Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@tom13 počítal můj muž dle faktur,já si zapamatovala ta čísla kolik jsme platili a kolik zhruba spotřebovali. A výslednou sumu co vychází na měsíc co mi nahlásil.Ale už asi vím. Od dubna do listopadu je 8 měsíců. Zaplatili jsme 7 splátek s tím, že 8 se ještě teď strhává. Tudíž bude zaplaceno ne 17000 ale 20000,- a spotřeba byla za 15000 takže 15000/8 = 1875,-
Odpovědět
Tak jsme se konečně dočkali. 11.2. v 6:00 h začínáme s výstavbou Kubis 632 :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
@kstampachova jeeee moc gratuluju! A od kdy to vse resite? Nám řekli že nejbližší termín je září :-)
Odpovědět
No v podstatě to bude přesně rok od první návštěvy centra RDR. Projekt máme tuším od května, stavební povolení začátkem srpna, koncem září deska. KS jsme měli na konci října.
Odpovědět
Profilova fotka
14.12 to vypukneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kubis 631
Odpovědět
@kstampachova tak to začínate hned po nás, my začínáme 25.1.2016 po cca 2letech od podepsání SoSB.
Odpovědět
@berry20 Ty jo, tak doufám, že bude fotodokumentace :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@berry20 ahoj, co vam trvalo dva roky, prosim?
Odpovědět
@zeneva Povoleni stavby,.........stručně řečeno soused ob jeden pozemek je kokot.
Odpovědět
Profilova fotka
@berry20 aha, tak to neni nejlepsi zacatek
Odpovědět
Ahojky Kubisáci :-) Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, za jakou cenu je obložení dřevem na fasádě u Kubisu 631? A o kolik se navýší cena při rozdělení horního pokoje na dva samostatné pokoje s vlastními dveřmi? Moc děkuji, zatím zvažujeme Kubis 631 nebo 632.
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu i nekdo s Kubisem 74?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@everytimes Ahojky dřevěné prvky na fasádě jsou zdarma. Můžeš je tam mít i nemusíš a místo nich zvolit jiný odstín fasády. Rozdělení pokojů nebude drahé ...cca 5 tis...(bych řekla). Určitě ti to řeknou v RDR.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Chtěla bych se zeptat. Uvažujeme o typu domu Kubis 632 a teď přemýšlím, kam umístit krb. Manžel bez něj domeček nechce a já vlastně taky ne, ale nevychází mi moc možností, kam ho umístit. Neřešil jste prosím někdo podobnou situaci a jak jste to vymysleli? Za případné fotky předem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
mohla bych se zeptat, kolik stojí venkovní rolety, máte je někdo?
Odpovědět
@radunka78 zatím je máme jen v kalkulaci za 67tis bez DPH, možná máme nějaké okno navíc.
Odpovědět
@petraop chtěla jsem se optat, jestli máme klasickou fasádu nebo zesílenou? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@zenny2 Díky moc i za zprávu!
Odpovědět
Zdravím ,taky uvažujeme o Kubis 631.Přečetl jsem si tady toho dost, ale nikdo nepíše jestli neuvažuje o zvýšení tepelné izolace obvodových stěn ze 107 mm na 157mm (šedý polystyren).a kolik by to stálo .
Odpovědět
@petrpodebrady my tohle řešili na Largu 98 a příplatek je 17500,- za 101m2 obvodové stěny. Šířka obvodové stěny bude 347 cm, ale nevím o kolik se zlepší tepelně izolační vlastnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@zenny2 máme zesílené zateplení z 10 na 15 :) a stálo to (snad nekecám) kolem 20 000 bez DPH na celý dům (máme modul navíc)
Odpovědět
Díky, my ho zatím v kalkulaci máme také, tak jak jsi psala ty spotřeby, tak mě zajímalo, jestli je to u "normálního" nebo u zatepleného. Taky máme modul navíc ;-) , máme 3 princezny, takže místa nebude nikdy dost ;-) . Tak ať se stále dobře bydlí! :-)
Odpovědět
@petraop A vy máte kubis 631?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrpodebrady ano 631+1M :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zenny2 děkuji :) My máme 2 princezny a pracovna je velmi málo využívaná, takže 3 by se vešlo :))) Ale bohatě nám stačí 2 ;)
Odpovědět
Já taky myslím, že se vejdeme s přehledem, teď bydlíme na 55m2, takže mám dojem, že se pak budeme hledat :-) :-) .
Odpovědět
Zajímají mne zkušennosti předokenními roletami. Jsme požád na vážkách jestli ano, nebo ne - je to hodně peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
@buqi zvažovala jsem, ale jelikož znají jen zataženo vytaženo, stejně bych musela mít na přistínění žaluzie... tak je nemáme a nechybí nám ;)
Odpovědět
@petraop To jako, že ty rolety nejsou dát třeba do polohy v půli okna nebo, že nejdou naklápět?
Odpovědět
Profilova fotka
@zenny2 ahojky,my mame rolety ve spodni casti domecku.Chtela jsem je z duvodu bezpecnosti;) a jsem s nimi moc spokojena....mame rucni ovladani u dvou oken a u terasovych dveri elektricke. Muzete je dat do jakekoli polohy v okne,ale nejdou naklapet...nekde se o nich i pise,ze setri teplo a snizuji hluk z venku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?