Bungalov Euroline 1372, nestavíte někdo?

Nestavíte náhodou někdo tento bungalov ? :) potřebovali bychom více fotek realizací :) děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
My ho mame-sice trosku upraveny,ale zaklad je z 1372..ted nam budoudelat strechu
Odpovědět
@alkapinka Jé tak to je paráda :) my se na něj chystáme příští rok a pár drobných změn taky plánujeme. Akorát máme podmínku sklonu střechy min. 30°. Kolik máte vy? A můžu se zeptat na cenu ? Nechávali ste si počítat i původní verzi případně jak to máte ? :) Ať máme představu, projekt si necháme překreslit a stavět nám to bude tatínek, který má stavební firmu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@layska12 sklon máme 25° takže hodně nízký:) cenu se MUSIME vejít do 1,7 mil - je pravda že to je málo, ale všechno si zatím děláme sami, a spoustu věcí máme díky slevám za dobře...jak říkám, teď nám budou dělat střechu, a zatim se do koruny držíme rozpočtu - dokonce jsme zatím pod odhadovanou cenou ;-) Původní verze byla jen jako podklad pro ten náš - byl to jedinný půdorys, který nám nejvíc vyhovoval, a trosku jsme ho překopali...(v albu) takže i projekt nám dělal někdo uplně jiný (ale externí pracovník euroline, tkaže žádná "krádež" projektu) Tak jestli má tatík stavební firmu, tak to jste vyhráli v loterii ;-) :-D :-D
Odpovědět
@alkapinka No právě, taky chceme na čem to půjde ušetřit. Domeček o trošku zmenšíme, plánujeme z původního návrhu odstranit malou koupelnu a šatnu pod ložnicí a posunout do toho ten přední metrový výklenek, aby vzniklo typické lko :) garáž se bude dělat až podle financí, chceme se vejít do 1,5mil. tak snad je to reálné :( už teď mám například nakoupenou dlažbu do celého baráku :D a můžu se zeptat ještě jak budete dům vytápět ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@layska12 heh, my máme zase nakoupený komplet koupelnu a wc:-D jako dlažby:-D ... koupelnu jsme nechali jen jednu -nakonec - prijdou nám 2 zbytečný... Elko jsme taky chtěli, ale nějak se mi to tam nepodařilo napasovat, tak jsme zůstali u "Téčka" takže aspon nějak oroginální.. My jsme ze začítku zvětšovali..ale pak kvuli financím, zastavitelnosti pozemku a ohůášce versus stavební povolení jsme to zmenšili... a to o dost.. pryč šli všechny přesahy střechy... a cca 1,5m ložnice.. jinak ty rozměry máme + - stejný ;-) no 1,5 je teda hooodně na hraně, ale myslim že se to dá... vytápění bude tepelný čerpadlo, a jen to stojí 200Tis, takže to je třeba ten rozdíl v ceně u nás:-D, kdyby jsme ho neměli, třeba by jsme se dostlai i na 1,5mil :-)
Odpovědět
@alkapinka heh :D já pracuji v koupelnovém studiu, takže hooodně ušetříme na obkladech i dlažbách právě :) budeme se snažit nevymejšlet blbosti a snad to nějak vyjde :/ velká pálka bude za střechu, ten velký sklon udělá své, navíc sem zvědavá jak ten barák bude díky tomu vypadat :/ přemejšlím jak moc baráček zmenšit, aby to vyšlo také jen na ohlášku. Mrzí mě, že jsem prostě nenašla žádné fotky realizací, ve kterých bych viděla jak to vypadá uvnitř-pro lepší představu :) také jsme uvažovali o tepelném čerpadlu, ale nakonec to nejspíš zůstane u krbové vložky a plynu. Co tak koukám tak u vás bude i pěkná palba za okna vid ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@layska12 taky jsem pracovala v koupelnovým studiu, koupelna bylo to jedinný co bylo jistý a co nám leží už v garáži:-D jj okna budou "pěkná palba" .. zase na druhou stranu, ten dům bude "obyčejný" nepotřebujeme luxus.. kuchyn mi stačí z ikei apod..a na baráku má být vždycky něco kde ty peníze proste zahučí... tka mi budeme mít okna a to čerpadlo..jinak se celkem držíme u země:-D
Odpovědět
@alkapinka Přesně tak :) Ikea to vždycky jistí :D no jsem zvědavá jak to půjde teda :) strašně moc děkuju! Budu vás urputně sledovat :P :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj holky, rádi bychom taky tenhle domeček a nevíme, zda na klíč nebo si najímat jednotlivé řemeslníky.. Já bych se do toho pustila i sama.. ale partner se necítí.. Chci se zeptat - měli jste nějakou předchozí zkušenost se stavbou? Jak jste to všecko zvládli? Jak jste věděli, co máte zrovna dělat? Jak má co následovat? Radil vám někdo? Nějaký dozor, tatínek, známý, kamarád? A co se papírování týče, je nějaký návod, co vše se musí zařídit nebo to vše postupně samo vyplyne? :) Děkuji.
Odpovědět
Baráček za 1,5 mil tak to držím palec - to snad nejde!!! I svépomoci!!!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?