Menu Forum

Bungalov 1471 od Euroline. Někdo kdo bydlí nebo staví?

24. kvě 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kacajarda
3
Registrovala se 8. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Karviná.
  • Stavím dům
    Horní Bludovice, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kacajarda
3
Registrovala se 8. října 2017 na modrastrecha.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Karviná.
  • Stavím dům
 Prosim stavel nekdo tenhle baracek svepomoci???kolik Vas prosim vysel???
18. pro 2017 ve 14:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
1
Registroval se 18. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Má 5 přátel. Březnice, Region Příbram.
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
1
Registroval se 18. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Má 5 přátel. Březnice, Region Příbram.
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
 Já ho stavěl svépomocí, 2,1mil.
19. pro 2017 ve 21:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacajarda
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
kacajarda
3
  • Stavím dům
 @olin1981 dekuji moc za odpověď. Taky se chystame stavět svépomocí ma jaře. A mate tepelne cerpadlo
29. pro 2017 ve 22:05  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
milanor
Registroval se 17. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Region Pelhřimov.
fotoportrét
fotoportrét
milanor
Registroval se 17. ledna 2017 na modrastrecha.cz. Přidal 101 příspěvků. Region Pelhřimov.
 olin1981> Ahoj, moc hezké to máte, musím chválit. Osobně mám v plánu kopnout příští rok a ještě řeším pár detailů co se projektu týče. Máme podobný styl, takže pokud možno rád bych se Vás zeptal na pár rozměrů, budu moc vděčný za odpověď.
Moc se mi líbí závětří u vchodu, mám ho taky zakreslené, akorát si ještě nejsem jistý jeho hloubkou, u Vás se mi zdá tak akorát, můžete mi napsat kolik ho máte hluboké? Svoje mám zatím 1m, ale vzhledem, že plánuji také větší přesahy střehy nevím zda to není moc. Zároveň bych se zeptal na ty větší přesahy, kolik je prosím máte, 1m? Co se mi na první pohled z Vašich fotek líbí je střešní krytina, ta je opravdu povedená, o jakou značku a typ se prosím jedná?

Máte to opravdu moc pěkné, rychle a za hezké peníze postavené. Gratuluji ke krásnému bydlení.

Stavění zdar emoticon
30. pro 2017 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
1
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
1
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
 @milanor ahoj závětří je 80cm hluboké a přesahy střechy jsou 105cm,počítám to i ze zateplením a fasádou!
Střešní krytina je KM beta-rota velko formátová taška.
http://www.kmbeta.cz/sortiment/info_ROTA.html
1. led 2018 ve 12:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
1
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
olin1981
1
  • Stavím dům
    Březnice, Region Příbram
 @kacajarda Tepelné čerpadlo zatím nemáme do budoucna možná pořídíme, sice jsem si nechal než jsme zalili podlahy rovnou natáhnout a připravit trupky k Tč + 5 tis,ale zatím máme el.kotel a krbovou vložku a spokojený!
1. led 2018 ve 13:01  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milanor
fotoportrét
fotoportrét
milanor
 @olin1981

Díky za odpověď, ale asi jsem lama nebo je to včerejším silvestrem emoticon , takže teď po zateplení a natažení fasády je přesah 105cm nebo jste to myslel tak, že 105cm - polyš a fasáda?

Jak to závětří u vchodu, připadá Vám to dostačující i vzhledem k většímu přesahu střechy? Já mám zatím v projektu rovný 1m a zase bych měl radši těch 20cm do plusu v zádveří než venku v závětří. Kdybych plánovat klasické přesahy střechy tak bych to asi nechal, ale nechci udělat před vchodovými dveřmi jakýsi "tunel".

KM Beta Rota je krásná, hodně se mi líbí tento styl, základní cena je vyšší jak u klasické tašky v provedení Briliant. Zatím nemám spočítanou střechu, ale mohl bych poprosit o nástřel ceny na kolik vyšla Vás Rota třeba vůči Hodonce v Briliantu pokud jste tedy řešil podobné dilema a nešel rovnou do Roty?

Děkuji, pokud nechcete psát cenu za krytinu sem napište mi prosím info aspoň do SZ, byl bych moc vděčný ( máme podobné rozměry půdorysu)

M.
1. led 2018 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radge
Registrovala se 9. října 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
radge
Registrovala se 9. října 2018 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
 @meesha83 Ahoj, Prosím můžeš doporučit firmu na Berounsku?
9. říj 2018 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
244
Registrovala se 14. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 80 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
meesha83
244
Registrovala se 14. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 80 přátel. Region Beroun.
 @radge Ahoj, nam stavela firma Krajstav z Berouna a jsme moc spokojeni. 😉 kde budete stavet?
11. říj 2018 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alena0804
Registrovala se 22. května 2019 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Cheb.
fotoportrét
fotoportrét
alena0804
Registrovala se 22. května 2019 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Cheb.
 Dobrý den, začínáme také stavět tento baráček, mohu někoho poprosit o foto, jak vyřešil koupelnu? Vůbec si nevím rady :(
22. kvě ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seandurst
7
Registroval se 6. prosince 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
seandurst
7
Registroval se 6. prosince 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Region Kolín.
 @alena0804 http://www.modrastrecha.sk/group/6355/
22. kvě ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronikag1
Registrovala se 25. dubna 2018 na modrastrecha.sk. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Trnava.
  • Stavím dům
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
veronikag1
Registrovala se 25. dubna 2018 na modrastrecha.sk. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Trnava.
  • Stavím dům
    Slovensko
 @alena0804 my estte nemame dokonceny domcek takze fotky nemam ale zrusili sme bidet, nechavame len wcko, davame dvojumyvadlo , a oproti od dveri vana a k oknu sprchovy kut.
23. kvě v 07:39  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alenie19
1
Registrovala se 10. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
alenie19
1
Registrovala se 10. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 3 příspěvky.
 My koupelnu upravili dost, rozšířili jsme ji směrem do pokoje. Je ale fakt, že jsme rozšířili o metr celý dům, takže se z toho pokoje vedle koupelny dalo ubrat a pokoj zůstal pořád dostatečně velký. Bidet jsem zrušila a jsem ráda. Máme bidetovou spršku a je to super. Vešla se nám vana, sprcha a velké umyvadlo a mám tam i boiler. Okno jsme zmenšili.
24. kvě ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš