Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@atilius ne nevadí.... nemám teď projekt u sebe, má ho projektant tak přesně nevím... ale ta věta co jsem psala se opakuje skoro na každé stránce a v Rýmařově p. Mikula mi řekl, že je to v pořádku, že si to musíme dodělat....
Odpovědět
@ztk ahoj, nám dělá RDR projekt horní stavby. dále máme projektanta na usazení domu + přípojky - elektro, voda, kanalizace, požární zpráva. Dále si sami zajištujeme radonový posudek, hydrogeol.,a geodetický.
Odpovědět
@perisy děkuji, s tím jsem počítala a uvidím co všechno projektant dodělá.... dneska s ním máme usadit dům... a budu mít projekt v ruce....
Odpovědět
@ztk je to tak jak píše perisy. RDR dodá jen projekt horní stavby, vše ostatní dělá Váš projektant + další profese - radon, geolog atd.
Odpovědět
Ahoj, měla bych dotaz ohledně KS a interiérových dveří? Mají specifikátoři u sebe vzorky těch dveří nebo se vybírá jen z katalogu? V siku jich totiž moc nemají...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nas vyzvali do elements at si prijdem vybrat koupelnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, vlezli jste se někdo do cca 2.100.000 za dům???
Odpovědět
Profilova fotka
tyjooooo dneska jsem si volala na termin specifikace a dali nam az 6.10 to je mazeeeeeeeeeeeeeeeec !!!:-(a to jsme měli termin vystavby v 3kvartalu nechcete někdo prehodit termin specifikace ?
Odpovědět
@luciana55 To je divné, my se objednávali nedávno (cca 3týdny zpět) a máme termín 16.6., zkus na ně trošku zatlačit, ať vám to posunou, ono to půjde snad.
Odpovědět
@luciana55 no nazdar! :( Já tam měla volat dneska, ale nestihla jsem.... a ta KS probíhá přímo v Rýmařově? Jen si pamatuju, že nám obchodák z OVA říkal, že termíny na KS jsou ted velmi dlouhé .. hmm :( Dnes psal, ať si voláme o termín...tak dám zítra vědět jak jsme dopadli.
Odpovědět
Profilova fotka
no jako dostali jsme nejdrivejsi termin co jde :-/:-/tlacim jak to jde uvidíme :-/
Odpovědět
holky, které už bydlí, máme rozpočet SIKA a docela mě dostalo, že máme horní WC - 3m místnost a oni nám počítají 9 m2 dlažbu... o kolik máte toho víc díky
Odpovědět
Článek se načítá
@luciana55 Už jsme objednávali před měsícem a máme rezervovaný konec srpna. Je toho teď nějak moooc. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
prosimvas je tady někdo kdo ma termin objednany na konecnou specku a ještě nemá povoleni a projekt ???koupime si termin !!jsem ochotni zaplatit jelikož jsme měli mit 3kvartal stavby a specku mame na 6.10
Odpovědět
Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli jste nekdo docasne neresil napojeni elektriky z jineho domu, nez vam CEZ udela vlastni pripojeni po vystavbe domu tak, aby ste ho mohli uzivat. Lze to takto udelat? V nasi casti ulice, kde mame pozemek, se bude pokladat el. vedeni do zeme a proto mi napsali termin pripojeni do 18meicu, protoze nevedi, jetsli to budou delat letos a nebo pristi rok. I kdybychom nedavali zadost, tak tam jiz mame zajistene pripojeni na hranici naseho pozemku z nove vybudovane skrine, kterou budou prave delat, kdyz budou pokladat do zeme. Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka tohle mame vybrane
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky Siko je strašný, nicméně já počítala náš rozpočet a v tomhle chybu neměli, teda až mi vysvětlili jak se to počítalo. K ploše se připočítávalo třeba x 0,5 na prořezy a kdyby něco nevyšlo. Nám toho zbylo celkem dost z jedné koupelny a uděláme z toho obklad do kuchyně:)...
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk pozor na věci ze sika které jsou v základu, nevím proč ale u některých položek nám dávali něco jiného a dražšího...
Odpovědět
Profilova fotka
@beelmcs Měli jsme velikáánský problém z ČEZEM, ale to je na dlouho...´pokud budou dělat tu skříňku blízko vašeho pozemku je to super a budete podepisovat smlouvu o krátkodobém připojení. Na tu skříňku můžete být připojeni 1 rok. kdyby ji náhodou nestihli udělat zeptat se sousedu jestli mají stavební zásuvku, na tu jsme byli připojeni my. kdyby něco piš do vnitř. pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja maximalne chvalim elements!!!
Odpovědět
@luciana55 Co to je?
Odpovědět
A už máte od Elements (dělají koupelny) návrh? Ten náš jim nějak dlouho trval a stál za... Jinak když jsme byli tam, tak spokojenost, paní nám vše předvedla, probrala to s námi, provedla nás po tom jejich studiu hned několikrát. To jsme byli spokojení, než přišel ten návrh tedy...
Odpovědět
@evapetrikova Evi děkuji, museli nahoře v tom záchodě to přepočítat.. měli tam chybu... ale i víc chyb.... drobnějších.. tak teď to snad bude už dobré...
Odpovědět
prosím, kdo máte po KS - můžete mi ještě poradit na co nemáme zapomenout? máme jí příští týden, tak abych byla připravená na vše... díky.
Odpovědět
Máme vodu na pozemku :) Elektřina snad do měsíce. No a do RDR na KS volám od čtvrtku, leč neúspěšně...nikdo nebere telefony.. v pátek ráno jsem psala mail..no prý je krize..nestíhají. .Luciana55 podařilo se něco s tím termínem u vás? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jimika koupelnove studio
Odpovědět
@luciana55 Aha, slyším to prvně. My můžeme vybírat snad jen SIKO. O ničem jiném nevím. Jen, že dřív byla i K-keramika.
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk za sebe bych dala vypínač venkovního světla i ven k hlavním dveřím, ne jen do předsíně. Při realizaci by mi ho udělali, ale porušila by se parozábrana a to jsme nechtěli riskovat ;) A Taky máme saťák vyveden do 3 místností, ale nenapadlo mě po nich chtít vyvést na střechu 3 dráty na příjem saťáku, myslela jsem že stačí 1 a pak se to nějakou krabičkou rozhodí do místností... když jsem to chtěla dodělat, bylo pozdě, takže máme 1 saťák a když případně budeme chtít využívat i ty další, budeme muset dát další talíře a drát vrtnout nejspíš přes okno :(
Odpovědět
Tak termín KS 21.10 takže výstavba leden 2016.
Odpovědět
@petraop díky Peti.. o vypínači vím.... a díky za radu ohledně satelitu.. to uvidíme:)))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?