Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 byl jste nekdy v batovskem domku? :-D evidentne ne,protoze tennje fakt o dosti mensi nez kubis ;-) vetsi jsou jen jednodomky, ale zadna slava
Odpovědět
Baťovsky domek ma pudorys 8x8m, je rozdělěn na dvě poloviny a většinou v každé polovině bydlí někdo jiný. Tzn, že klasicky je k dispozici zastavěná plocha 64m2 pro jednu rodinu. Samozřejmě existují modifikace různými přístavbami. Takže našich 108m2 podlahové plochy je ve srovnání exkluzivní
Odpovědět
@maceo přesně jak říkaš. Vidím, že jsi ze Zlinského kraje, na jakém zastoupení řešíš domek, v Brně nebo Olomouci? Spokojenost? Díky za info
Odpovědět
@tommik23 zastoupení Zlín
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo ve zline je vzorovy dum? Kde? :-O Ja jsem myslela,ze se teprve chysta. Mysleli jsme,ze budeme muset jezditbdo Olomouce
Odpovědět
Vzorový dům se staví v Lutonině kousek za Vizovicema. Ve Zlíně existuje zastoupeni kde jsme vše řešili. Maximální spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo fakt? Tak to jeste zvazime,ze bychom jednali primo s nimi Maji tam aspon vzorky podlah atp?
Odpovědět
@maceo @margot_ka já myslel, že vzorový dům nejblíž Zlínu je Brno, Olomouc a chvíli v Karolince na Vsetínsku. Ve Zlíně je zastoupeni na nám. T.G.M, ale to vůbec nevypadá reprezentativně, ba právě naopak. Jednou jsem šel okolo, koukal za zavřené dveře, a viděl katalagx SIKA z roku 2013 a víc nic. Ve stejném kutlochu je ještě jedna prodejna, tak sem nabyl přesvědčení, že se snad nemůže jednat o zastoupení RD Rýmařov. Na tomto stejném místě jste řešil ppůdorys, kalkulaci a další?
Odpovědět
@tommik23 ano to je to místo, nenechejte se zmást, pan Mokrý je naprostý profesionál, vše jsme řešili s ním, naopak nemáme moc dobré zkušenosti z Olomouce, kde jsme se byli jednou podívat a pan Pavlíček nebo jak se jmenuje byl naprosto otrávený a vůbec se nám nehodlal věnovat, když jsme posunuli křeslo v obýváku, seběhnul dolů z patra a díval se na nás jak na nějaké dementy. Takže jsme se rozhodnuli, že vše vyřídíme s panem Mokrým ve Zlíně se kterým bylo veškeré jednání velmi příjemné. Není pro mě podstatné jestli místo kde jsme jednali vypadá reprezentativně, ale jak se k nám chová jejich zástupce. Myslím, že měl již dávno mít vzorový dům, který teď dokončuji, ale nějak se to díky uřadům hodně zdrželo.
Odpovědět
@margot_ka vzorky podlah nemají, je to zbytečné, podlahy se vybírají v jedné firmě v Třeběticích, což je mezi Hulínem a Holešovem, jsou tam uplně supr a vše Vám ukážou klidně si tam zajeďte
Odpovědět
@maceo moc díky za info. Kontaktuji tedy pana Mokrého ve Zlíně. Ještě jednou díky za reference, jistě mě to ušetřilo cestu do Olomouce. Vše s vybavením se tedy řeší ve Zlínském kraji, myslím tím koupelna v SIKU ve Zlíně, podlahy v Třeběticích? My se zajímáme o Largo 98...
Odpovědět
jojo právě ten vzorový dům v Lutonině je Largo 98, ale trochu atyp, je o trošku zvětšený, byli jsme tam asi před třemi týdny a ještě to nebylo hotové, teď už se myslím finišuje.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maceo tak parada, to bude jeste lepsi, vetsi vyber :) Nam pan Pavlicek sedel, ale my stejne chceme Kubis 74, takze pofrcime mrknout do Hradce. Pak je nam asi celkem jedno,kde budeme jednat. Ve Zline to mame z Jiznaku prece jen o dooost bliz :)
Odpovědět
@tommik23 jojo Siko Zlín nebo my Brno. PAní z Brna nám nabídla, že přijede do Sika do Zlína, ale udělali jsme si nakonec výlet do Brna, a podlahy Everel Třebětice a tam byla paní taky velmi ochotná.
Odpovědět
@margot_ka My také ze svahů :-) a někdy z bytu do domku... @maceo Díky za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tommik23 my uz snad brzo, po roce jsme sehnali konecne pozemek :)
Odpovědět
@margot_ka kde jste sehnali? my stavíme v Březnici
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo my v Myslocovicich. Do Breznice jsme chteli taky,ale byly na nas docela drahe. Stavite nad Sokolovnou,nebo jak se to tam jmenuje? Koukali jsme tam i na jeden lezak,ale ten je v tak brutalnim kopci a tak silene zarostlej,ze jsme z nej videli prdlacku :-D
Odpovědět
@maceo Ano, je. To je jednodomek. Vy máte na mysli asi půldomky, tedy dvojdomky.
Odpovědět
@margot_ka Jistě, jde o jednodomek. Mohu dokonce prohlásit, že z titulu své funkce jsem viděl asi 3000 baťovských domků. Jsou tam i baťovské dřevodomky, jak Otrokovice, tak Zlín. Časovaná bomba, některé již lehly po povodních. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 tak jednodomku je opravdu pomalu. Vetsinou jsou to ctvrt a puldomky a ty maji rozlohu bytu,pojud nepocitam sklep (a ten se da vyuzit max na technicke zazemi)+ v 90% pripadu maji tak mizerne prtavou zahradu, ze tam ze 3 stran cumi soused. To opravdu neni bydleni dle gusta lidi,kteri hledaji vzdusne nizkoenergeticke bydleni ;-) vzhledem k tomu,ze domky v puv stavu jsou povetsinou opravdu za zenitem, tak obdivuju kazdeho,kdo se pusti do rekpnstrukce. Ja bych puldomek fakt nechtela ;-) Upozornuji,ze jsem Zlinak,netreba mi batovske bydleni popisovat
Odpovědět
@margot_ka ne nemame to v těch satelitech, normálně ještě dál až skoro u točny autobusu normálně ve staré zástavbě
Odpovědět
@margot_ka Přesně tak, jak píše Maceo. . Domy ve městech a byty, jsou dnes cennější, než v satelitech a vesnicích kolem měst. Cena pozemku ve Zlíně je malinko větší, než na vesnici. Jenže z té vesnice projezdíte za 10 let milion Kč. A Spoustu času.
Odpovědět
Ahoj... čtu tady Vaši diskusi o Zlinskem zastoupení RDR. Také jsme pod " křídly" pana Mokrého a vše bylo ok. 29.10. jsme měli konečnou specifikaci ( ještě ve Zlíně - půjčil si krásnou velkou zasedačku ve vedlejším vchodu ) a pak se jeli podívat do Lutoniny. Domek už byl vevnitř hotový, když nepočítám terénní úpravy kolem. Dokonce nás vzal do sousedního domku, taky Largo 98, který tam postavili pro jeho dceru. Obklady, dlažby jsme vybírali v Brně, v K Keramice. Dveře si dodáme vlastní. Teď už jenom čekáme na cenu po KS a začneme to trošku hnát kupředu. Budeme stavět Novu 101 v UHH - Sadech.
Odpovědět
Profilova fotka
@login8 promiňte, ale tenhle argument je naprosto scestný....jednak závisí na preferencích jednotlivce (jestli chce vychovávat děti ve městě, tráví volný čas ve městě nebo spíš v přírodě) a taky tím, že to, že bydlíte ve městě neznamená, že nedojíždíte do práce.... velká část lidí dojíždí. a je celkem jedno, jestli jedete ze severu nebo z jihu.nehledě na to, že v dnešní době snad už nikdo nepracuje v jedné firmě celý život...takže vybírat si bydlení podle toho, abych to měl blízko do práce, když v té konkrétní firmě za měsíc už vůbec nemusím být je pěkná blbost :-) nehledě na to, že pokud budu bydlet např. v Malenovicích, tak je to ve městě - pozemky drahé jak kráva, ale do centra je to pořád min 10 min autem. Pozemek mě stojí 3x tolik jako ve vesnici, ze které to do centra trvá o 5 min déle. + bezproblémové přijetí do školky, komornější atmosféra atd atd
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo tam je to pěkné. kamarádka teď v březnici kupovala dům a je tam zatím moc spokojená a to tam bydlí od léta :-) určitě budete taky. je to pěkná vesnice (teda ta část v údolí, kolem cesty směr UH to musí být hrůza děs bydlet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čao lidi po delší době skáču na formu a snad potěším všechny okolo. Přišlo vyúčto za čez. Bydlíme od dubna. Celá výstavba už jela na naši elektřinu. Máme pouze přímotopy, kubis 631+1Modul. Platíme zálohy 2500. Tarif máme D45 tedy 20h nízký a 4h vysoký tarif. Jsem na mateřské a vařím, peču, peru, suším vše na el. a nonstop (2 malé děti) od dubna jsme zaplatili 7 splátek za 17500 a spotřebovali jsme za 15000. Vrací nám cca 1680,- Spotřebu na měsíc máme tedy kolem 1700 měsíčně... Ano nebydleli jsme v zimě, ta nás čeká teď. Ale topení jsme používali od dubna do května a od září opět topíme... Myslím, že záloha 2500 měsíčně musí s přehledem pokrýt i zimní provoz ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop to je super zprava takhle pred Vanoci,diky :)
Odpovědět
@petraop Péťo, super zprávy. Jsem moc zvědavá na leden ;-)
Odpovědět
@petraop Kde jse spocitala prosim tech 1700kc? Dle vasich udaju mne 15000kc vychazi na 7 mesicu na cca 2100kc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?