Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop + dph za zádveří máme zvlášť 28tis. samozřejmě bez dph
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop takže cca 91tis + dph
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha jo a co se týká ještě DPH tak v závěru je ještě - 10% za modul navíc a pak to za ten modul navíc je suma 94 034,-
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha po sleve je modul bez dph 81 769 a + 15% dph výsledek těch 94 tis
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop no nevím, každopádně je divný že se nám ceny rozchází i v ceně za 101.9m2 =-) což je vlastně v typu...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop a jak jste daleko? po KS? píšeš že šetříte a počítáte s vícepracemi na desce, takže jste ještě nehrábli?
Odpovědět
Profilova fotka
a za zvětšený modul máte více metrů... a 40 tis, navrch, tomu taky nerozumím, každopádně píšu co mám v kalkulaci..
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop ty metry jsou + to zádveří 3.6m2 takže to vychází ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene zatím máme předkupní smlouvu na pozemek, v září bude pozemek náš a pak přepisy. Zatím děláme úpravy na domečku a byl se nám na pozemek podívat pan z Hněvotína a říkal, že za ZD bude nějaký příplatek a možná i něco za dopravu, netušíme, zda se kamion stočí do jedné zatáčky. Takže zatím máme za sebou jen první nástřel kalkulace a teď jsme dělali předběžnou specifikaci.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop jo jasně tak hodně štěstí, my už 1.9. montujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha závidím!! a držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop děkujeme ;-) jinak co se týče tý zákl.desky tak my máme rovinu a dobře přístupnou a stejně jsme dopláceli necelých 40tis. ;-) :-S Tak ať se brzo dočkáte !
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Kubisáci, jak tak pročítám diskuze, budeme muset asi taky začít šetřit, aby nám na všechno vyšly penízky :-) Zatím teprve řešíme KS na pozemek, od Rýmařova máme předběžnou kalkulaci, ale podle toho co čtu, to zdaleka nebude konečná cena. :-S Závidím těm, co už staví nebo mají postaveno ;-) My bychom prý měli stihnout postavit do konce roku, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kubisáci dáváte si předokenní rolety nebo jen žaluzie?
Odpovědět
Profilova fotka
@mji vítej :-) tak vize do konce roku je pěkná ;-)
Odpovědět
Ještě se 2x vyspíme a máme předávání :-) Není ani možný jak to uteklo
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky prosbička, jdeme do Sika v úterý. Vybírali jste i dlažbu do technické místnosti a zádveří? Máme se ještě na něco připravit? Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs takže zítra přebíráte? vlastně už dnes :-) No to je super!!! Tak ať vše dobře dopadne, dej pak vědět... a přidej zas nějaké fotky ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nebyl to sice dotaz na mě ;-) , ale v siku se vybírá dlažba i do technické, zádveří ... prostě všude, kde budete mít ;-) Dobře vyberte :)
Odpovědět
@andydrzka dekujeme. Chlapi jsou dobri a neuveritelne rychli. Pak dam fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
@songs juuu těším se na fota, je skvělí jak je to rychlý.... já už se taky moc těším... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Andrejko děkuju moc, jdu mrknout do katalogu.
Odpovědět
@mojsha to jo , a to mě právě na tom tak vyhovuje. ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska jdeme do sika, už se těším:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova tak dobrý výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Díky moc, celkem složák, ještě teď se mi to honí hlavou.
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Ahojky, tak koukám, že Siko už máte také za sebou:) My byli dneska, celkem mazec, ještě o tom teď přemýšlím...
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Nejvíc si lámu hlavu s předsíní....
Odpovědět
@evapetrikova a co si lámeš?
Odpovědět
@evapetrikova Evi, já to měla jednoduché, což je vidět i podle návrhů :) mám ráda jednoduchost, vše ladím do světlé, neutrální, bílé a budu měnit doplňky....Ve čtvrtek nás čeká konečná specifikace, mám vše promyšlené, tak jsem zvědavá jak rychle to zvládneme :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?