Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@evapetrikova Siko je třeba skutečně pečlivě zkontrolovat, a to platilo i před lety (dnes jsou to 4 roky , co jsme přebírali dům). Dlažbu a obklady si snadno spočítáte. Ale ještě je třeba zkontrolovat kolik m2 je v krabici. Ale něco navíc si nechte, nám např. po dvou letech praskly 3 obkladačky nad sebou v koupelně a byli jsme rádi, že byla rezerva. My si brali vždy 1 krabici navíc. Co se vám nezdá, okamžitě řešte v siku a v RDR.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 Jití děkuji. Jsem ráda, že to vidí někdo stejně jako já. To teda nechápu proč toho člověka tam platí. Aspoň 10 položek jsem překopala a to jsem ještě nepočítala obklady. a děkuju za doporučení s tou krabicí ( RDR to i chce, tak už víme proč:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi prosím Tě a kde jste byli v SIKU a s jakým člověkem jste jednali? My včera byli v Brně s panem Švaňhalem a jevil se nám super, na náhledy a rozpočet si ještě počkáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahoj Evi, jak píšeš.... se Sikem jsme též bojovali, nakonec si muž sám spočítal kolik čeho je třeba a poslal to do Sika a oni to připravily, a můžu ti říct že dlažba i tak bohatě zbyla
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek009 2km od města Náchod
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @mojsha Ahojky jednali jsme Siko Praha Černý most...Od začátku máme nějaké problémy, prvně nekomunikace (co se týče výrobků) a teď chybnej rozpočet. nicméně jsem dneska mluvila s člověkem který dělá konečný specifikace a prý jak oni počítají dlažbu a obklady ať neřešíme, že to platí RDR ,tak si s počty nebudu dělat hlavu. A pokud to tak je, tak RDR utrácí za nesmysly:(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jupíí tento týden asi bude u nás dobrej, včera jsme koupili kuchyni ve Scontu (myslím Decodom) 50% slevy, paráda....a dneska mi volali, že nám poslali jedno rozhodnutí (po měsíci) super, tak do 14 dní kopnem do silnice a přivedeme vodu a kanalizaci.... Ve čtvrtek máme KS:) už se těším. Neměl jste někdo pana Radila?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Už vaříš v novém Míší?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova tak uvidíme jak dopadneme my... jsem na to zvědavá... jen netuším jak zjistím o kolik jsme navýšili, nevíš kolik je počítáno na koupelny ve standartu?. Jinak gratuluju ke kuchyni :) My zítra jedem do Olomouce a řešíme Lamont.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi nevařím...kuchyň má firma hotovou ale min.týden posunuli montáž na 29. pač jim prý onemocněli montéři,moc se omlouvali, ale tak jsme lidi že jo? ;-) takže bude příští pondělí, nechala jsem jim klíče...a až pojedeme z vyšetření se synem tak hned pojedu fotit ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pozemek přepsaný hurááááá!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
@petraop gratuluju, teď už jenom stavební povolení a můžete začít :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evapetrikova ano měli a je fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mji děkuji :) holt musíme počkat na projektovou dokumentaci a tu dostaneme v listopadu ;) tak bude teď klídek :D
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Gratuluju jste šikulky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Andý děkuju, už si s ním telefonuju a naháním....Nevíš náhodou jestli máte v koupelně lišty a růžky? Máme v kalkulaci nějaký nerezový a jsou dost drahý, tak nevím, jestli tam musí být.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka A to vaše dřevo - obklad na baráčku se mi prvně moc nezamlouval, protože nevím co to do budoucna udělá, ale když mrknu na vaše fotečky, tak je pěknější a pěknější:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míší, řekni nám nějaké pocity jako novopečená majitelka domečku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova a není to sranda, co ;-) Je dost zaměstnaný a dost často mimo ČR ...jinak lišty máme (dávají se na rohy), původně jsme měli do obou koupelen nerezové (a i si je zaplatili :-/ ) , ale do horní koupelny jsme si nakonec při stavbě kupovali obyč.plastové bílé a vypadají tam lépe, jo ty nerez jsou dražší ...jestli máte hodně světlé koupelny, budou bílé hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova tak jsem ještě mrkla na vaše koupelny a do té v patře bych dala bílé, do té spodní nevím, máte tam i tmavý obklad, to je na zvážení ...
Odpovědět
Holky, nestavel nekdo z vas ve "vysoké sněhové oblasti"? Nechala jsem ted delat prvni nastrel a pan Nemcak mi napsal, ze je potreba konstrukci domu upravit prave kvuli snehu (je tam pridano nekolik ocelovych prekladu ve strope) plus se neda vubec hnout s prickou mezi pracovnou a obyvakem (coz jinak o trochu jde). Nemate s tim nekdo zkusenost? Mam obavu, ze ty ocelovy preklady cenu dost napali....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi :-D tak pocity jsou krásný, jen mě štve že ještě nebydlíme ]-( čekáme na tu kuchyň a pak snad... už mě nebaví ráno vozit syna a pak odpolko zase zpět... brzo kvůli tomu vstáváme...ale doufejme že se to pohne už :-) Ale když se procházím po našem Kubisi tak je mi fakt krásně... :-D
Odpovědět
@evapetrikova Máme v obou koupelnách plastové lišty a zdají se mi lepší na údržbu a k obkladům se dobře hodí, navíc se prodávají i barevné. V kuchyni mám béžové aby ladily k obkladu
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova díky Evi!!
Odpovědět
@laduch Ahoj, také jsme jeden čas uvažovali o stavbě domu Kubis 631 v Jablonci. Vzhledem k tomu, že je tu 2.nejvyšší sněhová oblast, tak se tomu musí přizpůsobit konstrukce domu, což obnáší finance navíc - přesnou částku už nevím. Nakonec jsme se rozhodli pro jiný typ domu (přízemní), takže akci Kubis už jsme nedotáhli....
Odpovědět
@casa2014 Diky moc za info. jsem zvedava, jak vysoko se vysplhaji finance, tohle me vubec nenapadlo, ze snih bude takovy problem. Stavite nakonec drevostavbu, nebo cihlovy dum?
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Ahojky Andý, jj děkuji, za pomoc, už jsem psala do Sika, ať nám tam daj lištičky nějaký plastový - béžový nebo šampaň, tak uvidíme:) Ráda bych se tě zeptala, asi půjdeme do plných hnědých dveří, jak máte řešené světlo v předsíni? My tam budeme mít asi šoupačky, tak přemýšlím, že bych jim dala třošku skla, aby tam šlo světlo z chodbičky...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jééé hnedka s mě zaplavila pocitem štěstí,,, jééé už se taky těším...sice budu muset odvážet také syna do školky, ale za to to stojí:)....Tak snad za 2 měsíce...
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Andý máte dřez z kamene, že? Jsi s ním spokojená? bych ho chtěla taky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nevíte o nějaké tiché digestoři cca do 5 tis? Co máme teď doma, tak ta křičí, že jí skoro ani nezapínáme. Děkuji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?