Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka tipla bych že je to ten FK 47 Kastanie ;-) vypadá nejblíž k tý fotce ale je docela na výběr z toho vzorníku že?
Odpovědět
@mojsha Jo, asi máš pravdu, ty jsi prostě borka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ale kuš :-D
Odpovědět
@mojsha Kastanie je do červena, když se kouknete na naše dřevěné obložení, tak první vrstva je ořech a druhá kastanie, je to věda.... ;-)
Odpovědět
Chtela jsem se zeptat, stavěli jste nekdo s OC Praha? Rozhoduje me se mezi Prahou a Ml. Boleslavi. Meli jste s OC nějaké problémy (nepřesne info atd.)?
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch jednali jsme s ML.Boleslaví a za mě super, pan Pýcha ve všem poradí ;-) žádné problémy se nevyskytli :-) téměř stále je na netu takže kdykoliv nás něco napadlo hnedka odpovídal na mail...
Odpovědět
Super, moc dekuju za info, taky jsem se klonila spis k Boleslavi, zijeme ted sice v Praze, ale stavet chceme v Jablonci a myslim, ze Boleslav bude mit i lepsi kontakty na mistni projektanty atd. Jinak vas domek je opravdu moc hezky!
Odpovědět
@laduch Stavěli jsme také se zastoupením v Ml. Boleslavi a byli jsme moc spokojeni, mohu jen potvrdit co zde zaznělo. Jednali jsme i v Praze, ale v Boleslavi to bylo příjemnější, vstřícnější, takové rodinější.
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi kde jste si brali hypotéku na domeček? My jdeme do KB, máte někdo? Nebyl problém s uvolňováním peněz? děkuji za info!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch díky, tak hodně štěstí při papírování a pak stavbě
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neuvažovali jste že byste si u schodiště ještě na stěnu zdi dali madla/zábradlí? mám strach že zeď bude hnedka omatlaná od ruk...
Odpovědět
Tak pro vsechny, kdo planuji stavet Kubise, dnes mi pan Pycha v Boleslavi rikal, ze od 1.10. plati novy cenik. Hlavni zmenou je, ze komin je uz v cene!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@laduch vnitřní nebo venkovní?akorát už máme podepsanou smlouvu, tak už se to na nás asi nebude vztahovat :/
Odpovědět
@laduch tak teď jsi mě akorát nasrala :-D :-D :-D
Odpovědět
@laduch A cena Kubise zůstává stejná?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha jj, taky mě to napadlo, protože ještě před nastěhováním jsme tu zeď už měli pěkně špinavou :-| , hlavně od dětských ručiček, ale dalo se to omýt a co už bydlíme, je to zatím dobré, tak jsem to přestala řešit ...
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka čím jsi to myla?
Odpovědět
@petraop Vnitrni komin vcetne oplechovani a vseho. Cena pry bude stejna od 1.10. 2014 az do 31.3.2016.
Odpovědět
@bzulenka no me by to taky vytocilo... ale ja se bala, aby novy cenik nebyl nevyhodnejsi, tak to byly super zpravy.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha jen vodou
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka :-D tak čekala jsem aspoň mýdlovou vodu heh :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) nee
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch no ty jo jsem zvědavá zda nám to nějak zohlední v konečné ceně
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop máme hypo u KB a problém s uvolňováním peněz nebyl, ani s odhadem, KB s RDR spolupracují.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka děkuji za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my budeme stavět s Prahou a můžu také jen doporučit, jsme moc spokojení s panem Mikulou. Dělá pro nás první poslední, příští týden máme KS a jsme zvědavá co nám řeknou na ten komín...no ale máme v projektu přípravu na vnější komín, tak uvidíme. Myslím, že dodatkem by to šlo vyřešit, ale znáte to...Raději nepředbíhat.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, mám prosbičku, mám se na něco zeptat při KS, co není automatická, řešili jste nějak přívod vody, že? Myslím, že to budeme mít stejné...A napadá tě ještě něco?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojda, ten filtr na vodu se má řešit s projektantem ( pan Lašák - specifikátor) nás vyvedl z omylu a nakonec nám ještě psal pan Němčák, že se omlouvá ale že v 631 je to nejlepší řešení.... ;-) jinak žádnej stres, určitě to dobře proběhne... tý jo to vám to uteklo... takže se blížíte pomalu k domečku to je super
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jéé tak paráda, myslím, že to budeme mít stejně řešené, neboť pod schody máme koupelnu... JJ utíká to jako blázen...Snad za 14 dní uděláme přípojky (kanalizaci a vodu) a za 14 dní budeme mít snad ohlášku...a ještě banka aby schválila hypo co nejdřív a můžem jít na to:) Kdy máte kolaudaci? Až po kuchyni?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova hele já vubec nevím kdy bude kolaudace :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?