Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova @bzulenka jo a fasádu mám v albu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko skvely.Ja dneska kyvla firme co nam to udela za 12tis i s revizi a budeme to mit ze 3.stran.Tak to jsem moc rada,ze to budeme mit stejne. A zlati tu fotecku vaseho krasavce mas?tesim se na fasadu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop promin peti...uz jdu do alba;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova
Odpovědět
@petraop Krásný domeček. Přeju příjemné bydlení
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 moc děkuji!
Odpovědět
petraop - krása... taková barva fasády by se mi taky líbila, co máte za odstín, díky
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk děkujeme, jsme nadšení, je to Baumit
Odpovědět
Profilova fotka
prosim prosim vy co uz bydlite v kubisku 631 poslali by jste mi foto kuchyne ??pro inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 ahojky kupovali jsme ve scontu v akci na plánované kuchyně -50%. Jukni mi do alba
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova evi krasna ja mam strach docela ze sconta oni ti to i namuntuji a vymeri ?no ja budu mit okno ne tam kde ty ale po prave strane chci ho mit na jih takze tak a nevim zda chci do U kazdopadne vim ze opet bila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mate tady někdo podlahu z qick stepu --- bile prkna ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@luciana55 Lucí, je to plánovaná kuchyně, podle našich představ. Samozřejmě, že nemusíš mít s barem:) Jen to byl super kup:) Kuchyně co jsem tak poptávala než jsme narazili na Sconto. Lamont cca 150 tis, Gorenje 140 tis, truhlář 110 v laminu, ikea 100 tis. a nás vyšla na 60tis. JJ montáž i zaměření ti udělají.
Odpovědět
eva petrikova moc hezká a to máte předpokládám bez spotřebičů.....
Odpovědět
Profilova fotka
no supeeer cena teda :-) :-) ja mam tedka v byte s oresi a vysla 100 000 ale je podstatne mensi nez tva
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk JJ bez spotřebičů. Na spotřebiče jsme měli také štěstí, rozhodli jsme se pro Moru. Prodejna nám udělala cenu, která byla nižší než na internetu a máme za 200 Kč příplatek 5 letou záruku:) Tak uvidíme, snad budeme spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 JJ v Oresi jsme byli také a taky to bylo přes 100:( Taky se divím, že máme tak velikou kuchyň:)
Odpovědět
evapetrikova a kolik jste dali za spotřebiče celkem? my máme truhláře a dostali jsme po třech týdnech studii a tak ještě něco budeme lehce měnit..... a manžel nechce rohovou linku, jakože ty rohy jsou nevyužité.... takže budeme mít dva pruhy podélné...... jakmile budu mít opravenou studii tak ti jí ukážu:)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Super moc se těším na studii:) Juuu to bude taky úplně jinačí kubíek:)Kalkulaci ti hodí do vnitř.pošty, ju:)
Odpovědět
evapetrikova určitě dej, díky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk muzu pak videt prosim navrh kuchyne ??ja totiž také premyslim ze dam dva pruhy a i také ze dam bud do prostoru nebo podel sten chjo to je hruzaaaaa
Odpovědět
luciana jj klidně pak ukážu, ale ještě furt přemýšlíme.....budeme mít tu kuchyň dost velkou právě na prostornou kuchyň do účka, ale nevíme... taky podle financí....
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky kalkulaci ti už posílám...:)
Odpovědět
Zdravím všechny, mám takovou prosbu. Chceme stavět s RDR Novu 101, máme dvě děti a přijde nám oproti Kubisu celkově praktičtější. Jenže vzhledem k tomu, že chceme podlahové topení, větší okna, plot, zpevněné plochy apod., dostali jsem se až na 3,8. Kubis se nám ze začátku vůbec, ale vůbec nelíbil :-). Po tom co jsme ale viděli jiné projekty Kubisu a tady fotky, už se nám tak nelíbí Nova101 a o to víc se nám líbí Kubis. Uvažovali jsme o přidání modulu + podlahové topení. Chtěl jsem vás moc poprosit, zda by byl někdo tak moc hodný a poslal by nám svojí kalkulaci. Nechceme to hned řešit s RDR. Předem moc moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@strangee ahojky +1M 90 tis bez Dph ale od toho ti odectou 10%.Podlahove topeni ti neporadim -mame primotopy ale na cely dum to vychazelo myslim 90tis.Urcite ti to povi @andydrzka a @mojsha.Kacka @katunkaj ma topeni jen dole a to uz bylo celkem prijatelne.Jinak hodne studii a kalkulaci je na www.vzorovydumolomouc.cz Tam jsem se pred rokem inspirovala ja;)
Odpovědět
@evapetrikova ahoj, moc díky za info, zeptám se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strangee Zrádče:-):-) Ale taky se mi Kubis líbí, ale za Novu bych ho neměnila;-) My máme třeba v Nově podlahovku jenom v otevřeném přízemí a pracovna, WC a patro je s radiátory;-) U Novy je určitě výhoda garáž, ale viděla jsem, že někdo ji má i bez garáže...
Odpovědět
@jahooodka Já si teda neumím představit, kam bychom dali všechny ty věci bez garáže...
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa kdyz jste nekdo pred tim bydleli v panelaku meli jste garaz? Urcite bude potreba alespon zahradni domecek na sekacku a veci na zahradu....Ale samozrejme ze garaz je super.Nova se mi taky moc libi....ale ty pozemky v blizkosti Prahy jsou drahyyy:(....a Kubisek je taky fajn:) Je to dum a tu volnost to splnuje.Jahudko a jsi ve foru o Kubisovi, tak nam ho nehan;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Ja ho nehanim, vsak jsem psala, ze se mi libi;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?