Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím moc o pomoc. Kluci si vyžádali elektrocentrálu na 4000KWa. Naše stavební zásuvka na 3,5KWa jim nestačí:( Nemáte prosím někdo na pučení, za nějaký poplatek tady v blízkosti Prahy? Moc děkuji za pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
Letmo na netu http://www.agilenaradi.cz/Products.as...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Super děkuji:) Zlato
Odpovědět
@evapetrikova jupiiiiiii. To je bomba. Evi,stavi se vam dum,chapes to? A nam v te snehove bouri kopou zumpu.. taky dobre. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka JJ měla jsem ráno pěkné lechtání v břiše:) večer vás zásobím fotečkama:)
Odpovědět
evapetrikova to dáte a za chvíli se budete stěhovat:))))) závidím Vám, my jsme úplně na začátku, třeba za rok už budu taky psát:))))) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi kruciš a jakto že nestačil??? No už začínám mít bobky... Držím všechny palce co mám! A @bzulenka Leni, vy jste dobří! Ať žumpa klapne!! U nás taky bílá tma... tak nevím kdy tu drenáž uděláme..
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk @petraop @bzulenka @mojsha Kručím celý den, jsem dneska na kafíčku a úplně mi to stačí. Ráno lechtání, před chvilkou stres s elektrocentrálou a teď zas kafíčko a nadšení. Odpolko se tam pojedu podívat i já:) Už dělají horní patro:) Stále nesněží, uf...Ten 1 cm sněhu co tu byl roztál:) Moc děkuji za pomoc, za nadšení které se mnou sdílíte, za všechno, jste zlata moje:)
Odpovědět
@evapetrikova Evi, tak to máte fakt štěstí, u nás od rána padá, napadlo tak 10 čísel minimálně... a pořád hustě sněží. Strašně na vás myslíma prožívám to s vámi. Jak jste to nakonec vyřešili s tou elektorcentrálou??? Jaktože jim to nestačilo? Co mě to ještě čekááá?
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius @jitule23 @mitchis @katunkaj @andydrzka Zlata vám také moc děkuji, za úžasné rady a obrovskou pomoc...Jíťa a @atilius měli pravdu, RDR si poradí, navíc to vypadá na bezva šikovnou partu a možná do večera budeme mít pod hnědou střechou:) Káťě a Andrejce děkuji za to, že tu s námi jsou a radí o 106:) DĚKUJI.
Odpovědět
@petraop No Peti, my už fakt museli. Zítra hlásí plusové teptoty, tak musíme usadit žumpu a tudíž se to musí dneska připravit. Chybí nám ještě trativod a zpevnění pro jeřáb.. 14 dní už není tak moc... Pak ještě ta elektrika. No už máme co dělat. Pořád jsme čekali na příhodnější počasí až je tady tohle :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Leničko, s elektrocentrálou je to tak. Náš elektrikář se domluvil se stavbyvedoucím a je možné, že to na tu stavební zásuvku pude. Pokud ne a bude to vypadávat, tak je zapotřebí elektrocentrála. U nás v Praze cca 450Kč/den. Uvidíme zítra. Vy ten sníh stahujete za nás:), že?....Moc děkujeme jak na nás myslíte, vážím si toho.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bzulenka no je mi to jasné, my jsme v sobotu kopli tu elektriku, zatím máme zaštěrkováno a rovnou ještě chceme udělat drenáž a až pak zasypat hlínou... geotextílie co měla dorazit v pátek trčí už od podání balíku v Budějicích...tak nevím :) Taky pořád čekáme na lepší počasí, my zas nejsme schopni zakrýt suchou desku, furt jen odhrňujem a jsme pod sněhem...vy máte zakryto? A sundali Vám šalování??? My to tam furt máme..
Odpovědět
@petraop ne, desku zakrytou nemáme, zrovna na ní je tak minimálně 15 čísel sněhu 8-)To musí být nějak vysušené?? od středy hlásí slunce, tak snad to stihne nějak vyschnout.. Zítra asi zkusím někomu zavolat, ale přece kdybych to měla zakrýt, tak by mi to řekli, ne??Šalovaní nám sundali. Tak dneska jsem si zrovna řekla, že kdybychom měli dnes začít montovat jako Evča, tak potěš ... Fakt mazec tady. Sněhu jak na sibiři. 8-(
Odpovědět
@evapetrikova Evi, ty mě teda napínáš jak kšandy s těma fotkama. Měli jste zakrytou desku?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka u nás taky bylo tak 20cm, můj to šel po xté stáhnout ... my stále máme šalování a tudíž se nám na okrajích drží led, neodtéká to jak odtává sníh... jako deska asi mokrá nebo lehce posněžená být může, ale nesmí na ní být led, pán co nám přebíral desku nám doporučoval, ať až vyschne ji zakryjem plachtou a pak před montáží se to stáhne a případný led bude na plachtě... ať se nám nestane, že den před montáží budeme odsekávat led ze základovky krumpáčem...jenže zatím jsme nesehnali plachtu. Já doufám, že prostě do března to odmrzne... jak říkáš, stavit teď jak Evča, jdu se odstřelit..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @petraop Holcicky moje dejte mi jeste tak cca 30minut a posilam fotecky.Zakladovou desku jsme meli prikrytou,je to hlavne kvuli mrazu,aby deska nepraskla. Jinak pocasicko nam pralo a vubec nesnezilo a kluci byli moc sikovni;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @bzulenka a všichni co jsou tady.... fotečky v albu:)
Odpovědět
@evapetrikova Skoro mi příjde, že máte stejného jeřábníka :D Aspoň podle jeřábu :D
Odpovědět
evapetrikova super... jen tak dál.... už se těšíme až ho o víkendu omrkneme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk JJ, ani teda nevím, jestli kluci jedou o víkendu pryč, nebo zůstávají, ještě jsem se jich neptala. Nejspíš máš kontakt na stavbyvedoucího, protože je možné, že budou mít zavřenou bránu.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Hned se ho zítra zeptám:) jestli byl v Pardubicích:)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Kati prosim jak dlouhymi hrebiky jste pridelavali kuchyn? Jsi spokojena s obkladem? Ty tu desku mas i za sporakem (sklokeram.deskou) nedela to nejakou neplechu? Uz po nem pokukuju
Odpovědět
evapetrikova... jj mám telefonní číslo i jméno, budu mu zítra volat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop plachu mají za pár kaček v Horbachu. Nebo mívali :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Hornbach mám daleko a v tom sajrajtu co je teď na cestách do Zlína nejedu ;))) ale děkuji za typ!!!
Odpovědět
@petraop kasli na plachtu. V breznu bude jaro..zumpa nam sedi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka to je parada!! gratuluji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Šikulky, to jste v té vaší sněhové vánici dělali žumpu, jste dobří:) a pracovití, to se cenní, klobouk dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petí asi bych si z toho hlavu nelámala, nesmí moc mrznout. Stavbyvedoucí říkal manželovi, že ta plachta je kvůli mrazu, ani ne tak kvůli vodě, či sněhu, ale aby nepraskla. Tak snad za chvilku bude jaro:) Nemáte tam nějaké stavebniny? Nám j kuovala parta co dělala ZD ve stavebninách, v Hornbachu atd stála kolem tis:( myslím, my za ní dali 900Kč.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?