Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
Od vecera mam klice od domecku,coz je super ALE.Predavka trvala 4hodiny.Dulezite je,ze nam nefunguje bojler-tece a rizene vetrani:( Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi,gratuluju,tak ses dockala!!! Zavady urcite rychle odstrani a za chvilku se stehujete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jejda!!!! A jak to budou řešit? Je někde zápis že máte závady??
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @petraop Jj zitra prijede pan se mrknout na bojler...ale urcite nic platit nechci. Rdr rika,ze je to vyrobni vada a ze jde mozna jen o utazeni zavitu.No uvidime. Ale domecek je boziii....uz chci byt v domecku:)Je to jak droga.
Odpovědět
Kdo chce ochutnávku???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Jaaa a hned;)uz se tesim...jak je lenicko,to je euforie,ze;)
Odpovědět
@evapetrikova Hmm, taky máme nějaký problém s bojlerem. Prý je tam nějaký překroucený drát, který by časem mohl prasknout. Tak to máme v závadách s tím, že to do měsíce musí RD zařídit. Ve výsledku se já domlouvám s lokálním zastoupením na bojlery, aby se na to přijeli podívat. Ovšem reakce toho chlapa byla výborná, protože říkal, že se mu to nezdá....a ani to ještě neviděl. No, ale na schůzce jsme domluvený, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius ahojky nam se to rosi kolem zavitu nahore. Zitra opravar prijede a uvidime. Jdu volat na cez na elektromer,doufam ze na to nemaj mesic.
Odpovědět
@evapetrikova Evčo, jak na potvoru nám blbne karta z foťáku a v pc vůbec nic nevidím, přitom na kartě to je.. nechápu to. Tak ti to alespoň popíšu.. MÁME TO KRÁSNÉ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Jeee super, to vam preju,ze je to bomba:) jak se domecek krasne stavi.Moc me bavilo sledovat jerab:) co pocasicko,neprsi ne? A jake je drevene oblozeni?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka snad se karta umoudří :-) já jsem taky zvědavá!!! @evapetrikova Evi pokud máte vše ok a revizi, pak ma čez 5 pracovních dní na zapojení.včera jsme to byli řešit, aby nám příští pondělí namontovali hodiny, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko moc dekuju,to mam radost,jupiii. Takze za 14dni uz snad budeme spinkat v domecku:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko ty nas napinas:) a nemas fotecky v mobilu?:)
Odpovědět
@evapetrikova @petraop Holky, tak máme super partu, furt srandujem, tak doufám, že nás ten smích neopustí po celou dobu montáže....Počasí jsem si v noci doslova vymodlila. zataženo sice je, ale na déšť to nevypadá, dokonce se občas dere slunce..zatím máme hotové spodní patro a dělá se strop. Fotky vám nemám jak ukázat, ptotože se mi ta karta jakoby ani neukáže v pc, i když ji tam vložím.. nevíte, co s tím může být???? Ale jsem nadšená, jak to vypadá, líbí se mi to..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Jee super to mam radost.A pres telefon fotecky do pc nedas? Jake mate drev.oblozeni?tmavsi nebo stejne jako my? Uzivej si to:) Tento pocit je doufam na vzdy:)
Odpovědět
@evapetrikova Evi, mám to, už jsem to nějak udělala, sama nevím jak. fotečky dám do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Super,uz se na vas tesim:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahoj Leničko, krásný druhý den. Že je domeček jako droga? A je to bomba jak je to hned postavený a můžeš se v něm procházet:)
Odpovědět
@evapetrikova @petraop Ahojky, tak včera to stihli na minutku přesně, jakmile dodělali střechu, začalo pršet a pršelo i v noci a ráno.. ale to už je jedno ;-) dneska se bude dávat krytina, zitra přijedou montovat komín. Ráno jsme si domek detailně prošli a jsem spokojená. Evi, máš pravdu, taky na něm začínám být závislá :) Kdy vám budou dělat kuchyň??
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka To je dobre,tak to vyslo to mam moc radost.Ja to rikala,ze ti co predvidaj pocasi maji nejlepsi zamestnani:) Jeste pristi tyden Petulce budem drzet pesticky aby ji pocasicko pralo a budem vsechny pod strechou:)Je to uzasna zavislost.Na kuchyn musim zavolat,chceme abychom uz meli elektromer cca za 14dni,tak to asi tak naplanujeme:)a jerabnici jsou borci,ze;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova , @bzulenka Super Leni, tady od rána taky prší ale nijak brutálně, na příští týden tady hlásí fajn počasí. V sobotu ještě přeháňky od neděle sluníčko a polojasno, a já budu doufat, že tentokráte jim to počasí vyjde :D Já se Vám přiznám... já jsem závislá už jen na té naší základovce, mám ji u zadku, tak tam jsem téměř denně a plánuju :D
Odpovědět
@petraop jak by také ne? Máš nejhezčí základovku široko daleko
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo :D tak teď jsi mě pobavil :D
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko uz mate tasky na strese;) tesim se na fotecky,jsem nedockava zenska;)
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo Ahojky jak si pochodil s projektantem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, kluci jak máme koupit veliký hasicí přístroj - potřebujeme to ke kolaudaci. Děkuji za radu
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Peťulko už vám staví lešení? Už juste doma celí nedočkaví, že:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Ahoj Evi, jaký potřebujete hasící přístroj byste měli mít uvedeno v povolení ke stavbě od SÚ, také pak v dokumentaci ke stavebnímu řízení od RDR. Pokud nemáte garáž, měl by to být HP typ 34 A, ale raději si to ověř v těch papírech ... a Evi, kdy budou nové fotky? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Andrejko moc děkuji, jsi zlato, mrknu na to:) Fotečky vám udělám nějaké o víkendu....teď se inspiruju vašema fotečkama a to zelenými židli , který jsou bomba....a vidím to na víkend ve scontu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojky už stojí :) Ale samozřejmě musíme být opět extra, chudáci jak vjeli na cestu kde vedl výkop vody, tak se pod autem udělala díra a zapadli, že? Takže jdeme znova zpevňovat obecní cestu, naštěstí to udělá obec, čekáme na chlapíka co na to vlítne ještě teď
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?