Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

30. kvě 2017  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 39 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
Registroval se 4. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 39 příspěvků. Má 2 přátele.
 @atilius Co si mám představit pod pojmem "zpevnění pro jeřáb"? Asi mě to taky bude čekat.
19. kvě v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
13
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1481 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
13
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1481 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 @fantomik No, někdo tam dává makadam, někdo naveze panely. my jsme tam měli recyklát, ale moc se jim to nelíbilo (a měli pravdu), v tom recyklátu je kde co, včetně ostrých střepů a drátů, takže se báli o gumy.
19. kvě ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
3
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 210 příspěvků. Má 82 přátel. Region Chrudim.
  • Stavím dům
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
crawler
3
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 210 příspěvků. Má 82 přátel. Region Chrudim.
  • Stavím dům
    Region Chrudim
 Ahoj Kubisáci - za 3 týdny máme KS, a máme problém s tím, že Lamont máme domluvený na 3 dny před KS a včera večer nám přišel email o posunutí KS o pár dní dřív -čili před schůzkou Lamontu :-/
Co s tím? Co vše je nutné u KS sdělit ohledně kuchyně?

Jinak celkově mi přijde, že jsme trochu kaskadéři - ještě nemáme podepsanou kupní smlouvu na pozemek, protože v ní chceme datum protlačení vody, což se bude vědět v rámci pár týdnů, ale přijdeme si divně,když jdeme na KS aniž bychom "měli" pozemek emoticon Měl jste někdo podobné "trable" ?
20. kvě ve 14:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
 To jste trochu rychlý. Nemáte pozemek, tzn. že stavební povolení v nedohlednu...
My jsme si schůzku s "Lamontem" domlouvali 2měs. předem a bylo to do KS jen tak, tak.
Rozhodně je lepší mít už ve vlastním zájmu připravenou kuchyň ke KS, my jsme ještě dolaďovali -posunuli zásuvky, přidali vypinač a světlo od stropu. Raději bych informoval specifikátora. emoticon
20. kvě v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
3
  • Stavím dům
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
crawler
3
  • Stavím dům
    Region Chrudim
 @fantomik my už máme všechno ke stavebnímu povolení připravené, čekáme jen na jeden štepml, abychom podepsali kupní smlouvu a hned se to dá na SÚ,protože všechny podklady jsou - to nám zajišťuje projektant.
20. kvě v 19:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 419 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
Registrovala se 20. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 419 příspěvků. Má 15 přátel.
 @fantomik Ono to "zpevnění pod jeřáb" je dost ošemetná věc, nám bylo řečeno, ať navezeme štěrk, ten jsme navezli, vše připravili, ale bylo dost vlhko, jeřábník řekl, že tam zajíždět nebude, že to postavíme na ulici a tak to i dopadlo, vůbec jsme z toho neměli dobrý pocit......Také řekl, že nás měli upozornit, ať se necháme navézt betonové panely, že to co jsme navezli nesplňuje to, co jsme podepsali při přebírání základové desky.....(je tam nějak popsáno, že to má unést jeřáb, tj. myslím, jestli si to dobře pamatuji nějakých 24t.?.....), ale přebírce nám bylo řečeno, že stačí ten štěrk. Záleží také, kdy budete stavět, když bude mrznout a zem bude jak kámen, nebo naopak sucho, tak je to jiné, než když je mokro.......
20. kvě ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
fotoportrét
fotoportrét
zenny2
5
 @crawler A nejde zkusit požádat ještě jednou Lamont o to, aby vám dali schůzku dříve? Jinak my kuchyň od Lamontu nemáme a specifikátorovi jsme měli do pár dnů doručit okotované vývody, kde co chceme.....a klaplo to, tak pokud to máte rozmyšlené.....nebo skutečně upozornit specifikátora, že to ještě nemáte a myslím, že by případně holt počkal na ten plánek od Lamontu a dříve by specifikaci neuzavřel (nám např. řekl, že cca do 14 dní se máme ozvat, pokud si ještě něco rozmyslíme, že pak to uzavírá a něco měnit už je pak obtížnější).
20. kvě ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
 @zenny2 Zkrátka uvidíme. Jeřáb může být na silnici, ale pak bude při práci zasahovat do ochranného pásma vysokého napětí. Takže lepší když zajede na pozemek. Ale tam to bude určitě chtít ty panely...
21. kvě v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
3
  • Stavím dům
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
crawler
3
  • Stavím dům
    Region Chrudim
 @zenny2 tak pan Pýcha nám napsal, že nevadí, že kuchyň dodáme později - tu máme 1 den po KS...tak snad to všechno dobře dopadne emoticon
22. kvě v 18:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mardav (36 r.)
8
Registroval se 11. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
mardav (36 r.)
8
Registroval se 11. srpna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kroměříž.
 Už se nám to pomalu rýsuje emoticon
22. kvě ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
 @mardav To je super! Koukáme tu, že máte podobné odstíny fasády, jako budeme mít my. Můžeš mi napsat jejich čísla? Pro zajímavost. emoticon
23. kvě ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mardav (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
mardav (36 r.)
8
 @fantomik 0484 a 0486
23. kvě ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
fotoportrét
fotoportrét
fantomik
4
 @mardav Tak mi to monitor ukázal trochu jinak. emoticon Máme čísla 0287, 0283. Takže i větší rozdíl mezi světlou a tmavou...
25. kvě v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stiffold
2
Registroval se 2. května 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
stiffold
2
Registroval se 2. května 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 5 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj, zastřešoval někdo z vás pergolu ke kubisu 631? Jak? Díky.
30. kvě ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš