Developer living prague, Benátky nad Jizerou máte někdo zkušenost?

Hezký den, chtěl bych se zeptat, je tu někdo kdo aktuálně jedná s panem Lepkou ohledně developerského projektu v Benátkách nad Jizerou? Ať se jedná o prodávané pozemky či byty? Zatím z jejich strany nebyl dodržen jediný termín.. Následují neustálé irelevantní výmluvy proč nebylo něco z jejich strany dodrženo. Je tu také někdo kdo už je z této komunikace zoufalý a má nějaké nové zprávy jak tento developerský projekt vypadá? Ať jsme případně připraveni a spojeni kdyby taková praxe probíhala i při případném zasíťování a výstavbě?
Odpovědět
Dobrý den, plánujeme nákup pozemku v BNJ u této společnosti. Budeme rádi za Vaše zkušenosti. Děkuji.
Odpovědět
@liska0b Zatím stále nejsou žádné pozemky odkoupené a to měl být termín již před 2 měsíci. Rezervace zájmu je pravděpodobně spíš jen pro pocit, protože cenu vám nikdo nijak negarantuje ani když už začnete postupně posílat peníze dle harmonogramu. Bohužel harmonogram dodržují pouze klienti, P. Lepka ho naprosto ignoruje. Cena se očividně bude řešit až při podpisu kupní smlouvy a dost pravděpodobně dle jednání bude úplně jiná než v době podepsání rezervace a než na kterou si zde řada lidí bere hypotéky. Vypadá to, že jestli se jim někdy povede něco odkoupit, dají cenu která v té době bude obvyklá a zájemci co mají podepsanou rezervaci tuhle informaci dostanou jen jako první. Buď zaplatíte víc, nebo můžete od rezervačky odstoupit a jít jinam. Zatím to vypadá tedy vypadá tak, že nás všechny jen připravují o čas.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, také máme zájem o pozemek. Dle internetu je již většina rezervovaná.. Je to vůbec pravda nebo jen trik? Posouvá se tento projekt nějak? Díky
Odpovědět
@martypes Projekt se nikam neposouvá. My jsme již z projektu odstoupily jako většina lidí. Zjistil jsem, že se projekt slibuje již minimálně 6 let. Nic se od té doby nezměnilo. Za mě je tedy velice naivní si myslet, že se za aktuální situace něco změní a nemá smysl dál ztrácet čas.
Odpovědět
@maco18 Dobrý večer, proběhlo odstoupení bez problémů? A v jaké fázi jste odstoupili?
Odpovědět
@maco18 Děkuji, to je dost zásadní informace. Tedy s tím asi nebudeme ztrácet čas. A náhodou o nějakých jiných pozemcích v lokalitě nevíte? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den, tak také zjišťují více info o pozemku v Benátkách. A co jsem zjistila od Švagra tak firma má velký problém a řešit se začne nejdříve až od roku 2005 mají tam problémy. Takže řešíme odstup od rezervační smlouvy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Sleduju tenhle projekt už tři roky a furt se to nikam nehlo. Už tenkrát mi ale makléř říkal,že už se určitě dohodnou do měsíce a začnou něco dělat..😂 ,,Nastesti,, jsem vybrali jinde 😁 ale když byla hotová základová deska ,byli jsme nuceni odstoupit od smlouvy. Když se ještě někdy zadari,s developerem už stavět určitě nebudeme.
Odpovědět
Dobrý den, také přemýšlím, že do projektu půjdu. Nemáte někdo aktuální informace o stavu?
Odpovědět
Dobrý den, Také jsem koupila pozemek v Benátkách nad Jizerou a komunikace s panem Lepkou je strašná. Mohli bychom se, prosím, spojit? Stárková M.
Odpovědět
@petrjar Zdravím, aktuálně bylo vydáno územní rozhodnutí a dojde k rozparcelování. Více nevím, netrpělivě čekáme…
Odpovědět
Dobrý den, Taky jsem v projektu. Ano bylo vydáno územní rozhodnutí k parcelizaci pozemků. Problém je v tom, že momentálně Living Prague nevlastní všechny pozemky. Je tu někdo kdo měl nedávno schůzku s p. Lepkou? Mohl by případně napsat nebo zavolat? 731 263 730
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, víte k tomuto někdo něco nového? Také mám zájem o tento projekt. Díky, Ivo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?