Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@evapetrikova jestli myslíš dlažbu, tak já dala šedo-béžovou, z praktického hlediska....na světlé je vše hned vidět...a navíc se mi ten odstín moc líbil :)
Odpovědět
Dům je uvnitř hezky uspořádaný, ale okna jsou pro mě malá, mám mnohem raději světlejší místnosti s velkým množstvím přirozeného světla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel_zen ahoj ;-) není přece problém si okna zvětšit :-) např. my máme spoustu oken navíc od standartu
Odpovědět
Jenže zvětšení oken znamená více peněz za projekt, ni? ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs @makyv Ahojky holky, taky miluju hnědošedou barvu, pamatujete si jaká to byla?....včera jsme vybrali do předsíně takovou hnědější (myslím, že je na straně 184, cena myslím 449Kč-teď nemám u sebe katalo), ale je trošku tmavější, tak nevím, juknem ještě do Sika a proberem to zároveň se dveřmi, které tam má Rýmařov (odstín). Navíc pořád zavžujeme plovoucí podlahu do obýváku, kuchyně, chodby, jestli ano či ne. Jelikož nebudeme mít podlahové topení, vyměníme nejspíš plovoučku za PVC. Firma u které bychom PVC vzali mi pošle vzorky, tak to vezmu s sebou a budu přikládat:)
Odpovědět
@evapetrikova my volili tmavě šedou, aspon na ní nebude vidět tolik špína :-) Proč jste se nerozhodli k podlahovému topení? PVC je taky super, mamka ho má v přízemním bytě a je to v pohodě. My ted máme v byte plovoučku a i když nejsme v přízemí je to studené - v létě super, ale v zimě neeee.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Dekuju za zpravicku,a za pomoc.Zarizuju takto byt poprve a rada bych mela vse hezky sladene a funkcni.Podlahovka bude bajecna.My ji nemame jen kvuli penezum a kvuli tomu ze se musi investovat do krbu.Tak tu podlahu v predsini mozna nechame.Mas pravdu na svetle bude vse videt:) Dekuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Jee vy uz taky stojite:) Moc pekny.Barvicky hezky sladene.Jake jste volily dvere k podlaze?Schodiste mate zadelane,ze?Taky to tak budeme mit;)
Odpovědět
@evapetrikova my jsme sli do dveri v barve jako schody. Mame udelanou komoru pod schody a je to fakt super. Chybelo by to tam. Co se tyka toho topeni je to investice ale je otazka zda by to fakt nestalo za zvazeni. To neni vec kterou lehce predelas v budoucnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Jee taky dobre vyresene s tou komorou pod schody.My tam budeme mit cast koupelny.Jeste prosim o radu,radi bCychom meli sprchovy kout bez te vanicky-primo na podlaze.Nevis kolik tam byl priplatek?
Odpovědět
Profilova fotka
@songs O tom podlahovem vytapeninjeste popremyslime:) Vsichni o nem basni a verim,ze bude uzasny:) Hezky teplo od nohou....Jeste dotazek,omitku mate bilou,drevo takove strednii hnede a jakou mate barvu strechy?...rada bych hnedou strechu.
Odpovědět
Tak KS za námi, začali jsme v 9.45 a ve 13.15 bylo hotovo:-) S panem Lašákem to šlo samo a samozdřejmě nepodcenit přípravu;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makyv mno vida super :-) taky jsme měly pana Lašáka je to pohodář ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv ,mojsha Ahoj holky a na co se pripravit?Co jste resili pri KS.Mozna budeme mit rocni dceru sebou...A mate sprchovy kout bez vanicky-primo na podlaze? Kolik byl priplatek.Dekuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nedělej si nervy :-) my měli též dceru s sebou a naprosto v pořádku ;-) na ks se řeší už všechno tak aby mohli po konečný kalkulaci dát dům do výroby a vás zařadit na harmonogram (samozřejmě po ohlášce) takže : barva oken, fasády,střechy, podlahy, dveře int.,zásuvky, komín...
Odpovědět
@evapetrikova tak jestli je to správně, tak 11,000 my máme, ale máme tu velkou vaničku, takže nevím jaký je základ. Nemáš někde projekt, docela by mě to zajímalo. :-)
Odpovědět
@evapetrikova víš co jde i o to, že je možné že díky té podlahovce méně protopíte, ale je to jenom moje domněnka. Střecha je černá a vypadá to moc pěkně. ale jinak jak píšeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ted jsem jen na mobilu.Projekt tam hodim o vikendu. Za ten sprchac chteli 11tis....tak to je mazec,tak to budeme mit asi vanicku:( ...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jj tak to uz nejak v hlave mam pripravene:) Ted musi hodit jeste truhlari kuchyn a bude to;)
Odpovědět
@evapetrikova já si ofotila projekt a namalovala si vše potřebné (kde zásuvky, přímotopy, světla atd.), dostaneš domů vzorníky a vybíráš, tak si jen poznamenáš a nadiktuješ co jsi vybrala. Jo a taky si promyslete rozvržení nábytku a jak budeš otvírat okna (u těch půlených, která část bude pevná a která se bude otvírat). Myslím že to s malou dáte, ale já byla ráda, že dceru hlídala mamča, je to dvouletý drak a vše by ji tam zajímalo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv Dekuju moc za cenne rady.Jj dame malou taky na hlidani,ale kdyby to nahodou nevyslo,tak pojede holt s nama:) Tak to se moc tesim na vybirani.A rekli vam na KS konecnou cenu?Lisila se Vah hodne od predb.specifikace?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova konečnou cenu vám zpočítají tak do měsíce, specifikátor vám ji nebude počítat.... ;-) jinak u nás se lišila a příjemně :-) o něco klesla
Odpovědět
@mojsha ?? to jako fakt? jak je to možné?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka no nám říkal p.Lašák, že jsme se zrovna trefili do dovolených a že mají na rozpočtech strašnej nával...ale teď nevím zda se ptáš na dobu konečný ceny nebo na cenu jako takovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jee tak to bylo prijemne s cenou,kdyz byla krapet nizsi.Super,no tak snad to bude sedet cca i u nas:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky moc prosim o radu,byli jsme v Siku a vybirali koupelnu. Clovek,ktery nas mel na starost byl celkem fajn,ale moc chvatal,ale chci se stejne zeptat vas zkusenejsich.Budeme mit zavesne Wc -nevite kolik je cena ve standartu a jaky typ? Nam doporucil Jiku a k tomu i umyvadlo.Jenze co ted koukam ma wc rozmery 36/49 a treba ostatni i levnejsi jsou 36/52.Tak aby se nam na nem dobre sedelo:) Jaky typ jste volily? Moc dekuju.a preji hezky vikend
Odpovědět
@evapetrikova Myslím, že ve standartu není závěsné wc, ale jen stojící, alespoň to tak bylo. Takže ho stejně asi budete doplácet. Možná je to teď jinak, my už stavěli dříve. Ale máme taky Jiku (ale typ si už nepamatuji) i umyvadla .
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ve standartu je WC pouze stojící, za WC jsme též doplaceli a taky máme Jiku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 @mojsha Dekuju moc holky,jj asi se doplaci 14tis za oba...ale to je spis za ten system,ze se musi dat nejaky zelezo aby nas ten zachod udrzel.
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Kátí dotázeček, budeme mít stejně řešenou koupelnu jako vy. Co máte prosím za vanu a jak se vám v ní koupe?:)Díky moc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?