Kostelec nad Černými lesy - Červený dub

Profilova fotka
Dobrý den, chystáme se podepisovat rezervační smlouvu v Kostelci nad Černými lesy (Červený Dub). Hledali jsme nějaké recenze, ale nic jsme nenašli ☹️ ani na realitní kancelář Next reality a paní Hatlapatkovou. Prosím nejednáte s nimi také o koupi domu? Mohly bychom si předat nějaké informace a zkušenosti. Předem děkuji 👋
Odpovědět
@anyesss Zdravim - meli jste uspech s overenim? pripadne jak pokracuje podpis ? Vazne premyslime taktez nad koupi domu, ale nenasla jsem nikde zadne blizsi informace nebo recenze. predem diky za zkusenosti 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@mixiz Dobrý den, my už máme rezervaci za sebou. Nyní řešíme standardy a nadstandardy. Komunikace je na 1* a hlavně už se nám staví. Nikdo se mi s recenzí neozval. Ale jak paní Hatlapatková tak i paní Fousková na všechny naše dotazy odpovídají a snaží se nám ve všem vyjít vstříc 😊 za nás moc doporučujeme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobry den, pokud si budete od RDKA s.r.o s zastoupenim pana Wilkonskeho kupovat , davejte si opravdu poradneho majzla na pani Fouskovou - klienstke zmeny, chtejte vse z kopii a 2x kontrolujte. Takhle neznalou a neochotnou osobu jsem jeste nepotkal. V prvni etape jsou problemy, hlavne nevstricnost. Pokud si kupujete etapy 2 a dalsi zajdete se zeptat na etapu 1 jake problemy ,celou dobu se boje s firmou.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?