Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss počítám s regálem proti dveřim, a pak nějaký háčky atd. ale taky jsme ve fázi přemýšlení..
Odpovědět
@katunkaj no, jinak to asi nepůjde.
Odpovědět
@mojsha tak to se vám už taky hne, ještě to papírování zvládnout rychle na úřadech. taky jsme myslím podepisovali smlouvu o dílo u KS
Odpovědět
Holky, muzu se zeptat jeste na kolik mate tak vypocitane inkaso? Elektrika a voda/mesic? V Kubisu priblizne? Nam rikali do 2tis/mesic, coz mi prijde dost malo. Dekuji za odpovedi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoojky holky moje milované, v sobotu jsme byli na předběžné kalkulaci - 2.2 tak snad tomu tak bude. Jen bych se Vás ráda zeptala, jestli jste zvětšovali okna (hlavně v děcáku) a o kolik a na kolik Vás to vyšlo? Moc děkujuuu.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj Evčo, my zvětšovali na výšku o 10cm to nám radil projektant RD a jinak vzhledem k tomu že se v budoucnu děckám pokoj přepaží, tak jsme přidávali okna dvě vedle sebe rozměrově 600x850 a aby nám to opticky (bok baráku) ladilo s oknem v jídelním tak i v jídelně máme okno zvětšené na 1800x 1275 (pro představu viz.foto vizualizace v mém albu domek)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší moc děkuji, taky to mám v plánu...ale nikdo mi neporadil, aby nám to ladilo...Musím se juknout na plánky. Ještě bych se tě ráda zeptala, je schodiště v 631 je dobrý, není moc úzký? Byli jsme jen v K632...místnosti ok, všechno se mi líbí, akorát to schodiště nevím jak vypadá. Děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova no co si pamatuju ze vzorového domu tak schodiště je úplně standartní :-D nepřišlo mi úzký a ani strmý ;-)
Odpovědět
Mám na vás dotaz, na kolik vám napočítali vstupní dveře?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší díky. Z foteček mi to taky přišlo....A už máte termínek výstavby?
Odpovědět
Profilova fotka
čau holkýýýý Tak konečná specifikace proběhla parádně, Terezka byla hodná,hrála si a pak čučela na Déčko :-D přijeli jsme v 8.30 a v 12.30 hotovo !!!!! Dělal ji s námi pan Lašák a super, bála jsem se a zvládli jsme to fajnově... dokonce jsme udělali několik změn a k dobrému myslím...Budeme kontaktovat p. Krejčíka a p.Červeného ohledně termínů....pač nejpozději do konce července bychom měli mít ohlášku... :-) ufff jsem ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@songs ahojda my si za vstupní dveře připlácíme cca 15tis. a máme je bílé s kováním bez doplatku ;-) jsou to plastové
Odpovědět
Článek se načítá
@mojsha tak to je super zpráva. Jste šikovní
Odpovědět
@mojsha docela mě překvapila cena, na to že píšou na netu že v základu jsou za 20.000,- tak ty doplatky jsou docela mazec
Odpovědět
@mojsha ahojky, to jste fofrníci. No vidíš jak máš hodné děti. Super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs kolik máte doplatek vy? jako nám se ty v základu moc nelíbyly právě =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss jj dcera je kliďas ale syn by se tam zvencnul,ale díky Bohu byl ve školce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, tak to je paráda:) Jste šikulové a asi jste si oba dva oddychli, že:) No vidím to stejně....všechno mít připravené a pak ať nás nic nepřekvapí....A výstavba domečku už se blíží:) My budeme do cca 14 dní podepisovat teprve smlouvu na projekt...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha no tak to jste fakt šikulky, že jste to zvládli takhle rychle a ještě s malou :-) @songs my za dveře dopláceli 5,5 tis., ale máme standardní trochu poupravené ...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nj blíží ale říkali že mají fofry tak snad to dopadne... ;-)
Odpovědět
@mojsha je tam cca 14000,-
Odpovědět
@andydrzka tak to docela málo, nechápu co jsme si to vybrali
Odpovědět
Profilova fotka
@songs jj, to je slušná cena. Ale jak už jsem psala, máme ty nejlevnější trochu upravené a dopláceli jsme v podstatě jen sklo a barvu...
Odpovědět
@andydrzka asi je, asi to tak odpovídá, ale překvapilo mě to
Odpovědět
Profilova fotka
@songs no už se na ty vaše dveře (nejen) těším ;-)
Odpovědět
@andydrzka tak to jsme dvě :-)
Odpovědět
Holky, už máme doma projekt a čekáme na datum KS. Kde můžu vybírat koupelny?Normálně na stránkách SIKA? Kde ještě?Díky
Odpovědět
Ahoj Kubisáci! My už jsme se taky konečně rozhoupali že postavíme Kubis,jen ještě nevíme jestli 631 nebo 632.V Hněvotíně jsme už byli,ale 632 jsme ještě neviděli.Někdo už tu psal,že se na ní byli podívat,poradte prosím kde.Díky.Jinak čekáme na pozemku na elektriku,kterou nám ČEZ slíbil na říjen.Ted máme zažádáno o studnu a kontaktovali jsme již OC Praha,takže jsme vyrazili na doufáme ne příliš dlouhou a komplikovanou cestu.At Vám to roste.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky můžu se tě zeptat? jak dlouho jste čekali na projekt? Moc děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka: No musis si sjednat schuzku primo v Siku, tam se Vas ujme clovek, ukaze, co je v zakladu, za co je priplatek a tak .. neco navrhnete, on Vam obratem posle nejaky navrh a pak uz se to jen doladuje. Kdyz jste 100% spokojeni, on predava ten projekt na Rymarov, ty Vam pak poslou naceneni :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?