Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha nebo mozna bysme napred prijeli k Vam,at neotravujem vecer. To bych dal jeste vedet...
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahoj :-) vše, co píšeš, máme od RDR (teda jestli tím zařízením staveniště myslíš kontejner). Žaluzie kvůli tomu, aby nebyl vidět kastlík a cenově bychom na tom nebyli jinde o moc líp, na hromosvodu a kontejneru jsme něco ušetřit mohli, ale neměli jsme čas to zařizovat jinde ;-)
Odpovědět
@evapetrikova Tak ať vám odhad dobře dopadne ;-) Nám teda vyšel -100 tisíc, ale kvůli pozemku, s domem nebyl problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pitrisek009 ok my ještě nebydlíme takže tam musím dojet :-) tak pak dej vědět ;-)
Odpovědět
@mojsha Posun není žádný Synco living jde pouze na topení přípotopy v místnostech popřípadě žebříky v koupelnách.
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím vás vy co už máte postaveno jak přesně je to s deskou? Co přesně je můj úkol? Nerozumím tomu že desku dodává rýmařov ale já si ji musím sama projektovat.prosím popíše mi nekdo postup??budu moc vděčná!
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop ahoj, nevím co myslíš tím projektovat ale my ji nechali zaměřit dle projektu usazení domu na pozemek, pak přijeli už firmy které dělají pro Rýmařov a samy udělali základy pro desku pak přijela další firma a desku vylila a pak přijel pan Švehla z Rýmařova a desku převzal od nás... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha uf děkuji Míši teď jsi mě uklidnila.zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop a nemyslíš osazení domu na pozemek? To si musíte najít nějakého projektanta, nejlépe místního, a ten vám udělá projekt osazení domu do terénu (situaci), ZD dle úrovně terénu, sítě, zpevněné plochy aj. prostě vše, co budete potřebovat pro povolení ke stavbě a nebudete mít od RDR ...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop aha, tak vyřešeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka děkuji i tak :-) holky jste zlaté
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka děkuji i tak :-) holky jste zlaté
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katunkaj čau Káťo,koukala jsem že jste již zateplovali, všimla jsem si že máte dům hodně nad terénem, budete pak srovnávat a zavážet hlínou?
Odpovědět
@mojsha Míšo, vy máte od RDR žaluzky? Uvažuju, že je necháme dát je dole..
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka nemáme Leni...ani nevím jak to od RDR vychází, máme známého a ten nám je udělá, stejně jako dveře interiérové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahoj mám žaluzky naceněné na celý dům (tedy vnitřní) a je to cca 13 000 na celý dům, venkovní byly kolem 80, můžu dohledat pokud chceš
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míšo, ve čtvrtek čekáme bagřík, aby nám srovnal pozemek...máme lehoučký svah a pak se uvidí, úplně dovážet určitě nebudeme, sousedi maj dost blbě postavený plot, takže bysme jim ho do třetiny zavezli... Nejspíš porovnáme rovinku a budeme mít schody z terasy do zahrady..jinak to moc nejde, chtěla bych jít z baráku na terasu rovně a ne po schodech, takže tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj budeme to mít podobně, snad do 14ti dní zateplíme sokl a pak taky srovnáme, asi jen 15cm nám chybí na jedné straně :-) taky budeme dělat terasu od parapetu terasových dveří a z terasy budou2 schody.. je to asi nejlepší řešení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Jo jo, nám to zateplení docela trvá, dělá nám to kamarád po chvilkách, snad příští týden dokončí :-) Už to zase vypadá úplně jinak :-)
Odpovědět
@petraop Děkuji Peti, taky máme naceněno na celý dům, ale právě se mi nechtějí posílat poptávky do jiných firem, tak zjišťuju, co zjistili ostatní a zda mám brát žaluzky od RDR nebo seženu jinde levněji :-D Dole si je nechám udělat, ale nahoře?? kdo mi tam uvidí? Bytostně nenávidím, jak se na nich usazuje prach a pak nevím, jak to mám čistit. Jo a kdyby to někoho zajímalo, tak jsem dnes sehnala člověka, co nám udělá hromosvod za 8-10tis. Jsem šťastná, že těm vydřiduchům nemusím dávat dvacku jako zálohu!!!! :-p Kontejnery budeme mít taky vlastní dodávkou a co wc?Musím jim zajišťovat? Co vše obnáší termín zařízení stanoviště??? Jestli to jsou jen kontejnery, tak to s tou cenou trochu nedali (17 tis!!!) ;-) @mojsha
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ekologický wc si zajištují sami ;-) jinak termín zařízení stanoviště a vaše povinnosti se dozvíte při předání desky, né všichni je mají stejné, my museli zpevnit plochy pro lešení a pro bagr (stavba na jílu) jinak kontejner nám stačil jeden velkej na celou stavbu a platili jsme cca 4tis a ještě nám 2 stovky vraceli :-D a asi 10m od domu chtějí proud takže natáhnout staveništní zásuvku pokud to máte dál... vše se dozvíte včas, po převzetí desky budete mít měsíc čas splnit požadavky uvedené v protokolu který vám dají...
Odpovědět
@bzulenka chcete vnitřní žaluzky? My máme všude a i se sítěmi nás to stálo 13000,-
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahoj Míší, prosím tě a třídili jste odpad ze stavby, nebo jste všechno házeli do kontejneru?
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Kátí prosím ještě nám napiš, jak jste odváželi odpad ze stavby? Měli jste kontejner nebo jste měli vozík za auto? a třídili jste nějak odpad? děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Ahojky a kde jste žaluzky koupili?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ještě jeden dotázek, nemáte někdo na oknech bezpečnostní folii? Někde jsem to četla, že je to celkem dobrá věc, že kdyby někdo nechtěný chtěl jít dovnitř, tak tam neprostrčí ruku...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova vytřídili jsme pouze dřevo, jinak vše do kontejneru
Odpovědět
@evapetrikova dělali je nám kluci od nás z vesnice.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs jaké máte sítě ? s tím nacvakávacím rámem ? nebo ty jak jsou součástí ventilačky?
Odpovědět
@mojsha s nacvakáváním a terasový dveře.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?