Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain To mě mrzí...Ale je to tím jak to byl atyp, že si to úplně neumíš vybavit. Když jsme vybírali domeček byli jsme v Ca....je to hodně podobné a pak v 632, a v 631 a vždy až ke konci....byly podlahy, obklady....
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Kamarádka bydlí v domečku, který má 220m, a je to mazec, pořád si stěžuje hlavně na rozlehlé chodby a třeba jdou z pokojíčku hupky šupky do chladné chodby....brrr...já jsem spokojená, že tomu tak v kubisu není.
Odpovědět
já si taky myslím , že to byl jen můj pocit , manžel byl spokojený . Evčo jaké mate topení, my jsme si vymysleli podlahové topení po celém domě tak si to musíme ještě rozmyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Ne my máme všude přímotopy:( už nebyly penízky....já bych šla do podlahovky ráda alespoň v přízemí.
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Nahoře moc času nejsme, celý den se odehrává u nás v obýváku a děti v herničce:) u nás se nahoře pouze spí...a myslím, že tomu tak bude ještě dlouho....
Odpovědět
myslím, že taky to není špatná volba , třeba budeme také kombinovat a podlahu máš v domečku jakou taky nevíme , domluvili jsme se na vinil ale byl docela drahý , to si taky musíme rozmyslet .
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Podlahu máme standart plovoučku...nahoře jsem s ní celkem spokojená, ale dole nic moc. Máme světlounce šedou a je příšerná na údržbu.Je tam vidět každá čmouha a je tvrdá. Zlaté PVC které jsme měli v bytečku:)
Odpovědět
my máme doma v bytě vinyl lepený , jsem straše spokojená , do domu budeme muset pořídit podlahu ve standardu chtěli jsme nějakou tmavou , doufám , že na tom nebude vidět každej škrábanec , chtěli jsme si nalepit vinyl samy ale finančně se to nevyplatí , protože vám prý práci neodečtou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain jj presne tak.My mame kamarada,ktery dela podlahy a chtela jsem strasne vinyl....ale uctuji si 500za m2 praci.Ale je to pochopitelne.Jeste me napadlo s tou stistnenosti.Me se strasne libi Nova 101 a Dimenze co maji na Praze 4.Tam se nevejdete financne? Co se tyce standartu Rdr ma vysoky standart oproti konkurenci.Mozna bych sla do jineho domecku;)
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain Byt vami -tebou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@anelain my máme vinyl v kuchyni, obyváku a chodbě, oproti standartu jsme dopláceli na metru asi 300, zas tak brutál finanční nárust to nebyl ;) a jsem maximálně spokojená, příště bych ho dala všude ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evíku jak se bydlí?? Co fasáda??? Léňa už má, viděla jsem fotečku :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, budeme jiz brzy stavet Kubis 631..chtela jsem se zeptat delali Vam nekomu pripojky ta firma co dela zakladovou desku? Nebo vsichni jste si delali ve sve rezii? A mohu orientacne vedet cenu? Moc dekuji.
Odpovědět
@petraop Peti, a Vy máte podlahovku dole? no my právě přemýšlíme, zda dát dlažbu dole všude a nahoře vinyl, anebo v celém domě vinyl.. ... nevíme no... a příšít týden jdeme do Sika... tak abychom měli již představu... díky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Peťulko moje, jéé tak to já musím na tu naši Léňu mrknout. Dneska nám dělají fasádu:) snad do neděle bude hotová:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @ztk Doporučuji vinyl dát dolů, ikdyž pokud je podlahovka tak to není asi zas tak potřeba. Kdo nemá podlahovku, doporučuji si připlatit za vinyl ve spodní části domu...Třeba v 1. patře se mi podlahovka zdá ok, asi jak je to už patro, tak to není tak studený...
Odpovědět
Profilova fotka
@kubiskubis Ahojky,jedníá se o to co máte. Přípojky musíte mít...ty jsme si dělali přes místní stavební firmu, ale když nám udělali základovku tak jsme je poprosili, aby nás připojili na sítě, platili jsme cca 1000 za metr.
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Třeba taková dlažba, kterou máme v předsíni je úžasná!!! Je úplně boží. Taky dlažba v obouch koupelnách super , nejsou vidět žádné cákance:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @ztk ještě jednou s tou podlahou: v 1. patře se mi zdá plovoučka ok, za to dole NE:( Jak nemáme podlahové topení, přijde mi to studené a díky špatně zvolenému odstínu i horší na úklid. Doporučuji dole vinyl:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peťulko bydlí se moc hezky, domeček je moc prima, proti paneláku užasné....Snad brzy uděláme terén kolem domečku, uděláme pergolu, koupíme nějaký pořádný gril a bude to bomba:)...jo a ještě by to chtělo smontovat skříň, která nám leží v pokoji už 14 dní a tatínek na ni nemá čas:( a tím odpadnou ty krabice. A co vy jak se vám žije v domečku?
Odpovědět
@evapetrikova - Evi díky za radu, no hlavně mi máme hafany, kteří budou dole. tak si zase říkám, aby ten vinyl nezničily... ta dlažba mi na ty zvířata přijde praktická... manžel mi říká, že v létě bude ta dlažba i tak studená. v bytě, který jsme prodali jsme měli v obýváku dlažbu, jenže jsme byli ve druhém patře a v létě to bylo super... tak nevím.....
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk joo tak to jo tak do plovoucky bych teda tim padem nesla. Nekde jsem kdysi zaslechla ze dlazba je pro podlahove topeni nejlepsi. Hod si dotazek k sobe do blogu,urcite ti nekdo poradi.zase se rika ze vinyl je neznicitelny;)
Odpovědět
@petraop Evčo, máte 631 nechali jste si ji zvětšit ? nebo dělali jste nějaké úpravy ?
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk nene nemáme podlahovku, a teda když srovnám vinyl a plovoučku tak plovoučka je o něco studenější a klouzavější. I vinyl je studený když není zatopeno, ale nic strašnýho ;) a teda naše malé dávají podlaze zabrat (házejí hračky, brindají... občas něčím mrsknou atd) a na podlaze žádné škrábance zatím..to se divím.. za mě vinyl určo dobrá volba :)
Odpovědět
@petraop díky moc, už jsme se rozhodli, dole budeme mít dlažbu a nahoře kromě koupelny vinyl... tak a už to nebudu řešit:)
Odpovědět
@evapetrikova jj taky jsme to slyšeli... že je to nejteplejší.... a tak uvidíme.... rozhodnuto:)
Odpovědět
@evapetrikova Evi a jaký typ dlažby máte v koupelnách a v předsíni?
Odpovědět
@evapetrikova Evi to je super.. tak jste tak dlouho nečekali.. a už jste úplně zabydlení? ten terén venku bude mazec... i tak to docela dost peněz stojí.. a my vůbec nevíme kdy to všechno budeme mít..domeček doufám, že do konce roku a první je na řadu kuchyň a plot (máme ho u cesty a všechny 4 strany.. manžel to spočítal cca na 100.000,- Kč), takže mazec.. tak si myslím, že nějaký venek možná budeme dělat až další léto, tzn.. rok 2017? :))) ale zase hlavně, že budeme mít už domeček....
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky dlažba v předsíni: Dolomita viejo - doporučuji:) Sokl nám k ní nařezali z dlaždic. Koupelna spodní je Nish a k ní je ta dlažba mink a horní koupelna je Textile, dlažba béžová ten veliký čtverec (úžasná na údržbu)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Jé tak za půl roku se budete stěhovat, to uteče:) neboj, tohle plánování je taky bezva. Jen pozor na ČEZ (pokud máte) začnete to řešit dopředu...My na to čekali 7 měs, mazec. PRE je v tomto o hodně lepší. Spodek máme už zabydlený, jen vršek chybí smontovat velikou skříň, koupit malé postel. Pak ještě takové zrcadla, lustry, záclony.... Co se týče venkovních úprav, našla jsem někde na internetu že je bazar po zeminách. Většinou ta zemina je za odvoz:) Tak už jsem poptala a v květnu bychom měli mít terén upraven:) Na to se už těším, neboť jsem si koupila už magnolii a ráda bych si ji už zasadila:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?