Bungalov 5kk s garáží do 150m, máte projekt?

Nemáte někdo takový projekt nebo nápad na projekt bungalovu 5kk s garáží do 150m se sedlovou střechou, v typových projektech jsem nic takového nenašla. Má představa 3 pokojíčky do 12m a ložnice. Předem moc děkuji za rady a odpovedi.
Odpovědět
pokud nechcete mini obyvak,tak si myslim ze nelze. stavime do 150m, mame 4 pokoje a obyvaci pokoj s kuchyni - garaz by jsme tam urcite nevtlacili (pokud se bavime o bungalovu, bydleni pouze v prizemi) ;-) mame neco jako typ bungalov miami, s technickou mistnosti
Odpovědět
Kuchyn a obyvak tak 30m.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
my snad budem mit jednou mit 5+kk s garazi.150m.Ale garaz se sklepem je pod bungalovem
Odpovědět
@j.b. ahoj, mrkni ke mě d alba, několk jich tam mám
Odpovědět
@marcinek Ahoj, koukala jsem k tobě do alba....krásný domek.A máš někde i půdorys, kolik místností a jak velký dům máte? Jak jsem už psala, plánujeme podsklepený bungalow, do 150m2. Můžu se zeptat na rozpočet? Klidně do IP. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme bungalov do 150m2 zastavěná plocha a nedokážu si představit mít tu v tom garáž. dle mého do 150m2 zp s garáží 5kk nelze - aby byly místnosti přijatelně velké. i tak to nemáme nic moc ve velkého, natož s garáží. já osobně bych oželila garáž a postavila jí později dodatečně vedle domu......
Odpovědět
@veravera A nemáte někde pudorys? pro inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
@j.b. mrknu se, ale myslím, že to má všechno u sebe manža.......je to individuální projekt - vymysleli jsme si ho sami....
Odpovědět
@veravera já mam právě take svuj vymyšlený zas tak malé se mi to nezdá.
Odpovědět
Profilova fotka
přikládám náš baráček :-) zastavěná plocha 149,5m2
Odpovědět
Profilova fotka
sorry - ten jsem nechtěla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
další pokus :-D
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@j.b. No my teda stavíme taky do 150m2, máme dva pokojíčky, ložnici, koupelnu, záchod, technickou, šatnu a obývák s kuchyní a příjde mi to tak akorát...nic velkýho. Takže si vůbec nedokážu představit tam vtěsnat ještě garáž...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my budeme mít bungalov do 150m2 i s garáží (zádveří, 2 pokoje, ložnice, koupelna, záchod, obývák s kuchyní a tech.místrnost) ... je to maličký, ale co víc potřebujeme :-) ... vše po ruce :-D PS: bohužel se mi sem nepodařilo vložit půdorys :-| ...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?