Dispozice nového domu - váš názor? verze 2.0 :)

13. čvn 202165
  • @japona  
    Nechci tady začínat s lekcí na všeobecná technická věci, je vidět že absolventi ročního kursu interiérového designu takové nesmysly nepotřebuji.
    O neexistenci žádných pravidel budete tvrdit zákazníkům, které kvůli vám půjdou objednávat dveře 213 x 76, protože žádná státní norma neomezuje váši kreativitu.

• @viktrpi  Jestli to budou dvere treba na WC pro nebezbarierove domacnosti, pak maji podle normy spravny rozmer. Norma rika, jaky minimalni rozmer maji mit.

• @bujibu  
    snad vidite ze je dum siroky 8,8m tak proc se na to ptate?
    to je snad jedno z ceho je podlaha, snad kdyz jdu z venku do baraku, tak se zouvam ne?
    vetsina lidi ma na zahrade kohoutek s vodou, nebo alespon hadici, tak se dite od pisku nebude myt ruce v koupelne. a i kdyby, ono mu to ublizi?
    kdyz budou mit rodice na terase mejdan, tak k cemu vadi u terasy loznice?
    a vy tady vidite, ze pri chozeni domem chodite pres predsin?

vy byste nejradeji mela na terase zabudovanej kavovar, lednicku a pobliz i kadibudku aby jste nahodou nemusela udelat par kroku navic.

• Sponzor fóra
  • @viktrpi  pokud poslete do SZ, tak to neni reklama.

Dekuji za vycerpavajici odpoved, ale @japona  odpovedel/a za me.

Jeste se chci zeptat, kde jste vzal ze od lednice ke sporaku je to 4 metry?
    A posledni dotaz, jak velky gauc mate doma?

• @stnd  Trochu divoká odpoveď, asi jsem zůstala nepochopená, nic nehaním, projek se mi docela líbí, jen jsem poukázala na trochu, z mého pohledu, nepraktickou návaznost na terasu. Toť vše, každý má jiný životní styl a jeho bydlení by mu mělo vyhovovat. Ať se dílo podaří.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat