) obývák + jídelna má 28,1m2 a kuchyně 11,8m2
Odpovědět
@meesha83 dik. Pricku jsme oddelali a kuchyn bude vicemene samostatna.. rozdelena supackama. Ale pujde se pres obyvak ... :). Uz se tesim
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, mám dotaz. Nenašel by se nêkdo, kdo má již tento domek postavený a umožnil jeho návštěvu? Moje představivost je dost omezená a tak bych ráda někde domeček viděla v reálu. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
No vybírat obklady je pro mě fakt trest :-| jaky jste kdo vybrali obklady do koupelny a jak jste daleko ze stavbou? ahoooj... PS: už aby ta zima skončila co? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olin1981 chapu, po prvni navsteve Sika jsem byla na odpadnuti (samozrejme jsme nic nevybrali 😃), pak jsem to zkusila jeste jednou v mensim Siku, ale se stejnym zaverem a vysledek byl, ze jsem si nasla male koupelnove studio, ktere melo par kousku v showroomu, tam uz jsem byla schopna dat neco dohromady a to taky budeme mit. Kolem obkladu od te doby prochazim rychlym krokem 😃 Jinak cekame na plusove teploty jak na smilovani bozi, at uz muzou kluci konecne nastoupit na vodu, odpady, topeni. 😉
Odpovědět
@olin1981 za posledních 5 let jsem dělal 3 koupelny a ve všech jsem použil RAKO Fashion, v bungalovu ji použiju určitě taky. kombinace antracit, bílá http://www.rako.cz/produkty/fashion.h...
Odpovědět
Jsme na tom stejně, už ať se oteplí, nám dodělali minulý týden okna s několika týdenním odkládaním díky teplotám. Obklady-dlažbu jsem vybírali více jak rok, hrůza, SIKO jsme navštívili několikrát, to co se nám líbilo bylo nad náš rozpočet. Nakonec jsme vybrali v Leroy Merlin.
Odpovědět
Ahojte, chystáme se přítelkyní také stavět bungalov 1471, ale chceme pár drobných úprav. Nechtěli bychom okna až na podlahu ale nějaké klasické třeba 150x170cm teda kromě dveří na pergolu. Řešil to už někdo? A další dotázek, o kolik vyjde dráž garáž oproti stavbě bez garáže? Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@keany Ahoj, ta stavební firma Euroline (teď nevím, jak se jmenují) mi nabízeli garáž za 500t. navíc oproti samostatnému domu ve standardním provedení při stavbě na klíč.
Odpovědět
@meesha83 Tak to je masakr, to by mě zajímalo co tam vypočítali. Já jedu v sobotu do firmy AW domy, aby nám nacenili stavbu. Jde mi spíše o hrubou stavbu, podlahy, elektro, voda atd si budeme dělat sami nebo spíš jiné fiirmy známých.
Odpovědět
tak po 3 měsíčním martyriu s hasičema (žádost k vyjádření poslána 15.12.2016, po několika sporech s referentkou co na tom dělala a kompletním předělání PBŘS bylo kladné vyjádření doručeno včera), jdu v pondělí žádat o SP, tak doufám že bude vše v pořádku a za 6 týdnů kopeme. Jediné z čeho mám strach je plán BOZP, všechno ostatní jsem si jistý že mám v pořádku. Zednickou partu na hrubou stavbu mám za 190 000,-Kč (pouze práce). V ceně základy,podklaďák, ležatá kanalizace, komplet zdivo a věnec. Jedna perlička k nacenění - nějaké Ukáčko mi volalo, že teda jako za 430 000,- by to udělali, že levněji to nejde :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mato2016 to nevypadá vůbec špatně, nakolik Vám to firma nacenila pokud to není teda tajné.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi zatím takhle ;-) omítky hotové,od pondělka podlahovka a hned nato zalít podlahu.. stavění zdar :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
ahoj,tak jak se vám v domku bydlí,máme ho též ve výběru..Změnily by jste něco?Stavěla vám firma nebo svépomocí popřípadě pokud vám nevadí,říct rozpočet,popřípadě s jakou firmou jste byli spokojený?Má někdo od prestige House na klíč?děkuji moc...
Odpovědět
Profilova fotka
@mischellb ahoj, nam se bydli vyborne, stavela nam na Berounsku firma, kterou muzu pripadne doporucit, byli jsme moc spokojeni. Jedinou zmenou, kterou bych ted udelala, by bylo rozsireni garaze, respektive garazovych vrat. Na me jsou moc uzke, absolutne na to nemam odvahu :-D ale jinak je vsechno moc fajn, delali jsme minimalni zmeny v projektu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mission complete 😀👌🍻🍸 kolaudace za náma, přesně rok a měsíc od kopnutí do země.
Odpovědět
Dobrý den, mohl by mi někdo poslat foto tohoto domečku, jak interiéru , tak exteriéru. Jsme ve fázi projektu a potřebujeme vychytat mouchy. Děkuji moc . Muj mail: lenda.novotna@seznam.cz
Odpovědět
Moc pěkné, též se blížíme k cíli. Ta fasáda je čistě bílá ? Já chci též bílou s šedým kamenným obkladem, ale manželovi se do bílé moc nechce.Že prý bude brzy špinavá. Co si myslíte vy, nemáte strach ? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fasáda bílá není, na fotce je to vidět o proti sousedce, ta má skoro bílou. Zvolili jsme světle šedou z nádechem do modra od firmy Ceresit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?