Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha JJ ale na základě nějaké žádosti můžete bydlet v domečku před kolaudací? A ta žádost se dává na staveb.úřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkyy které budete stavět, dneska se asi vydáme do sconta na kuchyně, mají 50%slevy:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj tu žádost mám vytisknutou doma :-D musím ji poslat... a ano dává se na sú
Odpovědět
@kaufik to my taky budeme dávat tu folii, ale zateplení myslím že standart
Odpovědět
STAVBA POVOLENA, ale byl to boj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv gratuluju, teď už to bude jak když bičem práská ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyv To je paráda:) Už to papírování a všechny razítka máte, to jste si oddychli, že?:)
Odpovědět
@makyv Gratulace, tak to máme skoro stejně, paní z úřadu nám napsala, že pokud to nestihne tento týden, tak vydá povolení na začátku příštího :) akorát se nám to zaseká na prodeji bytu... už jsme šli před týdnem o 100tis. níž a stále nic. už jsem z toho zoufalá.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky super, já podklady na ohlášku budu dávat v pondělí. Ještě nemáme smlouvu s dodavatelem elektriky, ale tu dodáme..už chcu taky domeček jako Míša a holky:) a chodit po schodech do patra....jééé a dát si kafíčko na zahradě:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se musím pochválit :) Pozemek už je skoro přepsaný na nás, v pondělí končí zaplombování tak pak snad to hned přepíšou a bouchnu s manželem šáňo :) V neděli jedeme do Brna do SIKA tak jsem zvědavá co vybereme i když nějaké tipy už mám. A v úterý výběr kuchyně Lamont v Hněvotíně na vzorovém domě :) Lidi za jak dluho od odsouhlasení studie Vám přišla Projektovná dokumentace, říkali nám 8 týdnů... přišlo to někomu dříve?
Odpovědět
@petraop Ahoj, nám to přišlo skoro přesně za těch 8 týdnů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji DÍKY, myslela jsem si to :) neva tak holt kopnem do hlíny až na jaře ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petraop Ahoj držím pěstičky, ať vám to katastr přepíše, nám vždycky ke konci volali, že ještě něco chtějí dodat...a lhůta 20 dní, není finální, ještě jim to trvalo tak týden než se to zprocesovalo. Držím pěstičky,ať vám to hezky přepíšou. Projekt jsme měli taky asi k 8 týdnům..ale pokud máte zasíťovaný pozemek, tak ohláška trvá 14 dní, a nic hroznýho to není (proti žádosti síťování pozemku)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop nám to též přišlo za těch 8týdnů
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi děkuji! Volala jsem na katastr ( objevila jsem totiž na netu, že jsme byli údajně vyzváni k doplnění) a na katastru mi sdělili, že se asi někdo uklepl, že to máme v pořádku, a že už to jde na přepis :) tak snad má paní pravdu ;))) Pozemek je zasíťovaný, tak uvidíme, nehrotím :) Manžel se dnes jal křoviňákem zlikvidovat tu hrůzu co tam je (neseklo se snad 3 roky) a konstatoval, že máme sakra velký pozemek ( máme 600m2) ;)))) no jedeme dál :)
Odpovědět
ahoj, ráda bych se zetala, zda je vůbec možné postavil Kubis 632 za cenu, kterou RDR nabízí, nebo i bez nadstandartu se cena přehoupne......
Odpovědět
Profilova fotka
@1748 ahoj, jsou tu lidi kteří mají vše ve standartu a dopláceli např. +- 30tis. musíš počítat s tím, že třeba u zákl.desky budou nějaké vícepráce pač nikdo nemá terén/pozemek rovný ikdyž se to zpočátku může pouhým okem zdát... ;-) jinak pak by se to +- mělo dát postavit za jejich cenu, pokud hned při první schuzce řekneš že chceš jenom standart za danou cenu tak asi není co řešit
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí a nechce přijet manžel do Prahy? Taky máme na pozemku hrůzu, spíš kolem roste nějaký tvrdý plevel a je celkem vysoký, blééé...a máme pozemek taky 600,m:)...Myslím že až to bude dělat můj chlap bude pěkně nadávat. Držím pěstičky ať vám to hezky přepíšou a závidím zasíťovaný pozemek, to papírování je mazec, zlatá ohláška:)
Odpovědět
@mojsha díky moc za info, právě se rozhodujeme, do pondělí máme dát vědět, jesti vůbec do toho půjdeme, takže vzhledem k téměř důchodovému věku . :-( .. vše propočítáváme, aby jsme si nemuseli brát žádný úvěr,zatím díky, třeba ještě budu něco potřebovat vědět, někdy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Ty jo ani nemám odvahu mu to navrhnut ;))) deska to dodělal a to ve čtvrtek skládali s mým taťkou 50 metráků uhlí ;)) zítra jeden do Brna na koupelny, jsem zvědavá zda bude co k čemu ;))) Jo papírovaní je mazec, já vůbec netušila kolik toho je uf... strašně se těším až to bude zařízené a vyřízené a nejlíp postavené ;))) Taky Vám držím pěsti ať krásně odsýpá
Odpovědět
Profilova fotka
@1748 jak psala Míša, pokud berete standart tak je to komplet cena, + vícepráce na ZD.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauvec, chtěl bych se zeptat, jestli tu někdo nestavi nebo už nemá postavený dům Kubis 631 v Praze nebo okolí (nejlépe Praha východ v oblasti Stará Boeslav). Budeme s přítelkyní stavět a chtěli bychom někde načerpat inspiraci a hlavně se mrknout, jak je dům dispozičně uspořádaný v reálu. díky moc
Odpovědět
@1748 Já bych s tím až tak nesouhlasila, že za tu cenu se to dá postavit. Tak například v ceně není hromosvod, komín, krbová kamna, za koupelny si taky budete připlácet, i kdybyste něchtěla min 20 tis. počítejte. Již zmíněná základová deska (nerovnosti), platí se doprava, nevím odkud jste, ale i když vám pak částku vrátí, je nutné to nejdříve zaplatit, prostě ty peníze mít. Blbý odvoz odpadu 7tis. , pokud si levněji nezařídíte sama. atd, atd. za 2. mil se to postavit nedá!!!!
Odpovědět
@bzulenka o.k. holky, díky za info, dnes jsme se rozhodli, že na to kašlem, jak jsem psala skoro v důchodu.., asi by to byl záhul, raději už to proležím někde u vody, mějte se a přeji hodně elánu, taky jsem ho měla , ale někam se ztratil potvora, dnes už věšinou vše vidím černě, ]-( jak mi vytýká vnuk, tak ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek009 ahoj, my jsme ve Východních Čechách tak kdyby jste jeli někdy kolem na výlet tak se stavte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha ahojky,a kde přesně bydlíte. Budeme rádi,kdyby sme se mohli přijet mrknout. :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek009 Ahojky, zeptej se na Obchodním centru Praha, kdy se co kde bude stavět. Určitě Vám to umožní. My takhle byli o víkendu a v pondělí manželé dostávali klíče, takže už jsme to viděli na 99,9% hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře...Moc děkuji za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míší a holky, které už máte za sebou Siko a rozpočet. Já jsme z nich na švestku...to je mazec. Spodní koupelna má 5,38 m a oni nám napočítali 8,52m...(takže prý se to počítá +20% a 1balení k tomu) ať počítám jak chci prostě to nevychází, a podle toho co napočítali, tak budeme mít dlažby ještě na jednu koupelnu.(a stejné to bude asi i u obkladů).... a další, fakt čtěte každý řádek, nechali jsme vanu ve standartu, která je cca 2,5tiis Kč a oni nám tam dali vanu za 3,5 o změně dlažby v tech. místnosti ani nemluvím..... Měli jste to stejně?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Dobře...moc děkuji za info ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?