Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší a jak je to veliký?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova čauky tak např. my máme závěsné wc Rapid SL + LYRA Plus + cosmo 2x za 19.900 a vanu Mahé new 160X70 cm za příplatek 1.128kč
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova no moc velký to nebude právě
Odpovědět
@mojsha co vím, tak v původním je to právě ve spodní koupelně hned za dveřmi
Odpovědět
Jaké máte vybrané vchodové dveře? A kolik cca se připlácí? Případně nevíte, kde na netu bych se mohla kouknout, z čeho vybírat? Díky ;-)
Odpovědět
@mojsha Ahoj, můžu se ještě zeptat, jestli byl nějaký příplatek za to, že máte pračku i bojler nahoře? A kolik jste dopláceli za sprcháč? Stále mi to nedá spát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka ahoj - my máme tyto : http://www.vptrend.cz/index.php?page=... připlácíme 11tis. ;-) ( dveře dodává VP Trend tak můžeš mrknout přímo na tyto stránky ale ceny tam nejsou)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji tak příplatek za sprcháč TOP PRO 120cm + vanička je 2.659 kč a o příplatku za bojler nahoře nevím :-) ve vzorovém domě v Hněvotíně byla tech. místnost taky nahoře (jestli si to dobře pamatuju)
Odpovědět
@mojsha Děkuju ;-) ve vzorovým domě to je právě nahoře, tak jsem si říkala, že by za to nic chtít nemuseli :-) asi si to nakonec necháme udělat jako vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji tak ať dobře rozhodnete ;-) vše má svý pro a proti :-)
Odpovědět
@mojsha Díky, ty dveře vypadají pěkně a i cena, doplatek, není tak hrozný. Jinak my se vámi asi nakonec taky budeme inspirovat a necháme pračku a bojler nahoře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka ;-) jj jen nemáme to moderní kování ( tyč) ale kování ve standartu, specifikátor při ks nám radil ať si ho dáme že je škoda ho nevyužít kvalitní kování v ceně a že si třeba za 10let mužeme vyměnit... ;-) takže nakonec budeme lítat s prádlem dolů všechny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D A to jsem si na začátku říkala, že s prádlem fakt zeshora běhat nebudu :-D Ale láká mě představa hezké, pračkou a bojlerem, nezkažené koupelny :-)
Odpovědět
@vorllinka Ahoj, přesně to jsem si taky říkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mji @vorllinka a jakou holky plánujete fasádu? necháváte bílou s dřevem?
Odpovědět
@mojsha Nevím jestli bílou, ale dřevo necháme. Co vy, šedou? A jakou jste vybrali střechu, líbila by se mi hnědá, ale manžel je pro černou, tak myslím že bude černá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka no my už vybrali 2 odstíny šedé a střecha km beta černá briliant - dřevo nechtěl můj muž kvůli tomu, že se to musí po 5 letech natírat :-D je lenoch :-D stačí, že chceme dřevěnou terasu to nám bude na natírání stačit....
Odpovědět
@mojsha Míšo a terasu si také necháváte dělat rovnou od RDR? A pergolu nad terasou?
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka no my jsme si tu pergolu ( ve standartu garáž.stání) přesunuli z boku nad terasu, jinak terasy rdr neví zda dělá a pokud ano tak si myslím za draho, to už si budeme dělat svépomocí, neměla by to být věda ;-)
Odpovědět
@mojsha Tu pergolu chceme taky využít místo gar. stání. A na terasu se pak těším na vaše fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka no já jsem nato právě celkem zvědavá, co stihneme ještě letos udělat, co se týče chodníků,terasy a zahrady... půjde to asi pomalu :-| ale tak hlavně že budeme bydlet
Odpovědět
@mojsha @vorllinka fasádu budeme mít nejspíš světle šedou s tmavě šedou. Se dřevem máme stejný problém, že se nám v budoucnu nebude chtít ho dokola natírat :-) Pergolu s terasou budeme dělat asi až v budoucnu nebo podle toho, kolik zbyde penízků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji jj též jsme vsadily na šedou, těším se na výsledek :-D
Odpovědět
@mojsha mně se teda ze začátku moc nelíbila, přišlo mi to takový moc smutný a studený, ale k tomu typu domu se to docela hodí, takže vyhrála šedá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, děkujeme moc za pomoc s dotazy, jsi moc hodná:) A už se Vám to blíží...myslím na Vás, náš syn jde poprvé do školky a vy stavíte:) Teď jsem ještě hodila dotazu na záchod na Lyra Plus, vanu co jste vybrali mám v merku také:) A jak to vidíte s tou podlahou? Tmavší podlahu a dveře v barvě schodiště? Jinak to schodiště je moc pěkné:) Měla jsi pravdu, a ani není kolmé a je celkem široké, tak snad se nám tam děti nezabijí.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojda, nj blížííí, je to děs, každý den se přistihnu že čumím do kalendáře jak bulhar do mlátičky :-D náš kluk je sice předškolák ale nastupuje už v místě kde stavíme takže to bude taky nové... podlahu jsme vybrali přírodní dub tak uvidíme no... a dveře jsem předběžně taky vybrala, řešíme je vlastní dodávkou, já mám teďka doma ořech a jsou dost tmavý a upřímně je vidět každej patlanec...takže teď chci něco praktičtějšího... ;-)
Odpovědět
Holky, přemýšlím nad fasádou, jelikož finišujeme ohlášku a tím pádem bude následovat KS..Líbí se mi bílá. Moc. Za jak dlouho to budeme mít jak prasata? :-| Prosím vás, není nějaká webovka, kde si můžu barvu vybírat? Popř nejlépe udělat vizualizaci? Pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahoj, vizualizaci si mužeš udělat na stránkách baumitu, doporučuju si někde v barvách půjčit přímo vzorník baumit life barev pač to je přesně ten ,který ti ukážou při ks jinak co se týče bílé je krásná,taky jsme ji chtěli ale za 5 let může vypadat jinak ale nemusí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší, to věřím, už to bude co nevidět. Sen se bude rozplývat a měnit ve skutečnost. Bude to bomba:) A děkuji za praktické rady, jsi úžasná, ještě že tady máme takového človíčka jako jsi ty a pomůže nám,..Teď jsem uvažovala nad ořechem u dveří:)....My máme doma bílý dveře, celkem to jde, ale chci změnu...Půjdu asi taky do něčeho praktického... O víkendu jsem byla na gerflor se mrknout a pán říkal, že frčí podlahy v barvě dřeva-dub, buk:) A něco na tom je. Půjdu asi do nějakého kompromisu mix hnědé a šedé...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jééé Evi zas tak mě nechval :-D mě zase hodně pomáhaly holky co už mají postaveno ale teď už pracují na domečku a nemají tak čas... a tak co vím tak ti řeknu a co ne tak poví zkušenější :-D všechny tady z těch našich Kubisků máme radost ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?