Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@evapetrikova evi,my jsme propojene,v den kdy budete kolaudovat,bychom meli doszat klice :-) uz mas vsechny papiry ke kolaudaci?? Jsi dobra... asi uz budu muset otevrit tu slozku a precist si,co bude vse treba. Jak me se do toho nechce.. :-o :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Jůůů:) To je paráda:) Leničko úplně v klídečku, jen si dojdi na staveb.úřad, oni ti tam zaškrtají co po vás budou chtít a také kdo vám ty veškeré revize dá - většinu reviz vám dá s klíčema RDR
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leničko teď nás bude čekat o víkendu stěhování nábytku. Veškeré veliké kusy rozložíme, ale i tak jsem třeba zvědavá jak se ponese manžel.postel...ale manžel s klukama to určitě zvládnou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotla Uvidíme za měsíc jestli jsme vybrali správně.Termín stavby máme 16.4. :-D
Odpovědět
@seniorka krasne datum!!!! Ten den se mi narodil syn. Me se zda,ze jsme tady,my kubisaci, vseci nejak propojeni :-D
Odpovědět
Psal jsem na Rymarov ohledne dotazu, ktere tu myslim jeste nezaznely. Odpovedi treba nekomu pomohou. 1. Je u domu Kubis 631 mozne udelat presah strechy? Lze na stitove i okapove strane. Priplatek se odviji od delky presahu. 2. Existuje doporucena vyska zakladove desky? Ano, 30cm nad terenem 3. Kolik by stalo u domu Kubis 631 zvyseni zakladove desky o jednu radu a kolik je to vlastne centimetru? Jedna řada ztraceného bednění má výšku 25cm a příplatek za jednu řadu se pohybuje okolo 35000,-Kč
Odpovědět
@davidkub Doplním, že mi při předání domu poradili natřít desku a spodek domu bitumenovým nátěrem jako hydroizolaci a pak teprve zateplit sokl.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @petraop @mojsha Ahojky holčičky, poraďte mi, jak vyřešíte (Míša už určitě má vyřešeno:) ten prostor za ložnicí? Jakou tam dát skříň? Do písmene L, nebo jen na jednu stěnu? Nebo máte jiný nápad? Přemýšlela jsem že bych se vydala do Ikea, a nějakou koupila:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova já původně chtěla policový systém a na Tchibo.cz je super řešení, ale máme skříně z bytu a obě holkám asi do pokoje nenacpeme, tak jednu si dáme tam, klasiku, nebudu to asi zatím řešit
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko moc dekuju,vecer na to mrknu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi,uplne v poho,jen jsme rekli,ze dodelame a bylo,jako se vsim a ze toho chybelo dost a neco stale neni,snad se to behem jara pohne
Odpovědět
@petraop ale v Tchibu mají přeje jenom kávu =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maceo :D
Odpovědět
Zdravím všechny kubisáky. Trvalo mi dlouho, než jsem se prokousal celou diskuzí, ale přežil jsem a tak můžu napsat svůj první příspěvek:-)..Děkuji za spoustu dobrých rad, díky kterým jsme se rozhodli pro Kubis 632. Pojedeme se za 2 týdny na něj podívat do Hradištka v Kersku a tak se chci zeptat, zda nebudeme náhodou otravovat u někoho z této diskuze?:-)..A můj druhý dotaz pro ty, co už mají to štěstí a bydlí: Nemáte někdo problém s hlukem? Často jsme četli, že u dřevostaveb bývá vše slyšet. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspiaro Gratuluji!!! 632 je super!!! Nevím na co jsi zvyklý, ale po 10-ti letech v paneláku jsem jak v bavlnce!!! Jo, když děti nahoře lítaj jak splašený, tak je to dolu slyšet, ale jinak pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Vy jste rychlíci!!! Super!!§ My jsme skoro 3 měsíce čekali na geometrák!!!! Všichni se oháněli prázdninami a dovolenými, ale Rýmařov se na platby neptal, jestli jsou dovolený...nemít známou na katastru, tak jsme snad byli s posledníma penězma neplatiči!!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lidičky co zateplení soklu? Dělal jste si to někdo sám?Na kolik cca to vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspiaro taky jsem se toho bála a zatím zkušenost ještě nemám, ale když jsem viděla jak tlusté jsou zdi a jak tlustý je strop, tak s klidným srdcem mužů říct, že je to poctivý barák!!! Hluku se fakt nebojím...teď bydlíme ve zděném a když děti řadí, tak je to slyšet i tady. Bude to určitě srovnatelné.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova přidám foto jak jsme to vyřešili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jak vidíte od nastěhování v říjnu ještě stále krabice :-D nějak to člověka nenutí...hlavně že bydlí
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leni vy máte předání domků 17.3.? Jak to? Nemělo by to být dřív? Nám předběpředběžně říkali v pátek 13.3.
Odpovědět
@katunkaj @petraop Děkuji Vám dámy, přesně to jsme potřebovali slyšet:-)
Odpovědět
@petraop Peti,nejdriv rikali 17. A dneska rekli,ze 13.3. :-) stavi nem to nejak dlouho ;-) a fasada pry bude hned.
Odpovědět
@mojsha tak my bydlíme od srpna a teprve před 14 dny jsme to vyřešili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka nám to stíhaj rychle a na to že začali vlastně až v úterý... 11 dní ty jo. Zatím se to stíhá, kdyžtak že předají v sobotu :) juchůůůůůůůůůůů. A normálně jk na dům furt čučíme říkáme si, že jsme měli dá bílý :))) Ale zas pod náma bydlí hrozný čadil, ten snad topí plastama :( tak třeba ta žlutá nebude tak hned okouřená ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @bzulenka Holky nás stavěli taky celkem 15 dní:) Taky měli krapet zpoždění a to u nás byli oba dva víkendy. Ale část party na 4 dny byla odvolána a pracovali někde jinde. A už jsem moc ráda, že se tam můžu procházet sama.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Moc moc prosím o fotečku, ráda se inspiruju:)
Odpovědět
Profilova fotka
songs @mojcha Míší moc děkuji, zlatíčko. Taky to vidím takto a nebo přemýšlím o skříni z Ikea. Nemáš s ní náhodou zkušenost nebo třeba by mohla mít i @katunkaj? Pokud by měla horší reference, tak bych počkala a nechala to pak udělat truhláře.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs A máte to doma krásný:) Útulný a barvičky super.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Káťulko vždyt vy jste fofrníci, tvůj manžel má krev ferdy mravence:) Kuchyni montoval, dešťovku svedl...no super, moc šikovný, moc chválím.... Za to my dneska část nábytku stěhovali a dopadlo to.....dám pak fotečku do alba, pro usmátí:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?