Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@adelll my jsme byli ve vzorovem dome, kuchyn me prisla fajn... jinak pan rikal na vytapeni cca 15tis za rok...
Odpovědět
@boruvka 37 my právě zvažujeme, že vanu dáme pod okno podélně a tudíž záchod s umyvadlem budou na proti sobě.
Odpovědět
@adelll my chceme kuchyn místo pracovny (klasickou pracovnu nepotřebujeme) spodek bude díky tomuto dost velký
Odpovědět
Co se týká podlahového topení, chceme volit pouze na elektriku, takže cena je někde jinde než kdyby bylo teplou vodou + krb.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote děkuji za info, to máte fajn, jít se podívat na vzorový dům, my to máme přes celou republiku :-| co se týče spotřeby na vytápění 15 tisíc se stavíjícími přímotopy? @songs to není špatný nápad s tím přesunem kuchyně, manžel by ani velou pracovnu nepotřeboval, vznikl by tím dost velký prostor OP a kuchyně :-) co se týče topení, ponecháte přímotopy?
Odpovědět
@adelll no my to take nemame za rohem, ale jeli jsme do Jeseniku, a tak jsme se cestou stavili. ano to tvdil s primotopy.
Odpovědět
@adelll ano je to prostorné tu stěnu směrem ke schodům nebudeme mít bude to hodně otevřené. Dole chceme podlahové topení a nahoře necháme přímotopy.
Odpovědět
@songs Muzu se zeptat jestli stavite 631 nebo 632? My 632 a rekli nam, ze to nejde jinak zmenit, ze ten zachod musi byt na tom miste kde je vedle umyvadla. My jsme mysleli, ze by jsme tam nedelali ten parapet a tim padem by tam bylo vic mista mezi zachodem a umyvadlem. Ale pry v tom parapetu jsou site a nejde to zmenit.
Odpovědět
Je tu jeste nekdo kdo stavi 632? Jak budete mit vy ten zachod nahore v koupelne? Nechavate to jak je to v puvodnim planu - 20 cm od umyvadla? Nevadi Vam to?
Odpovědět
@boruvka37 Pokud to změnit nejde, tak s tím asi nic neuděláte... Ale pokud by se wc dalo šoupnout, tak bych klidně zrušila vanu, dala ještě jeden sprcháč a wc vedle něj a naproti by mohlo být samostatně umyvadlo. Já bych vanu oželela, lepší než si zuby čistit skoro v haj.lu . Ovšem pokud na pobočce tvrdili, že to nejde... tak asi nic..
Odpovědět
@boruvka37 chceme 631 a zatím nám neříkali že by to nešlo podle našich představ. My chceme koupelnu zvětšit tak jak je u 632, takže ji budeme mít stejnou jako vy. Pokud by to nešlo tak jak chceme tak je to hodně vedle sebe, teda aspoň jak jsme byli ve vzorovém domě.
Odpovědět
Víte někdo kolik dělá příplatek za podlahové elektrické topení (topné rohože) ? Vytápění přímotopy se mi vubec nezamlouvá...
Odpovědět
Článek se načítá
@kodbur, my budeme mít rozpočet příští týden, ale budeme mít podlahovku jenom dole
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka37 My nakonec taky jdem do 632 a koupelnu nahoře budeme mít tak, jak už tu někdo psal - pod oknem vana, na kratší stěně WC a naproti umyvadlo. Půjde tak i případně zvětšit vana. @kodbur jak už jsem v této diskusi psala dříve, podlahové topení Fenix (elektrické) máme v kalkulaci za 140 tis., jako zálohu, a ještě se od toho odečte cca 50 tis. za synco a přímotopy - do celého domu. Nakonec si ho asi necháme jen do kuchyně a obýváku...
Odpovědět
@andydrzka A uz jste s nima o te zmene dat vanu pod okno, na kratsi stene WC a naproti umyvadlo mluvili? Pujde to tak udelat?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme se nakonec rozhodli že půjdeme do 631, zkusíme nahoře nějak vymyslet, aby byli 2 pokojíčky, máme 2 děti, jsou od sebe 6 let, holka kluk, tak aby byl každý sám...něco zkusím navrhnout sama a uvidíme zda to půjde, uvidíme kdyžtak jaké bude navýšení.. @songs @andydrzka @boruvka37 nevíte prosím jak vysoké jsou stropy? minimálně dole? nahoře to bude asi jinak..máme 2 skříně z Ikey, tak jeslti se tam vůbec vejdou :) díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka37 jj, mluvili, máme i půdorys koupelny
Odpovědět
Profilova fotka
@adelll to nevím, zkusím někde mrknout, jestli nemáme nějaké řezy domem s výškou stropu
Odpovědět
@andydrzka Opravdu? No to cumim teda.... Nam rekli, ze s tim nejde nic udelat. Moc te prosim mohla by jsi mi tedn pudorys poslat? Rada bych se na to podivala a znovu si s nima o tom promluvila. Jeste se chci zeptat, nechavate si tam ten parapet? Diky moc!:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka moc děkuju, to by mě fakt zajímalo. nahoře jak je šatna tak tam se asi nevejde.. naše skřín je 236cm vysoká, tak bych ráda, kdyby se tam vlezla, minimálně dolů jak je pracovna. mrkněte na výšku stropů jak v přízemí tak v patře, moc děkuju :) ještě mrknu na tu koupelnu, jak řešíte wc a umyvadlo blízko u sebe. Budete vybírat obklady v Siku, K -keramice?
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka37 , @adelll vizualizaci koupelny - posílám do IP odkaz, snad to otevřete @boruvka37 parapet tam asi musí být kvůli těm sítím si myslím ....?? @adelll tak ty výšky jsem bohužel nenašla, ale přijde mi, že jsem to někde viděla. Kdybych to náhodou našla, tak to pošlu. A co se týče té koupelny, tak to zatím nevíme, kde budeme vybírat, zkušenosti máme jen se Sikem, tak možná tam ...
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka děkuju, zatím teda nic nedorazilo, ale těším se... já si myslím, že ten sokl tam být musí, mají v tom ty sítě :-| také budeme vybírat v Siku, K- keramika je jen Brno, Boskovice.. nechala jsem si od Sika zaslat katalog ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelll nějak mi nejde ten odkaz, chvilku strpení ;-)
Odpovědět
@andydrzka Dekuji moc za navrh!:) Urcite je to moc lepsi reseni a hned zitra jim volame.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka moc děkuji, mám to tam ;-) vypadá to fajn, kolik budete mít navýšení?
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka37 nz, jsem zvědavá, jak budou reagovat, dej vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelll taky není zač 😊 ..navýšení za změnu dispozice koupelny žádné, to jen kdybychom si vybrali dražší zařizovací předměty, ale chceme garáž, komín aj a to pak skáče dost 😞
Odpovědět
@adelll my chceme nahoře mít taky dva pokojíčky, rozhodli jsme se zvětšit barák o jeden modul, tím bude každý pokoj velký přes 10m2. to musí stačit. :-)
Odpovědět
@andydrzka Koukala jsem znovu na ten Vas navrh a vidim, ze mate normalni klasickou obdelnikovou vanu. My jsme chteli vanu polokulatou a kdyz by jsme ji dali k oknu tak nevim jestli by se se tam vesla? Nevis? Jeste jsem se chtela zeptat jestli uz resite dreveny plot vepredu u domu. Jsme dostali navrh na plot ted. Chceme aby dreva byly umistene na delku, ne na vysku. A plot se nam zda dost vysoky - 2,260 m. Jeste jednou diky moc za rady.:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka tak to je fajn že ta změna té dispozice nebude nic stát...jinak také jdeme do komínu, kolik si řekli, ohu-li se zeptat, at mám porovnání, nám cca 60 tisíc :-. @songs myslím že budete mít také 631 že? to je fajn, že budete rozšiřovat...my se nějak zkusíme domluvit s projektantem, zda by to nešlo ten vrch nějak překopat..myslíte že musí být koupelna tam kde je? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?