Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@atilius Na boty jsou určeny všechny 3 spodní části (jedna otevřená a dvě zavřené), ale ano, souhlasím, že otevřená by měla být minimálně celá ta spodní část, protože bot máme taky až na půdu. Ty vrchní skříňky bys udělal zasouvací? To by řešilo problém, který myslíš, že?
Odpovědět
@bzulenka Ne, myslel jsem, že bych je udělal nižší, aby když otevřeš venkovní dveře, takl mohla být otevřená i ta horní skříńka a nenarážely do sebe. Stačí, že budou dveře neustále mlátit do těch spodních skříňěk :D Možná o důvod víc proč tu za dveřmi nechat taky otevřenou.
Odpovědět
@atilius Spodní nechám bez dvířek, to mě taky hned napadlo. Ale u té vrchní zas takový strach nemám, děti se tam nedostanou a my dospělí po sobě zavřít umíme... 8-)
Odpovědět
@bzulenka Tak ono stačí, když tam budeš něco hledat, sundáš krabici, budeš do ní koukat, necháš to otevřené a zrovna někdo příjde. Ideálně děti rozrazí dveře, co to jde :D
Odpovědět
@atilius Moje děti chodí domu většinou zadem přes terasu :) A podle všeho to vypadá, že tam budu mít sezonní věci, třeba bundy, oteplováky, nevím, možná šály, čepky, rukavice. Tu skříň otevřu 2x za rok. To je fakt v pohodě. Je milion jiných věcí, co mi tady děti můžou ničit a ničí, toto je to poslední čeho se bojím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak návrhy kOupelen jsou doma docela je to OK kdo mi to tady psal ohledně elementsu?my měli do24dnu vizualizaci tak jak slíbili...
Odpovědět
ahoj, pls. nemate někdo návrh 631 s 2M? potřebovala bych vědět, jak se změní pak ty velikosti místností.. a víc modulů už asi nikdo nedával, že? děkuji..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka pala jsem ti na fb sz
Odpovědět
@luciana55 To jsem byl asi já. Nám přišly později než bylo domluvené a navíc takové... No nelíbilo se nám to, nechci tu někomu dělat antireklamu jen kvůli subjektivního dojmu. Prostě byly dost jiné než jsme si představovali :-)
Odpovědět
@bzulenka taky si rikam ze by to chtelo nejaky botnik na terase :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No v pondelu jdeme do sika tak uvidime jak dlouho jim trvaji navrhy?
Odpovědět
@luciana55 Tam to bylo rychlejší, první návrh jsme měli už za týden... Teď máme už třetí návrh :-D , čekáme na opravenou verzi toho posledního...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krony no supeeer tak jsem zvědavá na navrh
Odpovědět
@luciana55 Mi osobně se líbily i ty předchozí návrhy (ne tak mojí drahé polovičce - byl to boj), blbé je u těch návrhů (a to jak ze Sika, tak z Elements), že nedodrží reálnou barevnost. Všechny návrhy nám přišly vyšedlé, přitom jsme tam měli i syté barvy. No člověk si to musí trošku sám dotvořit svou představivostí, je třeba zvolené obklady a dlažby vidět v reálu, než přijde ten návrh.
Odpovědět
tak nám siko tedy trvalo docela dlouho, taky jsme to asi 3x měnili a celkem to udělalo i s kalkulací asi měsíc....
Odpovědět
prosím holky, kdo už bydlíte nechávali jste si dávat do konečné specifikace alarm? vůbec nevíme s manželem, jestli jo nebo ne.... děkuji
Odpovědět
@ztk nechteli jsme..
Odpovědět
@bzulenka děkuji za odpověď:)
Odpovědět
@beelmcs tak po KS je cena za podlahovku cca 90.000,- Kč + systém sinco 700 - 38.000,- Kč, tedy celkem 128.000,-Kč + DPH
Odpovědět
@ztk Fénix nebo Herotec? Co je, prosím, sinco za systém?
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Systém sinco 700 není pro podlahovku nutný, potřebuješ ho pokud chceš zachovat součinnost podlahovky se synco living, ale pokud na tom netrváš je to zbytečný příplatek 38.000 bez DPH. Také jsem to řešil při KS a nakonec jsem se rozhodl pro podlahovku v celém domě, řídící jednotku BMR od Fénixu a nějakou jinou větrací jednotku. Příplatek cca. 90 tis. bez DPH. Většina lidí s podlahovkou to tady takto má.
Odpovědět
@lunas80 aha tak děkuji za informaci, to nám vůbec pán při specifikaci neřekl.....
Odpovědět
@jimika fénix
Odpovědět
Profilova fotka
Ztk@vy mate podlahovku kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk kde mate všude podlahovku?
Odpovědět
@lunas80 a ten příplatek 90.000,- kč myslíš tím jenom podlahovku nebo je to se vším všudy i s tou řídící jednotkou BMR?
Odpovědět
@luciana55 máme ji všude v celém domě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Těch cca. 90.000,- Kč je příplatek komplet za celý dům včetně té řídící jednotky BMR . Ono je to asi 140 t. CZK, ale odečtou všechny přímotopy, synco living, větrací jednotku a nakonec to dá těch cca. 90.000,- Kč. Nám také nabízeli synco 700 za příplatek 38.488,- Kč bez DPH, pak lze kombinovat podlahovku se synco living, standartní dodávaná jednotka to neumí. Pokud zvolíš provedení o kterém mluvím můžeš také ovládat podlahovku každou místnost zvlášť z jednoho místa, akorát větrání není automaticky řízeno ale pouze manuálně ovládané vypínačem zap/vyp. Což možná vidím jako výhodu když jsem to tady pročítal, nebude se to zapínat v noci včetně digestoře atd. Takto jsem to pochopil já. Popisované řešení má myslím "andydrzka" nebo "mojsha".
Odpovědět
@lunas80 takže jestli to chápu dobře, tak u toho BMR jsou v každé místnosti termostaty, ale musíš si to ručně v každé místnosti nachystat a kdybychom měli ten sinco 700, tak je centrální dole, kde to můžu ovládat + přípojení přes mobil a pc a dálkově ovládat a nastavovat teplotu, ale u toho BMR je to v každé místnosti zvlášť a jak si s tím spokojený s tímhle systémem, stačí to tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ne, taky ovládáš centrálně z jednoho místa/jednotky, akorát to nespolupracuje s větrací jednotkou, tudíž přijdeš o inteligentní/řízené větrání a větrací jednotku ovládáš manuálně vypínačem. Jednotka BMR jde také připojit na net a ovládat přes telefon. Výhoda synco 700 je že s podlahovkou nepřijdeš o řízené větrání. Takto jsem to pochopil o KS kyž mi to vysvětloval p. Radil. Jak to funguje nevím, ještě nebydlíme 28.5. jsme měli teprve konečnou specifikaci, na reference je potřeba zeptat jiných :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?