Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@mojsha Když na té stránce sjedeš dolů, tak tam je foto ložnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Hotovo
Odpovědět
@kaufik jakože předáno? A kde je víc fotek :-) Koupelny....
Odpovědět
Profilova fotka
@songs nn klíče nám dají zítra v 15h ;-) ale už odjeli.... mají nějaký fofry kluci :-D co jsem tak zaslechla tak odjíždí na měsíc do Německa na nějakou zakázku
Odpovědět
@mojsha tak fotky! :) jak se vám dům líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka líbí moc :-) jj fotky dáme, ale jak píšu klíče až zítra - dnes nám ho nemá kdo předat ten dům, prý je to na hodinu...
Odpovědět
Profilova fotka
@songs tak sem si v RD postěžoval, ze ten filtr s námi nikdo neřešil. Odpověděli mi že, v našem provedení domu není jiná možnost na umístění.
Odpovědět
@kaufik divné, lze to prý dát pod schody. Ale v té koupelně to přece ničemu nevadí, přijde mi to jako nejschůdnější řešení...
Odpovědět
@kaufik to je divný, vy máte 632 že? Vždyť pod schody je místo a koupelna sousedí s komorou nebo ne?teď už s tím nic neuděláte budete to muset nějak vyřešit
Odpovědět
Profilova fotka
@songs nn máme 631 ;-) jasně nějak to vyřešíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší moc gratuluji k nádhernému domečku snů, moc se Vám povedl, a je moc krásný. Ať se Vám v něm hezky bydlí a zažijete v něm spoustu radosti...Nastává nová etapa života:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojda, děkujeme, nj nová etapa a spousta práce na okolí domku ale těšíme se ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdybych šla do stavby třetího domu (a to už ani omylem :-D ) jdu do Kubis(u) Takže Vám fandím!!
Odpovědět
Holky, když jste měly schůzku s Siku, měly jste už přesně vybranou sérii obkladů? Nebo jste to vybíraly až tam? Já mám představu, jak by to asi mělo vypadat, ale nevím, jestli si mám být konkrétnější a vybrat si přímo nějakou sérii nebo jestli se domluvíme a nakombinujeme to až v Siku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji ahoj, tak v Siku to na tebe bude asi působit třeba jinak než z katalogu tak uvidíš ;-) ale je dobré mít aspoň představu jaké barvy a pak kolik peněz nato :-D
Odpovědět
@mojsha představu mám a nejlíp, kdyby to bylo zdarma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mji :-D nj tak to bysme si přály všichni, ale většinou je to naopak :-D uvidíš.... třeba vyberete dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Jediné co si říkám, že mi asi bude v Kubisi scházet je studená místnost, teď jí teda taky nemáme,ale kam budu dávat třeba brambory to zatím nevím...
Odpovědět
@mojsha nesmíš nakupovat moc do zásoby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahojky já byla trošku víc nešťastná z jednání v SIku, pán, který nás dostal na starosti se nám moc nevěnoval, neřekl nám všechny informace, zjišťovala jsem je po té u jeho kolegů....no vůbec jsem nebyla nadšená. Tak doufám, že koupelna nám to pak vynahradí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Do budoucí garáže zlatí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha a nebo brambory budou v zahradním domku a navíc vy máte kolem domečku velikááánskou zahradu, tak vždycky vykopneš a uvaříš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nj to je pravda :-D nakopu a uvařím
Odpovědět
@evapetrikova Ahoj, neboj koupelna bude super ;-) Uvidíme, jak budou jednat s námi, schůzku máme naplánovanou na příští týden
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Držím pěstičky, na všechno se ptejte, já dozjišťovávala po tom: co je záchod s hlubokým splachováním, jaká je vana ve standartu, co to je za typ, různé typy zavírání dveří u sprchového koutu atd...Navíc pozor na ceny, Siko má ceny včetně 21%DPH a ve standartu jsou ceny bez DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Přijedem pak na bramboráky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, které máte cit pro barvu....řeším to dřevěné obložení...Výběr fasády zelená,a když svítí sluníčko jde do žluta, jaká by se k tomu hodila druhá barva? Nějaká o ton světlejší? Ale zrovna tady by to nevypadalo pěkně si myslím....
Odpovědět
@evapetrikova Díky za rady :-) nejhorší je právě, že mě pak plno věcí napadne až doma, když se mi to rozleží v hlavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Jj ale náš pán s náma vůbec nekumunikoval:( To byl ten problém, nebral telefony, novolal zpět, nepsal emaily. Držím pěstičky, ať máte nějakého dobrého rádce.
Odpovědět
@evapetrikova K zelené bych dala právě spíše tmavý obklad toho dřeva. Záleží, jak je ta zelená světlá nebo tmavá, nemáš nějakou fotku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?