Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@margot_ka Ahoj Margotko, my máme podepsiovat pozemek v příštím týdnu, snad vše klapne, také si vysnívám Kubise 74, jen manžel ještě kouká po jiných. Chcete dělat nějaké změny u Kubise?
Odpovědět
Profilova fotka
MOhu se všech co již bydlí zeptat jak dlouho tvralo vše od jednání s Rýmařovem, než se koplo? My na to celkem pospícháme, tak by mě toto zajímalo. Moc děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minimaxinka13 Podívej se do vlákna vedle, tam je na toto téma povídání dost, zvlášť z poslední doby: http://www.modrastrecha.cz/forum/hled...
Odpovědět
Profilova fotka
@minimaxinka13 jj chceme propojit komoru pod sxhody pres kousek chodby s tech.mistnosti a pritel tam bude mit modelarskou pracovnu. Zrusime tim padem dvere z kuchyne a bude se tam chodit z chodby. Jinak chceme jako wc geberit,jinak asi nic :) a otocime to asi zrcadlove cely pudorys. Jinak nam 74 vyhovuje :) Taky jsme koukali jinde,ale za ty prachy se proste nikdo nepriblizuje anebo na ne neni dost referenci...na drevostavbe se toho da hodne pokonit,tak to nechceme sverovat amaterum Libi se nam jeste domy dnes,ale cena je bez zakladovky a zarizovaku.takze se vysplha,pokud bychom chteli na klic o dost vys jak kubis
Odpovědět
Profilova fotka
@margot_ka No my se byli podívat na 74 v JIhlavě a mě se taky moc líbí:-). právě, že se nám líbí dispozičně také, jen bychom zvětšovali o jeden modul abychom udělali dole jednu místnost ještě, potřebujem 5kk, budeme mít 3 děti. S jinými domy od Rýmařova se cenově moc nevlezeme, ted ještě chceme porovnat s dvěma jinými firmami ale já se přikláním k rýmařovu zatím nejvíce. Potřebujem fakt zaručenou kvalitu. takže moc experimentovat nechceme. no 18.11. byhcom měli podepisovat kupní smlouvu na pozemek tak snad se brzy vše rozjede. Už po tom dlouho toužím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minimaxinka13 my zatim budeme 4, pokud bychom si poridili 3.spunta,tak hold budou v jednom pokoji 2 decka. To preziji :-D zase nechceme 5+1 jen tak,protoze qbychom meli pokoj nevyuzity je blbe. Spis mozna bychom pak zmensili obyvak a udelali jeden pokoj tam. Ale spis pocitame s tim,ze budeme 4 :) chceme se vejit idealne do 2,4 i se zmenama (nechceme tu garaz, je to stejne jen pristresek obytej prknama, plnohodnotnou zateplenou garaz bychom proto postavili pozdeji nejspis z vychodni strany domu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nemůžu pomoct, ale vždyť ten dům nemá skoro žádná okna.. :-S
Odpovědět
@armvdd Za kolik je kubis ? Je na to dotace ?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@login8 Já nevím, já ho nestavím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@armvdd Jojo přesně takhle působí ale byli jsme uvnitř a je krásně prosvětlený!!! Fakt zevnitř nádhera!:-) zvenku je to takové zvláštní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 jakože jen zděný je kvalitní? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdyz se vam nelibi kubis,ba dokonce ani drevostavba,tak jste ve spatne diskusi ;-) Nam se moooc libi,ze, @minimaxinka13 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@margot_ka já jsem pána vůbec nepobrala:-D ale co, nevadí:-) ty dřevostavby jsou čisté a krásně voní :-) . JInak my teď řešíme u Kubise právě tu garáž, manžel nechce tu co nabízí oni, chce plnohodnotnou, jenže ta zas bude o jiných penězích ale vzhledem k tomu, že bychom jí rádi využili i jako částečný úložný prostor, tak ta jejich prkenná je fakt k ničemu:-). a byli jste se na toho Kubise přímo podívat?
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj no to je bomba! super děkuji za info,jsem zvědavá na nás :)
Odpovědět
Profilova fotka
@minimaxinka13 chceme jet pristi pondeli. Malou nechame u rodicu a jedem do Hradce. Prave jsem jim dnes psala,jestli nemaji pudorys toho vzoroveho domu, abych pred navstevou porovnala, jak se lisi od standardu. Ale jako tamni zelena obyvakokuchyn me desi uz z fotek. Jihlavska 74 je zarizena o poznani vkusneji :-P
Odpovědět
Profilova fotka
@margot_ka to ano, my to měli blíže do JIhlavy, a hodně nás to překvapilo mile:-). Prostě na to jak je dům velký, jaké jsou standardy apod.se nám to stále jeví nejlépe:-), no snad se akce nějak rozjede:-). Vy taky kupujete nyní pozemek nebo už máte?
Odpovědět
@minimaxinka13 Nikoliv, nemám nic proti montovaným domům, jen nevidím moc výhod. Cena přibližně stejná, ovšem je pak problém to prodat přes Realitku. Montované domy Realitky nechtějí brát do prodeje. Životnost je někde jinde. Proč se to jmenuje dřevostavba ? I na Dřevostavbu jsou dotace až 600 000,- Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo dotace ano ale pc se zvedne třeba o milion co jsme zjišťovali. A prodat se dá i bez reality. Myslím že drevostaveb kolem přibývá opravdu hodne:-)
Odpovědět
@login8 to je přežité klišé. Jednak dřevostaveb přibývá, jsou populární, a dnešní dřevostavba je jinde než před 20 lety. A správná realitka s tím nemůže mít problém. Kšeft je kšeft.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@taticek1980 Pasivní domy naopak zajišťují 100 % kvalitu pro zákazníka. Blower Door test totiž snadno odhalí nekvalitu u dřevodomů, kterou jinak s pláčem zjistíte až mnohem později, až bude pozdě. :-x .
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 pasivni dum opravdu neni jen o rekuperaci a 3sklech....zapominate na fotovoltaiku prip tepelne cerpadlo a dalsi nezbytnosti. A to opravdu polozka za pouhych 140tis neni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minimaxinka13 ted zrovna kupujeme, v patek jsme ho videli a rovnou brali. Ale musime jeste se sousedama poresit spolecne vybudovani prijezdovky a natazeni siti. Doufam, ze prodaj vsechny pozemky rychle, at na jare muzem zacit resit :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@atilius Dobrý den, poprvé se zapojuji do diskuze, jsem rodina a máme rozjednanou stavbu Kubis 632 s RD Rýmařov, máme vlastní pozemek, ale právě řešíme nutnost čističky, mohla bych Vás poprosit o Vaše zkušenosti? Tedy hlavně ohledně dodavatele a jak vlastně probíhá nepojení čističky na základovou desku. Byla bych moc ráda, snažím se něco přesnějšího o tom dohledat, ale je to dosti složité a manžel na to nemá trpělivost ;-) . Nechali jste si vybudovat čističku na klíč? Zatím moc děkuji za zkušenosti.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě Prosím dotaz pro všechny Kubisaky. My tedy zvažujeme nebo chceme 74. Ale v podstatě je to asi jedno. Zajímalo by me jak jste resili garáž, ti kteří jste ji resili. Potřebujem úložný prostor a manžel garáž chce. Nechávali jste si od Rymarova dělat plnohodnotnou? Nám ji nabití za 300 tis. Mé to přijde strasne nad plan:-(. Alw někam ty věci dat musíme. Nebo jste si ji nechali dělat levněji od někoho jiného nebo jak?:-) kam dát lyze, kola, sekačku atd.? Kubis 74 proto ze je největší. I ten potřebujeme o 1 modul zvetsit. Budeme 5ticlenna rodina:-). A on nemá vůbec pudu takže žádný skrytý úložný prostor :-). Moc díky za Vaše zkušenosti s tim jak jste to vyresili vy.
Odpovědět
@minimaxinka13 my mame Kubis 631 a všechno budeme mít v zahradním domku na pozemku. Ale zase mame relativně velký pozemek (asi 1250m2)
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo dekuju. Takže garáž vůbec resit nebudete? Manžel ji chce alw tech 300 tisíc je prostě moc:-/
Odpovědět
@maceo Na kolik vyjde ten kubis ? Diskutující z vlákna Dřevostavba můj sen, má projekt 250 m2 + garáž, promakaný, difuzně otevřená konstrukce, technologicky promyšlená, Za Trojku. To se dřevostavba vyplatí. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?