Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs @katunkaj Myslím, že Káťa má světle šedou podlahu a dveře v barvě schodů a vypadá to pěkně:) a ta podlaha je mooc pěkná.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Jojo, my máme standardní schodiště a dveře..takže buk a šedou podlahu a pak bíločerný nábytek a jsem spokojená...taky jsem laborovala s bílými dveřmi, ale jsem nakonec ráda, že nejsou, myslim, že by to ani moc nešlo k sobě a té bílé by bylo moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj JJ Kátí vypadá to moc pěkně...teď jsem ještě koukala na vzorový dům, a asi mě napadlo, že spíš než jak to ladit, je že to chci mít světlý jako vy:) Žádnou tmavou podlahu ani dveře. Moc děkuju za pomoc a inspiraci
Odpovědět
@katunkaj budeme to mit podobne. A uz brzy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj, spokojeni jsme ale jakou má vrstvu to si nepamatuju ale je tam ze spodu ten filc bílej aby to bylo zateplený... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
11.7.2014 - STAVBA POVOLENA ...huraaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik :-D hih :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Děkuju Míší, jelikož podlahové topení nebudeme mít, tak si myslím, že plovoučka bude tvrdá a chladnější. Navnadila si mě tím gerflorem. O víkendu zkusíme zajít do nějakého studia abychom si to omakali:)....a dnám dneska přišla studie, jupííííí
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik @mojscha že vy dva patříte k sobě, rodinko?:) Gratulujeme moc....a těší nás to s vámi....a máme to pěkný pátek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jasně :) no vida
Odpovědět
Mam dotaz na zatepleni zd? Delali jste si sami? Do jake hlouby se to zatepluje?
Odpovědět
Mám dotaz. Taky vám neseděly ceny zařizovacích předmětů koupelen v konečné kalkulaci s cenami v kalkulaci od SIKA? V kalkulaci od SIKA jsou ceny o něco nižší než v kalkulaci od RDR.
Odpovědět
Článek se načítá
9.7. Zahájení stavby. Dnes hotová komplet střecha, odpady, voda, elektrika, částečně podlahy.
Odpovědět
@milosb tak to je mazec uz se taky nemuzeme dockat. Budete mit fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
@songs nejdřív jsem nepochopila, co přesně myslíš, ale jestli myslíš zateplení soklu, tak to jsme dávali 50 (nebo 60 cm - teď nevím, ale bylo to podle toho, jak vysoký se extrudovaný polystyren prodává, nezkracovali jsme ho) ...
Odpovědět
@andydrzka takže jste šli i do země, že? a dělali jste si to sami nebo nějaká firma?
Odpovědět
Profilova fotka
@songs dům jsme si do potřebné hloubky obkopali sami ;-) , pak už firma...
Odpovědět
@andydrzka super diky za info, nam to bude muset asi cely udelat firma, je tam tak tvrda zem ze se do ni neni mozno normalne dostat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska přišla kalkulace po konečné specifikaci :-) holky @andydrzka @katunkaj @evikusss kdy vám odečítaly projekt a dopravu, v té kalkulaci jsem to nenašla
Odpovědět
@mojsha Odpočet bude proveden v konečném vyúčtování, v kalkulaci se to neobjeví. My to měli až v poslední faktuře, kde to bylo odečteno.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 ok děkuji ;-) právě mě zmátla ta doprava v kalkulaci poslední činí přes 80tis. což mi připadá astronomický
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha a nám to neodecetli z poslední faktury, ale po celkovém proplacení domu nám to poslali zpátky:-) Mrkni do smlouvy, měli byste to tam mít napsané...
Odpovědět
@andydrzka ony se ty penize budou hodit
Odpovědět
@mojsha My jsme vratku za dopravu použili na terénní úpravy, je sice fakt, že nám to zvedlo úvěr, ale zase ne o tolik. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuu holky dneska volal pan Červený ať počítáme s montáží domu na 36.týden :-D takže 1.zářijový týden to vypukne ;-)
Odpovědět
@mojsha Nádhera. Vánoce v novém a zabydleném!!!! se máááte
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jj je to príma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ahojky Vám to zítra vypukne, že?:) Hezké počasí a dobrou partičku lidí...
Odpovědět
@evapetrikova zítra začínáme, ufff už se těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs si piš;-) ... No vidíš, dočkali jste se :-) A hlásí min.do neděle krásné počasí, tak se nemusíte bát, že vám domeček promokne ;-) Jedete zítra už na šestou na stavbu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?