Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@mojsha Právě čtu na seznamu, že září má být teplé, tak pevně věřím, že bude k tomu všemu i suchééé!!!! těším se na fotky a držím palce, ať vše dobře dopadne.
Odpovědět
@mojsha to bude dobrý, nám dva dny před stavbou zalila průtrž kolem domu základy. a v průběhu začátku poprchávalo, pořád to oddělávali a zadělávali....
Odpovědět
@bzulenka to bysme taky potřebovali, rádi bysme zateplili základovku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jeřáb je na místě. Parta se taky přijela podívat, kde je to v šest čeká. Odpoledne nám pěkně sprchlo,btakze vsude pěkné blátíčko. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik tak ať máte šikovnou partu (koho máte?) a už jsem psala Míše, že se těšíme na fotky ;-)
Odpovědět
@kaufik tak přejeme hodně zdaru a rychlou stavbu
Odpovědět
@kaufik taky přejeme hodně štěstí, lepší počasí a šikovnou partu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha @kaufik Jééé skvělé už jste začli. Také přeji ať se počásko umoudří a klukům ať to jde od ruky a vy měli úsměv na tváři:) Držím pěstičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Po 11 hodinách práce to včera v pět navečer vypadalo takto. ;-)
Odpovědět
@kaufik neuvěřitelné ... a vypadá nějaký velký :)
Odpovědět
@kaufik Prosím tě, ten materiál si odváží na noc někam, že jo? Měla bych strach, že jim to tady u nás někdo lohne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bzulenka no neodváží :-| takyjsme měli strach a dovnitř se to nevešlo
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj rodinko, to si děláte srandu, že jste už takhle veliký, neuvěřiotelný:)...jaký je to pocit? Partička dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nj ;-) jako holky to tempo jaký nasadili, já čuměla jak péro z gauče, parta je milá ale nemají čas na kecy :-D kmitají jak fretky
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Kecáš, fakt? A do kolika do večera tak makaj, snad hodin, ne? To úplně čučím...a to okno, vedle balkon. dveří je úžasný:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha ...(doplnění věty) snad 24 hodin, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova včera dělali od 6h do 17h a až pak si šli na jídlo, obdivuju je, oni hnali pač nepršelo celý den ale mraky byly hrozivý tak pospíchali... sem tam jedli nějaké sušenky jinak jsem je neviděla se zastavit, jen na cigárko :-D a kafe pili též za pochodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Fakt, tak to je až neuvěřitelný. No tak skvělá partička:) A kolik jich je? A Míší budete si hned dělat sokl?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi sokl uděáme určitě do zimy,ona to nebude žádná věda takže se pokusíme svépomocí, je jich dost, já je dneska nepočítala,ale včera byla parta na montáž domu 5chlapů, 1 elektikář, 1 instalatér, 4 stavěli lešení, 1 jeřádník, a 1 asi vedoucí montáže co jsem tak pochopila... :-) dneska jich tam bylo už míň ale odhadem 8 určitě
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Super děkuji Míško, pak mi řekneš jak se ten sokl dělá, ju... No tak to jich bylo jako mravenečků:) A už máte střechu?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj střecha je hotová, večer dám fota
Odpovědět
Profilova fotka
Tady aktuální foto. Střecha a pergola hotova, elektrika natažena, sadráče na stropech skoro ve všech místnostech. Parta pana Bývalce jede opravdu skoro bez přestávky od 7 do 18. Zítra nás čeká velký úklid, dneska totiž nedojel kontajner. Pořád nám prší, takže kolem baráku bláto a nosí se dovnitř.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka nám se zdá malý na to, že máme o modul navíc.
Odpovědět
@kaufik Vypadá opravdu velký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaufik je krásný, střecha je taky moc pěkná, co je to za barvičku? Kluci jsou šikovný...
Odpovědět
@kaufik neboj, až bude hotový tak budete překvapený jak je vevnitř prostorný. Máme taky o modul větší a jsme spokojení :-)
Odpovědět
@kaufik Nebojte, jak vymalují na bílo, tak se to opticky hrozně zvětší, fakt... ;-)
Odpovědět
@kaufik budte naprosto v klidu, mě se zdál taky malý při stavbě a zrovna dneska jsem si říkala, že je akorát velké. uvidíte jak se vymaluje na bílo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ták a máme tu 3tí den montáže, už se těším až vyrazím na kontrolu :-D musím říct že chlapi jsou fakt sympatický ;-) jsou samý vtípek.... nervozita opadla a už tam prolízám dům skrz na skrz :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?