Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší super, takže Vánoce se blíží:) Zřejmě až půjdeš nakupovat, tak se budeš taky usmívat a okolí si bude říkat co se děje..... :) Jj musí to být úžasný pocit...taky se na něj těším.... A jak se ti v noci spí? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Moc děkuju za digestoř....juknu ještě na stránky co to obnáší a nějak se rozhodnem....Myslím, že asi důležitý mít dobrou digestoř, aby nám doměeček nečuchal páry:) A jak jste se rozhodli s hromosvodem?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova mě se spí krásně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Určitě jsi jak sluníčko:) Jak se znám, tak já budu v noci furt nad domečkem špekulovat, co a jak bude nejlepší...a ráno budu mít malé oči jako číňan. Dneska jsem oslovila firmy na krtka, jsem zvědavá na cenu....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova hele já ze začátku taky špekulovala nad vším a pak nemohla usnout ale teď už po KS děj se vůle Boží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@songs my jsme to měli tak, že po předání domu k nám přišel znovu odhadce potvrdit tu prvně odhadnutou cenu a pak nám peníze uvolnili (museli jsme teda splnit ještě další podmínky...) - místo zápisu roz.st. do KN. Musíte to mít ve smlouvě o HÚ, když to tam nenajdeš, ptejte se v bance, tam tuhle novelizaci už musí mít dávno vyřešenou i praktikovanou... Neboj, dá se to vše stihnout, pokud jsou další strany spolupracující a trošku je i uháníš ;-) A když se přeci jen stane, že to nestíháte, tak zavolej do RDR paní Kressovou (ekonomické odd., číslo na Fa), určitě Vám vyjde vstříc, je bezva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka prosím tě řešily jste nějak stěhování před koulaudací?nebo jste už zkolaudovali a pak jste se stěhovali? četla jsem, že se někam musí psát o povolení se nastěhovat do nezkolaudovaného domu...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha my se stěhovali až po kolaudaci, ale kdybysme ji nemuseli mít tak rychle (kvůli bance) a měli dřív kuchyň, tak bychom se klidně nastěhovali i před. Správně to tak je, že by se mělo žádat, ale nikdo to tak nedělá a spousta lidí (i v našem okolí) bydlí před kolaudací, ze SÚ ti to nijak nedokážou, to by tě museli načapat při vstávání :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka ahá jasně... ;-)
Odpovědět
Holky, dávaly jste do kuchyně dlažbu nebo plovoučku a proč?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka máme všude jen plovoučku... ;-) ale asi je lepší dlažba (kuchyň) ale já jsem nechtěla rozbíjet tak malý prostor ještě dvěma druhy podlah a dělící lištičkou,ale je fakt že dělají i dlažby v dřevodekoru jako jsou plovoučky ale nijak jsme to neřešily.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jsem stejného názoru, je hezčí to mít ve stejném decoru nebo alespoň podobném....Míší a máte nakonec plovoučku?
Odpovědět
Článek se načítá
@bzulenka my máme plovoučku, chci to mít všechno v jednom dekoru
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jsme na tom stejně jako holky ;-) Dlažbu jsme sice zvažovali, ale v dřevodekoru, aby byla stejná i v obyváku a na chodbě, ale nesehnali jsme žádnou, co by se nám líbila ...
Odpovědět
@evapetrikova @songs @andydrzka Holky, budeme mít právě taky plovoučku ze stejného důvodu jako vy, nechtěla jsem ten prostor rušit. Teď si ale zas říkám, jestli časem nebudu litovat.. Snad ne :) :-p
Odpovědět
@bzulenka ja myslim ze ne, ze budeme spokojeny :-D
Odpovědět
Ahoj holky, máte už někdo vyřešenou šatnu? Pořád nevím, jestli skříně nebo šatní tyče a police?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj jj máme plovoučku, muj manžel chtěl všude pvc ALE je to zbytečně komplikované pač se nemůže pokládal přímo na farmacell a musí se pokládat ještě deska heatpack kvuli podlahovému topení, takže jsme nakonec vybrali plovoučku co mají ve standartu a po celém domě bude místo syncoliving a přímotopů podlahovka.... :-)
Odpovědět
@mojsha ahoj Míšo, my jsme to tak taky vyřešili. V celém domě podlahové topení a všude stejnou plovoučku a vypadá to moc hezky. Už se vám to taky blíží, už máte termín z.desky?
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss myslím že je to dobrý řešení ;-) no máme přislíbenou desku v půlce července, konkrétní datum nám řeknou v momentě až jim pošleme scan povolení ohlášky domu,které by mělo +- v tom termínu být, takže nám to visí jen natom ;-) modlím se každý den a každou chvilku ať to klapne :-D
Odpovědět
@mojsha tak to je už za dveřma :-). To je super, držím pěsti ať je to co nejdřív ;-) . Ona ta podlahovka v celém domě vyšla pomalu levněji než když to màš kombinované s přímotopem. Plovoučku máme všude i v kuchyni a vypadá to moc dobře. My jsme z toho domečku úplně nadšený :-). Uvidíš jak se vám to bude líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss díky moc... jj je to ideální i kvůli prostoru a nábytku, nechtěla jsem se nechat omezovat přímotopama na zdi ;-) mě se popravdě ani moc nelíbí,ale zase to synco má dobrou myšlenku s tím řízeným větráním...no já jsem nadšená už teďka... :-D
Odpovědět
@evikusss vy máte ještě zvětšený to zádveří, tak to budete mít super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss koukám že jsi z Mladoboleslavska, tak jste dům řešili přímo s Ml.Boleslaví? vy máte 632?nebo 631?
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss jj máme sice to vyšlo na nějakou kačku navíc ale myslí že to byl dobrej tah ;-)
Odpovědět
@mojsha to je pravda, ale ty přímotopy by opravdu překáželi, jak říkáš kvůli nábytku. Takhle nikde nic netrčí a je to bomba :-D
Odpovědět
@mojsha řešili jsme s Prahou, máme 632.
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss a vy už máte předáno?
Odpovědět
@mojsha jj v sobotu, měli to za 13 dní hotový
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss super :-D Bože jak já se těším až budu moct taky napsat něco v podobném smyslu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?