Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Jééé ale jste od nás z Prahy daleko:( Nebyla by fotečka, prosím?
Odpovědět
@evapetrikova myslíš těch žaluzek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Jojo prosím
Odpovědět
@evapetrikova takhle to vypadá, jsou to obyčejné, bílé, nechtěla jsem aby to narušovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Jéé moc děkuji, jsou moc pěkné a za ty prašule úplně luxusní:)
Odpovědět
@evapetrikova to víš že jo, hlavně sítě jsou perfektní. trefili barvu oken, takže jsem fakt spokojená. Taky abych v Kubisu nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha No já mam teda docela jinou zkušennost...mám mail se všema požadavkama, co chtějí přišel v pátek v cca 21.30 v pondělí ráno v 6.00 jsme začínali stavět, takže nic moc!!! Máme taky jíl...nic jsme nezařizovali, jeřáb stál půlkou na cestě a druhou půlku si sami podkládali nějakýma prknama.... myslim, že tento email, pokud by na něm stála stavba měli poslat podstatně dřív!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, měli jsme svůj kontejner a každý den jsme trochu přebrali a velké kusy farmacelu a kýble a velké igelity odváželi. Kontejner byl menší a tím, že jsme tomu takto pomohli stačil jeden, ale bylo to o fous!!! A dřevo nám kluci dávali bokem!!
Odpovědět
Tak včera jsme měli KS s panem Lašákem a musím říct, že je fakt super :-)
Odpovědět
@katunkaj Kači, a kam jste odváželi ty plasty, pls?
Odpovědět
Holky, máte nebo budete mít kamna s externím přívodem vzduchu? Asi je to lepší, že?
Odpovědět
Holky, mate uz nekdo zkusenosti v Kubisu 632 s podlahovym topenim/topenim primotopama? Chtela bych podlahovy topeni do celyho baraku, ale kdyz koukam na tu kalkulaci, pripada mi 145 000 bez DPH jako strasne penez. Na druhou stranu si rikam, ze teplo od nohou bude super, jsme studeny kraj, co myslite?
Odpovědět
Článek se načítá
@bzulenka Ahoj, plánujeme externí přívod. Zrovna včera nám pan Lašák říkal, že je to lepší. Jinak si prej kamna berou vzduch z místnosti a musí se často větrat.
Odpovědět
Děkuji moc za informaci. budete dávat pod kamna sklo nebo dlažbu?A jakým způsobem se musí zaizolovat nebo zabezpečit stěna za kamny, neříkal?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka něco do sběrného dvora a něco do sídliště do konťáku
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jo jo,máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch my máme podlahovku v kuchyni a obýváku a zbytek přímotopy a příplatek byl okolo 30 000
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka pod kamna jsme si nechali udělat desku z itongu,to nám poradil pan Lašák a budeme dávat sklo
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj a vy jste při předávání desky Rýmařovským nedostali předávací protokol? my ano vše tam bylo zakreslené, i kde bude stát jeřáb, máme pozemek nad úrovní silnice takže musel vyjet právě potom jílu
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahojda my plánujeme sklo ale aby bylo kolem s rámečkem nebo silikonem, aby pod to nelezl bordel, a itong v podlaze je běžnej famacelem by ty kamna prolítli,jsou pěkně těžký, jinak my na stěnu za kamna plánujeme kamenný obklad jestli se k tomu tedy někdy dostaneme :-D jinak žádná spešl ochrana tam není
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch jestli můžu říct svůj názor, tak asi takhle, taky jsme původně chtěli podlahovku + přímotopy, ale bohužel tím přijdeš o systém synco living, který neumí oboje ovládat a máš dva okruhy jeden pro přímotopy a druhý pro podlahovku, nakonec jsme zainvestovali do podlahovky v celém domě (beru to tak že to topení už nikdy nezměním) a navíc v tak malém prostoru ještě počítat s přímotopy ( které nejsou nijak pěkné ) a s nábytkem tak že je nemůžeš zakrýt, nakonec ta podlahovka byla asi za 90tis. když si odečteš synco a přímotopy takže to není zas tak strašný... 632 má výhodu že je líp řešená třeba pro ten nábytek ale v 631 je to o chlup horší
Odpovědět
@bzulenka jak píšou holky, v podlaze itong a pod kamna sklo. A co jsem koukala, většinou jsem našla kamna, které musí být zhruba 20-40 cm od hořlavé stěny. A v kubisu jsou ty stěny nehořlavé, aspoň doufám :-) takže to by snad mělo být v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Děkuju Kátí s tím kontejnerem, a kde jste si kontejner pučili? Ve sběrném dvoře?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, které plánujete topeníčko topení. My jsme na hraně s penízky, takže bohužel nebudeme mít podlahové vytápění nikde. Co jsme se byli mrknout na jeden dům, kde už bydlí, tak měli jen přímotopy a říkali, že by si tu podlahovku příště nechali udělat, že je to dobrá věc.
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahojky, co se týče stěny u komínu, myslím že ta stěna je z ytongu, nebo nějak jinak řešená, musí být nehořlavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší prosím tě, kdy Vám montovali obkladový panel v kuchyni, máte ho také od Lamontu?
Odpovědět
@evapetrikova za mě bych si připlatila za podlahovku aspon dole. My to tak máme. Nahoře máme přímotopy.
Odpovědět
@laduch za mě podlahovka, alespon dole.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs já vím zlata, já bych to taky brala, ale bohužel to nejde:(....nehnu s manželem a ten rozpočet je k prasknutí.....to že budeme mít přímotopy mi tak zas nevadí, protože máme posunutou tu příčku, ale to teplo od nohou bude parádní,....nezbývá jen závidět.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Nevíš za jak dlouho vám udělali konečnou cenu po konečné specifikaci? Jak dlouho to trvalo cenařům? Už řešíme hypo a budu cenu k tomu potřebovat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?