Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
super díky holky
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka @katunkaj @mojsha @mitchis Ahojky přátelé, kamarádi, tak nás zítra čeká den nula, přijede jeřáb a v pondělí to vše vypukne. Držte nám pěsti, ať se jeřáb i kamion vejde na náš pozemek.
Odpovědět
eva petrikova určitě vše bude klapat.... pojedeme se tam k Vám podívat na domeček příští týden o víkendu:) :-)
Odpovědět
@evapetrikova Evi, držím palce ať vše klapne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jee.Evi super!!!! Držim palce,určitě všechno klapne!!! Těšim se na fotky!!! Budu na Vás myslet!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@adelkav @katunkaj @ztk holky moc dekujeme. Uz se tesime a jsme celi napjati:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk jj dekuji za oznameni.
Odpovědět
@evapetrikova Evi, držím palce, ať se jeřáb vleze, moc na vás myslím. UŽÍJTE SI TOOO!!!! ;-) a nezapomeň na nás s fotkama!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Lenicko, dekuju moc.Nervozita stoupa:) Jestli bude fungovat stav.zasuvka, jerab...no ono to nejak dopadne. Jsem zvedava na partu. A strasne se tesim na prvni.prochazku v domecku.mezi stenami...jestli jsme to naprojektovali spravne;)
Odpovědět
@evapetrikova Úplně ti rozumím.. Všecko dobře dopadne, určitě jo. Já snad poslední noc ani neusnu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka To rikal manzel take,ze nepujde spat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova paráda za týden stěhování :) Už aby to bylo u nás. Poslední detaily a snad půjdeme do výroby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitchis No skvele:) co jste vymysleli na vasem kubisku?;) vy ho budete mit krasne prostorny ..nejake zmeny v dispozici?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jako by to bylo včera....ten zážitek je neuvěřitelný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj taky se tesim na to nadseni,zatim tomu nemuzu uverit...uz je to za rohem a az se budu prochazet v kubisku tak budu urcite v euforiii...to ze me manzel bude mit urcite radost...to tu pusu tuplem nezavru;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova moc se nám líbili šoupačky ale cena nás odradila takže nějaké zásadní změny nemáme. Jen ten modul navíc. Nábytek se nám tam snad vejde.. všechno jsem kreslil v měřítku a ladil tak výmě úplně přesně co kde bude :) Takže já se už běžně procházím v předstasvě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evičko, ať máte dobrou partu a nejlépe ať vám první dva dny nesněží ;-) A vyzkoušejte i lešení :-D , my ho taky prubli - i náš špunt se prošel po lešení, jak už jsme se těšili na stavbu :-D :-N ... Nebojte se na každou nejasnost zeptat a pohlídejte si elektriku (umístění zásuvek a vypínačů) a ať vám vyvedou na správné straně domu ventil ... kdyby mě ještě něco napadlo, dám vědět ... moc na vás myslíme a těšíme se na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka @katunkaj @ mitchis @ bzulenka @petraop Ahoj zlata moje,ted se vratil manzel z pozemku a konstatoval,ze se nevejdeme:( Zavazi nam tam leseni ze strany.Uz jsem psala lesenari,zatim neodpovedel..Odpoledne ma prijet jerab, tak snad neco vymysli.Jedine co vymyslel mazel sundat stranu ze stitu, kamion a jerab vjedou a pak ji zase postavit....Nenudime se:(
Odpovědět
evapetrikova to určitě zvládnete..... věřím, že to jsou nervy... nás to teprve čeká a jak máte velký pozemek?
Odpovědět
@evapetrikova ty kamiony jsou celkem čtyři....a najíždí postupně od rána až do druhého dne, včetně.
Odpovědět
@evapetrikova Být vámi, tak si z tím nedělám těžkou hlavu, oni si to vyřeší mezi sebou. lešení si postavili, tak jim na něj nesahejte. Stavba je jejich věc. Dům je váš až ve chvíli předání. Chápu, že vás to tíží. Nám to tak bylo vysvětleno.
Odpovědět
@evapetrikova jo, já bych to teď taky už nijak neřešil. Nějak si poradí.
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk ahoj mame pozemek 640 m, ale jsme ve stare zastavbe...a to jevten duvod ze mame i ten ,,provizorni,, plot.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 @atilius @ztk Odpolko prijel jerab a musi se odstranit jedna strana leseni, ale pry to zvladnou sami,uf. Tak kez by to slo takhle lehce.. Zitra rano v 6:30 nastup a fotak pripraven. Fotecky dodam.Drzte nam pesticky a moc si vazim vasi podpory a informaci,ktere jsou k nezaplaceni;)
Odpovědět
@evapetrikova Na fotky se moc těšíme a držíme palce. A nebojte Rýmařováci jsou firma, která si s mnoha věcmi poradí a vy se nemusíte o nic starat.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 Jití moc děkuji, už plaším, neboť jsme neměli moc štěstí u základové desky a teď to lešení....No tak snad přijedou kluci, kteří ví a umí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova hodně štěstí ! ;-)
Odpovědět
Ja jsem za tu Evču nervozní jak pes. U nás sněhová bouře... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka taky se nakukuju jestli bude nějaké selfíčko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mí drazí, nesněží nám, super:) Zataženo, možná každou chvilku začne. partička paráda. Manžel je na stavbě a dohlíží. Odstranili nám jednu stranu lešení, aby se vlezli. Takže vjel jak jeřáb tak i kamion a už se staví:)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?