Bungalov 567. Máte skúsenosť?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovědět
Zdravím všechny příznivce bungalovu 567. I my jsem se rozhodli pro tento domeček, udělali jsme si v projektu menší úpravy a jen co vyběháme potřebné povolení, začínáme stavět. :-) Až se rozjede stavba, určitě přidáme fotečky a podělíme se o postřehy. Lucka
Odpovědět
Ahoj, zdravím další stavaře a příznivce tohoto bungalovu. Je úžasnej ;-) . Můžu se zeptat jaké úpravy? My máme taky nějaké. A to jiná okna v koupelně, bude tam stejné jako v kuchyni, pak v obýváku nebudou ty velké balkonovky, ale dvojité + ještě dvojité okno. Pořád se ještě rozhodujeme, ale asi nebudeme mít ten otevřený krov, v těch dvou pokojích nebudou ty vestavěné skříně, ta příčka se posune a v ložnici tak vznikne šatna x-) a poslední úprava je, že zrušíme ten vestavěný sprochový kout, trochu zmenšíme to samostatné WC a z toho prostoru bude malinkatá místnůstka na manželovo montérky, boty do práce, kýble apod. Dveře budou z chodby, vedle dveří na WC. No už, aby to bylo.......... :-) :-) :-)
Odpovědět
Zdravím všechny příznivce bungalovu 567. Jsme také před rozhodnutím stavět tento dům, ale minulý týden jsem našla podobný projekt na prowi.cz dům laguna 24 a zdá se mi mnohem lepší, takže dávám do diskuze, hlavně má sedlovou střechu, která vyjde mnohem levněji než valbová a dispozičně je stejný, pokojíky jsou větší, je tam komora a zajímavě řešená terasa.
Odpovědět
Ahoj, zdravím všechny příznivce B 567 :-) Luciet: Taky by mě zajímalo, jaké jste udělali úpravy :-) Verunka: Koukala jsem na tu Lagunu, vypadá také moc hezky :-) Cenově určitě vyjde laciněji. My už máme B 567 rozestavěný a máme individuální projekt s částečným podsklepením :-) A jak jste na tom ostatní? Kdypak začínáte? :-) My budeme mít brzy hotový sklep a začneme zdít :-)
Odpovědět
Ahoj "vendy01", my začneme letos na jaře. Čekáme na povolení, tak snad už to nebude trvat dlouho. Už se nemůžu dočkat, až začnem. Právě s manželem přemýšlíme nad podlahovým topení. Ale jen do obýváku, kuchyně a do koupelny. Má ho někdo z vás? Můžete mi napsat pro a proti? Zatím vím jen to, že nás výjde určitě dráž než radiatory, ale zase je prý tepleji. No pořád nevíme. Máse sice ještě dost času o tom přemýšlet, ale i tak se ptám na váš názor. Díky za odpovědi. Zatím se mějte :-) ahooooj
Odpovědět
Jo, ještě se jdu mrknout na ten podobnej baráček, snad pak nebudu naštvaná, že jsem se rozhodli pro tento ;-) .
Odpovědět
Tak jsem se teda koukla a musim uznat, že dispozičně je skoro úplně stejný jako bungalov 567. Tu malou komoru v chodbě budeme mít taky, jak jsem psala zkrátíme trochu ten samostatnej záchod a vynecháme sprchovej kout a budeme mít úplně stejnou komoru jako u té Laguny 24. Z venku se mi, ale přece jenom víc líbí bungalov 567. U G servisu je taky úplně stejný bungalov, jen tam není v projektu krb a dokonce je tam možnost i prohlídky interiéru. Tak tam dost často koukám a trochu se tím uklidňuji, že to jednou budu mít taky tak krásný. Teď nevím přesně jaký má název, ale mrknu a písnu vám to sem, ať se můžete taky podívat. =-)
Odpovědět
Tak v tom G-servisu je to bungalov 94, akorát je tam navíc příčka mezi kuchyní a jídelním koutem. A podle něj jsme se rozhodli pro ty dvojté balkonovky + dvojté okno do obýváku místo těch širokých balkonovek, jako to je v našem projektu. Líbí se mi to tak víc jak zevnitř tak z venku x-). Tak se mrkněte =-) . Zdravím Mirka :-)
Odpovědět
Jé,je to příjemné to tu tak pročítat....hodně sil stavařky,občas sem nahlídnu....mě to tu rychle na MS uteklo,domeček je malý,tak byl celkem rychle postavený...
Odpovědět
Ahoj. Tak musím říct, že mi B567 taky přijde hezčí. Hlavně se mi líbí, jak je tam oddělená denní zóna od spací... Do týdne máme mít kompletní projekt, tak pak musíme posílat podklady ještě na vodo-kanalizace - ti mají také měsíc na vyjádření ]-( Momentálně čekáme ještě na vyjádření životního prostředí...
Odpovědět
Prosím jak máte kdo řešené topení u francouzského okna, jestli když nebude podlahové topení tak je prý dobrý podlahový radiátor. ozvěte se jak to máte vy a případně zkušenosti dííííííík
Odpovědět
Miru: My jsme se také rozhodli pro kombinované topení přes podlahovku v obýváku a kuchyni, koupelně, záchodě a předsíňce. Zbytek radiátory :-) Pro a proti jsem si načítala v diskuzi o podlahovém topení, zkus tam mrknout.. Oom: Někdo si dává ten podlahový radiátor a myslím Dobru má klasický radiátor kousek od balkónovek..
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak jsme o víkendu začali zdít :-) Docela rychle to leze do výšky, zatím jsme u 5 řady :-) , postupně dodám fotečky :-)
Odpovědět
vendy tak to vám závidím - my zatiaľ čakáme na stavebko a manžel sa venuje výrubu stromov na pozemku, lebo ich tam bolo teda dosť -tak nech vám to rýchlo rastie a teším sa na fotečky
Odpovědět
Vendy taky závidím ;-) . Už mám pocit, že se ani nedočkám :-(
Odpovědět
zdravím,Vendy,to teď bude rychlovka.....jojo,máme normál topení,ale u linky a u sedačky máme i podlahové vlažení,pokud můžu radit,dejte to v obyváku do podlahy,nám vyčuhuje kousek topení za sedačkou a nevypadá to dobře...už bysme to tak neudělali... .
Odpovědět
Dobru, moc díky za zkušenosti. ;-) Dlouho jsme s manželem zvažovali podlahovku a nakonec bude právě v obýváku, kuchyni, koupelně a na záchodě :-) Jinak zdění jde opravdu rychle, jen doobjednáváme ještě cihly, tak musíme počkat, až dorazí :-)
Odpovědět
Vendy: Ani nevíš, jak Ti závidím, že už stavíte. Snad se taky brzy dočkáme. :-) My jsme zatím ve fázi vyběhávání různých povolení a docela mne někdy zaráží, co si ty úřady všechno vymýšlejí. ;-( Dívala jsem se na Tvůj fotoblog a máte to moc hezky vymyšlené. My jsme si udělali také pár změn (celý domeček jsme si zvětšili na 10x14 m, zrušili jsme venkovní vstupní zádveří, upravili si koupelnu, chodbu a přidali si technickou místnost - vše je vidět na projektu ve fotoblogu).
Odpovědět
I my stále papírujeme.... Luci, být váma, tak přehodnotím ty zkosené dveře ... my je máme "normálne rovně" a vzniknul nám tam přesný prostor na vestavné skříně...
Odpovědět
Původně jsme taky chtěli dveře, tak jak jsou v projektu, ale když jsme viděli tyhle zkosené naživo u kamaráda, dost nás to zaujalo. Vypadá to fakt zajímavě.
Odpovědět
To je určitě vaše věc a vaše rozhodnutí .... ale kam dáš třeba skříně ? (určitě tam nějakou větší budeš potřebovat).... možná to vypadá zajímavě, ale moc praktické mi to nepřijde...
Odpovědět
Jestli můžu tipa...my jsme vestavné skříně spojili a mám šatničku,stačí nám...zimní bundy mám na hůře... :-D
Odpovědět
My taky tu příčku posuneme, že v dětském pokoji nebude vestavěná skříň, bude potom skoro stejný, jako druhý dětský pokoj a v ložnici budu mít minišatničku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem tak už připravujem pozemek. Povolení ještě stále nemáme, ale snad to už brzo příjde. Sníh už tu nemáme tak doufám, že tento týden příjde a 1. dubna začnem. Tak zatím stavbě zdar a stavařům zvlášť.
Odpovědět
ahojte, aj my sme čakateľmi na stav.povolenie - dúfame, že to všetko pôjde podľa plánu a v máji to vypukne :-) tak nám všetkým želám veľa chuti do stavania, a samozrejme už konečne pekné počasie
Odpovědět
Ahoj, tak se opět hlásím :-) Máme vyzděné obvodové zdivo a příčky ve sklepě. x-) Dodám fotečky! Teď ještě věnec a hurá na střechu :-) Jakou máte v plánu krytinu???? My asi půjdem do betonové tašky...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek... :-) A mám dotaz, nevíte - staví-li někdo Bungalov 666 nebo 567 v oblasti východních čech? Děkuji... ! ;-)
Odpovědět
Martyskac: My :-D stavíme 567, ale máme poupravený projekt :-) Mrkni na fotoblog ;-)
Odpovědět
Ahoj stavaři,moc se nám s přítelkyní líbi tento domek a přemýšlíme o jeho výstavbě,samozřejmě svépomoci.Jen by mě zájímalo,jestli by byl někdo ochoten zaslat mi rozměry domu(výšky,velikosti oken atd.) popř. nejakou projektovou dokumentaci,abych si mohl zhruba spočítat cenu hrube stavby atd. vitektom@email.cz Moc děkuji za pomoc
Odpovědět
Zdravím. Tak jsme minulý týden poprvé kopli.Máme vybetonované pasy. Jak budu mít čas, tak dodám nějaké fotečky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?