Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova tak to jo ;-) my taky koupily pozemek a právě ho nemáme ještě přepsaný :-| my měli na pozekmek peníze z prodeje bytu, tak hypo bereme jen na dům,ale banka chce projekt a na základě našich příjmů nám půjčí,řeší to manžel takže se v tom moc nevyznám :-D A ty z 632 ji měly vytvrdlou měsíc?My bysme rádi bydleli do září/října letos
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nn budeme jí využívat jako nad terasu, stání budeme mít jinde,potřebujeme ho stejně pro 2 auta takže by nám to stejně nevyhovovalo, jsou na to takový desky ale nevím materiál sakriš a do budoucna asi markýza
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha to nevím, jak dlouho jim tvrdla. podle toho co říkali, to vypadalo, že desku dělá někdo a stavbu domu taky někdo jiný. Ale pokusím se zeptat. Nicméně kluci byli šikovní a pohodoví. Jen se tam jezděte občas mrknout, možná co bych jim vytkla, tak měli položenou podlahu v pokoji pro hosty a neměli jí přikrytou, takže tam chodili ve špinavých botech. Ale domeček budou předávat za 3 týdny od výstavby (domu)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj no desku dělá nějaká firma pro Rýmařov to je jasný ;-) my jsme z východních Čech a předpokládám že oni domluví nějakou místní pro vylití desky... a kdepak se ta 632 staví?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Tak co jsem teď tak zjistila tak info bude mít asi Katunkaj. Jestli je to Káťa s rodinkou, komu staví domeček tak vylití desky měli 12.5 (myslím) a stavět by měli 26.5. - Takže 14 dní?:) ......a teď jsem volala do Berouna (pracují pro RDR) a pan stavitel říkal, že prý stačí 7 dní na základovou desku....No tak se ještě na to někde mrknu na netu, co o tom píší
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Ta 632 se stavěla v Tetíně..blízko Berouna
Odpovědět
pro všechny kdo uvažují jak dát do domečku sedačku a jídelní stůl, tak koukněte na vizualizaci, měla jsem taky strach jak to vyjde a jídelní stůl (135cm) se tam dá hezky na šířku + sedačka 3metry délka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Skvělý:) Moc děkuji za vizualizaci....taky s tím přišel včera manžel, že to bude nejlepší takhle:) Myslíš, že chodbička mezi stolem a sedačkou směrem na terasu nebude moc úzká?
Odpovědět
@evapetrikova to i takto když je stůl na šířku (podélně se mi ho moc dávat nechce,ale zatím jsme dva tak by nám to nevadilo :) ) je prostor mezi sedačkou a stolem 140 cm, což je podle mě na průchod dostačující, a to jsme sedačku počítali 3metry :)
Odpovědět
@evapetrikova ale máme modul navíc, takže bez modulu navíc by to bylo "jen" 80 cm, ale zase by se asi dala dát menší sedačka. ale nám ta vizualizace pomohla hodně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Jéé já jsem tele, ty tam máš obě vizualizaci i ze stolem tak i podél:) Děkuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 No a vždycky jsem chtěla kulatej stůl - jídelní, tak to zase neklapne, ach jo:(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo a vy máte 632 s modulem na víc? Kolik má metrů obývák? My chceme 631+1M.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Vybrali jsme dost tmavě šedivou a místo dřeva takovou vínovou...sama jsem na to zvědavá.. :-) Zítra kopeme přípojky a v pondělí přijedou montovat, tak pak nasdílím nějaké pěkné album... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Z toho jsme byli docela rozčarovaní...včera dodělali základovku a v pondělí přijedou montovat, ale se nemáme nervovat, že ten náš Kubísek má tak 200 kg i se střechou a je to v pohodě...no doufáme, že jsme si vybrali precizní firmu a všechno bude ok!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Holky to je asi někdo jiný, ale každopádně, týden dělali desku a týden bude zrát...snad to bude stačit, musíme jim věřit, dělala jí jedna pražská firma a byli suprový, strašně milí a vstřícní!! Každý den jsme tam byli na kukačku a pan šéf nás vždycky přivítal a povyprávěl co a jak...jsme maximálně spokojení...kéž by taková parta byla i na montáž!!!
Odpovědět
@evapetrikova ano , 632 a modul navíc,ten obyvak přesně nevím kolik má teď m2,ale kouknu na stránky rymarova a tam je ten půdorys a kolik má m2 obyvak,myslím ze tím modulem sme to zvetsili o nejake 3-4m2,ale nejsem si jistá,zkusím na to zítra kouknout :-)
Odpovědět
@katunkaj je zajímavé je to všude jinak s tou deskou,my máme mezi montovanim domu a dokonceni desky prostor měsíc,chtěla jsem dřív ale řekli mi ze je to skrz to zrání,podle me není třeba čekat a dělají to jak jim to sedi do rozpisu :-) jinak u nás byla deska největší problém ...chtěli po nás kolem 50 tis kč za "nadstandartni úpravy " po velmi ostre diskuzi jsme to stáhli na 23 tis kč,ale věřím ze to snad udělali dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 Taky jsme dopláceli kolem 20 000 kvůli radonu a poddolování. Zajímavé je, že Vám nakonec slevili...tak nechápu, podle čeho to tedy počítaj, když můžou jít o půlku dolů... :-S
Odpovědět
@katunkaj ahoj, nám desku dodělaj někdy 28.5.a 9.6. budou montovat takže taky nic moc na vytvrdnutí. Ale snad vědí co dělaj (doufám) :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj @evikusss Holky jak já vám zavidííím ty krásný datumy :-D :-D :-D Já doufám že do září taky budeme mít hotovo,kéž by !
Odpovědět
@michaela859 tak to je mazec. to navýšení je pak dodatečné, že? to asi v kalkulaci není.. a jaké byly vaše argumenty, jestli se můžu zeptat? něli jste hodně svažitý pozemek?
Odpovědět
@michaela859 Můžu se zeptat, co byly ty nadstandartní úpravy?
Odpovědět
@mojsha to vis že jo. Manžel včera mluvil s těma chlápkama co nám dělaj desku a ptal se přesně na tohle téma, jak dlouho tvrdne z.deska? Prý už taky jeden den dodělali desku a hned druhý den stavěli. Chce to spíš uhánět termín stavby a desku už si přizpůsoběj sami. Držím pěsti ať je to co nejdřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss děkujeme těším se jak malej harant :-D na pouť.... vzhledem k tomu že po předání domu budeme ještě čekat na kuchyň a podlahy tak bych to ráda pohonila hooodně rychle ;-)
Odpovědět
@mojsha tak to už bude navazovat ne? My máme kuchyň od Lamontu, měli by montovat hned po dokončení domu. Vám to vázne na hypošce? My na ní taky ještě čekáme, ale tím že si větší polovinu financujem sami, tak to šlo takhle. Vázlo nám to na přepisu pozemku, nutně potřebovali (hypotéční banka) aby pozemek byl na oba manžele, to jsme netušili :-(
Odpovědět
@mojsha jinak se taky těšim moooooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss nn na hypo ne, zatím nežádáme pač právě nemáme ještě přepsaný pozemek ]-( advokát to zdržuje za 1. nato nemá čas a za 2. se mu ve smlouvě stále něco nezdá tak uvidíme,ale má to už 3tí týden, štvou mě totiž lidi co slíbí že např. do pátka pošlou vše mailem a ve středu nic :-| já tohle jednání krajně nesnesu, přece když nato nemám čas tak si ty lidi ani zakázku neberu :-S
Odpovědět
@mojsha tak to já taky nesnáším, lidi který maj na všechno dost času. No tak hlavně aby pak ta hypo netrvala moc dlouho, my jsme si s tím docela užili. Už se těším na to, až všichni budeme mít postaveno a budem řešit zařizováni domečku a zahradu atd. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?