Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1137 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @bzulenka Měl by mít revizi. A každé tuším dva roky jí opakovat. Ale to už nikdo nekontroluje. Revize znamená, že se pod něj někdo podepíše, že je v pořádku.
17. bře 2015 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @bzulenka Přesně tak myslím že Andrejka už také psala 34A. A já to v té požární zprávě nenašla...a tak jsme koupili nějakej malej.
17. bře 2015 v 15:03  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @evapetrikova Ne nebude emoticon Když jsem viděl, že je to akce na dvacet minut, tak není k čemu gratulovat emoticon emoticon

Samo, že gratuluji k dalšímu krůčku ;)
17. bře 2015 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @atilius Děkuju parťákuemoticon Hlavně tobě patří mé veliké díky!!!
17. bře 2015 v 15:17  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
username
1
Registroval se 1. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 20 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Tak ve ctvrtek mame prvni schuzku v RDR... Jsem zvedav emoticon
17. bře 2015 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 Taaak dnesni schůzka myslim dopadla dobřeemoticonpodepsana smlouva o smlouve budouci :D nooo a řekl ze mame stavba bude ve 3 ctvrtlti to znemena cervene srpen zari mate taky tak někdo uz dohodnuto ?
17. bře 2015 v 19:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @evapetrikova No to je bomba emoticon emoticon emoticon Jste fakt rychlíci emoticon Tak už stěhovat, stěhovat emoticon
17. bře 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @andydrzka Toho stehovani se bojim.To bude mazec. Ale pujdeme do domecku jupiii
18. bře 2015 v 07:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
 @evapetrikova Evi,hura!!! Gratuluju emoticon
18. bře 2015 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @evapetrikova To stěhování je hrozný :D Ale počítám, že za rok, dva se to usadí :D
18. bře 2015 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova
@katunkaj
@atilius
@andydrzka Lidičky jak dlouho Vám trvalo, než jste dali dohromady podklady ke kolaudaci? Nám geometrák bude trvat 3-4 týdny..jakože cože?? Tak dlouho??
18. bře 2015 v 11:19  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @petraop Koukal jsem na to, 12.2. jsem psal geodetovi o zaměření, 18.2. tam zajel a 3.3. mi to předal. S tím, že se čekalo od zaměření na vyřízení na katastru.

Jinak podklady na kolaudaci jsem měl skoro hned. Valnou většinu ti dá RD, jen je musíš najít emoticon A něco už stavební úřad má.

Každý úřad může mít trošku jiný seznam, tenhle je na stránkách RD Mladá Boleslav
RD - dodá RD
Ty - seženeš si Ty emoticon

- Úplná schválená projektová dokumentace dle skutečného provedení se zakreslením změn (půdorysy, řezy a pohledy stavební části v měřítku 1:100) ve dvou provedeních / RD + Ty (zakreslíš rukou případné změny)
- Společná zpráva stavbyvedoucího a TDI o splnění podmínek stavebního povolení / RD (stavební deník)
- Doklad o vytyčení stavby / Ty (tady jim stačilo vytyčení pozemku a že je v deníku, že zaměřili kde se má stavět)
- Geodetické zaměření skutečného provedení / Ty
- Zápis o odevzdání a předání mezi odběratelem a dodavatelem, zápis o předání rozhodujících dodávek (ÚT, chlazení, VZT atp.) / RD - protokol o předání
- Atesty na použité stavební materiály (železobetonové prefabrikáty, beton, ocel atp.) a prohlášení dodavatelů o použití ověřených materiálů a technologií / RD
- Protokol o tlakové zkoušce domovního vodovodního potrubí a požárního vodovodu (včetně potvrzení o zbytkovém hydrodynamickém tlaku) /RD
- Přihláška na vodoměr / Ty (tohle po mě ani nechtěli, ale smlouvu na vodu určitě máš)
Zpráva o revizi elektrických zařízení – přípojky 1kV včetně potvrzení revizního technika a odstranění eventuálních vad / Ty (stačila jim revize od RD na dům)
- Zpráva o revizi elektroinstalace včetně technologie a uzemnění VZT (včetně potvrzení o odstranění eventuálních vad podepsaného revizním technikem) / RD
- Přihlášky na elektroměry / Ty (určitě máš smlouvu s ČEZem, EONem atd.)
- Zpráva o revizi hromosvodů včetně potvrzení odstranění eventuálních vad podepsaného revizním technikem / Ty nebo RD (podle toho, kdo to dělá)
- Protokol o tlakové zkoušce systému ÚT, vody, chlazení / RD
- Zpráva o tlakové zkoušce odběrných plynových zařízení / Ty
- Protokol o výchozí revizi odběrných plynových zařízení / Nevím,nemáme plyn
- Potvrzená přihláška k odběru plynu / Ty
- Protokol o provozní zkoušce rozvodů ÚT (zkouška těsnosti) / RD
- Protokol o komplexním vyzkoušení topného systému (topná zkouška) / RD
- Protokol o těsnosti rozvodů vnitřní kanalizace / RD
- Zkouška o těsnosti žumpy (u DČOV kolaudační rozhodnutí vodoprávního org.) / Ty (dodavatel dodá s čističkou, jímkou, žumpou)
- Protokol o prohlídce komínových těles (revize komínů) / RD - součástí dodávky komínu je i revize spalinové cesty
- Atesty na požární dveře, stěny, střechu, okna, požární uzávěry, signalizaci, izolaci, požární klapky atp./ RD(stačilo jim prohlášení, co dodává RD ve své dokumentaci)
- Protokol o měření účinnosti protiradonových opatření (pouze v místech s vysokým výskytem radonu) / nízký radon / Ty (pokud je to nutné)
- Protokol o tlakové zkoušce rozvodů plynu / Nevím, asi RD, plyn nemáme
- Protokol o likvidaci odpadů vzniklých při stavbě oprávněnou organizací / Ty (společnost, co vám odvezla odpad to vydá nebo stačí čestné prohlášení o bezpečném naložení s odpady)

+ hasičák(y) - do domu + do garáže

Jinak dáš oznámení na úřad, že chceš kolaudovat a oni ti pošlou seznam dokumentů, co chtějí. Mně ho dali už rovnou i tam a spolu jsme to prošli, abych měl jasno.
18. bře 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop Peťulko v pondělí geodet zaměřil ve středu odnesl na katastr a z katastru se mu to vrátilo do týdne....Pak manžel papíry dal na stavební úřad a ti přijeli po 10 dnech.
18. bře 2015 ve 12:25  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @atilius AAA atilius se nám rozepsal...máš v sobě skrytý talent na psaníemoticon)
18. bře 2015 ve 12:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @atilius Ty jeden, s tím stěhováním si děláš srandu za rok za dva....
18. bře 2015 ve 12:29  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @evapetrikova ....jsem zapomněl říct, že za rok, za dva....když to jde dobře emoticon
18. bře 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
 @evapetrikova jsem tu měl ten seznam uložený, takže jen pár poznámek k tomu, co už jsem měl ;)
18. bře 2015 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @atilius emoticon si mě pobavil emoticon
18. bře 2015 ve 12:42  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @petraop my jsme na geometrák čekali skoro 2 měsíce....prý kvůli prázdninám emoticon
18. bře 2015 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @petraop my jsme geometrák měli taky snad do týdne - ale díky známému geodetovi, co má známé na KÚ emoticon emoticon ... jinak jak už napsal @atilius, většinu budete mít od RDR...
18. bře 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 nikdo tady nemate termin vystavby cervenec srpen zari ???
18. bře 2015 v 15:26  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @atilius děkuji!! až teď mám čas poděkovat emoticon
18. bře 2015 ve 20:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop Peťulko, kolik máte svodů hromosvodu?
18. bře 2015 ve 21:05  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop A máš už nějakou fotečku s fasádou? emoticon
18. bře 2015 ve 21:06  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova no kolem dokola základovky, to se dělalo jak se zalívaly pásy a na každém rohu domu trčel vývod + jeden do skříňky elektriky v zádveří. Chlapi to nacvakali nahoru po fasádě na střechu, ta je taky prošpikovaná, komín na 2 místech taky přichycený a pak trčí bleskosvod uprostřed domu a na každém štítu...zní to trochu srozumitelně?? Fasádu vyfotím, jak nám sundají zítra to lešení. Lešení je hyzdič ;)
18. bře 2015 ve 21:10  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop JJ Peťulko máme udělanou přípravu. Nám trčí dráty ze všech 4 roků, tak jestli je potřeba udělat svody ze vše 4 rohů, nebo jestli nestačí třeba jen 2emoticon
18. bře 2015 ve 21:13  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop A na fotečku se moc těším. Už se taky těším až ten náš bude mít barvuemoticon
18. bře 2015 ve 21:13  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova myslím, že určitě komplet...ale já tomu moc nerozumím ;) To Ti musí říct někdo kdo v tom dělá...
18. bře 2015 ve 21:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop JJ Petí, určitěemoticon
18. bře 2015 ve 21:33  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova HA! tak jsem Ti kecala... bleskosvod máme vyvedený na střechu ze 3 stran. Dráty byly na všech 4 rozích, ale na jednom ho nevytáhli nahoru (upřímně netuším kam se poděl ;) )
19. bře 2015 ve 21:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš