Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@songs Jééé a ještě jedna prosbička, máte také skleněný obklad jako@mojsha, parádní, kolik vás stál? a nechali jste si ho dělat zároveň s kuchyní nebo až po? děkuju moc
Odpovědět
@evapetrikova však i s přímotopy to bude fajn, plánujete krb?
Odpovědět
@evapetrikova já mám pocit, že to bylo až těsně před stavbou, k hypo jsme měli předpokládanou cenu a docela jsme se trefili. Ale když budete tlačit na RD, tak jsou schopni vám to vyčislit. Jediný co možná se může upravit tak základovka, to nevím jestli vám vyčísli dřív než tam dojede někdo.Zeptejte se. Už máte vyřešený přípojky... to nás taky stálo nějaký peníz.
Odpovědět
@evapetrikova stál 6000,- nejprve se udělala kuchyně, pak přijel sklenář, vyměřil do 14 dnů namontoval a pak ještě dojeli truhláři a dali lištu.
Odpovědět
@katunkaj, @mojsha, @songs Holky, moc dekuju. Premyslela jsem taky o variante dat podlahovku jen dolu, ale pan Nemcak mi napsal, ze rozdil bude tak maximalne 20 tisic proti celymu domu a ze se to nevyplati. Tak to necham asi tak, nic jineho moc extra tam nemam, jen predokenni zaluzie ve spodnim patre a pridana a zvetsena okna, tak to v souctu vychazi celkem dobre i tak (i kdyz to dilema, jestli mit podlahovy topeni, nebo modul navic, to bylo hodne tezky rozhodovani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi ten obklad je lacobel a stál necelých 5tis. a dělali mi ho kuchyňáři i s kuchyní,lepili ho až nakonec a pak olištovali
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Nene, tohle nám právě přišlo v tom mailu...ale neva dali jsme to!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, tady je jeden chlápek, co ho půjčuje...
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch No nevim, my máme pohlahovku kuchyň a obývák za cca 30 000 a mojsha celý dům za cca 90 000? Tak to není rozdíl 20 000!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky cca jak dlouho jste byli na KS? Na co vše se mám připravit? Já mám pocit, že už mám vše vybrané a prakticky řeknu jaké chci podlahy, kam světla a zásuvky a končím, co mě může překvapit? děkuji
Odpovědět
My budeme mít podlahovku kuchyň, obyvák a pak jsme se rozhodli ještě pro dětský pokoj. ať to stojí, co to stojí ten pokoj navíc nějak zvládnem. Kluci pořád sedí na zemi, pak ten nábytek - nebudu muset řešit, jak ho poskládat s přímotopy.. a hlavně je to asi i ''zdravější''? Prý se na přímotopech nějak pálí prach či co a když mám oba alergiky, tak je to jasné..
Odpovědět
@petraop Peti, asi už mi to někdy někdo psal, ale já už zase nevím, jaky je standartní počet zásuvek na pokoj?Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
@mji Ahoj, jaké jste vybrali vchodové dveře, prosím tě? Teď jsem se dozvěděla, že ty jejich platové i s příplatkem děs a hrůza... ;-( Prý jedině dřevěné s trojsklem, jsem zvědavá na cenu..
Odpovědět
@bzulenka Dali nám na výběr plastové nebo dřevěné. Vybrali jsme dřevěné, ale za příplatek 5 tisíc jsme si vybrali jiný typ. Ve standardu jsou celé horní 2/3 prosklené a to se nám na vchodových dveřích moc nezdálo, tak jsme si vybrali, že sklo je jenom úzký pruh přes celé dveře a jinak jsou plné. Ony ty příplatky jsou poměrně vysoký a my už začínáme škudlit každou korunu :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka tak teď jsi mě dostala... to netuším mrknu do projektu kolik kde máme a napíšu ;)
Odpovědět
@mji tak to jsi mě potěšila, příplatek 5tis za dřevěné je myslím nádherný. Bála jsem se že budeme mnohem víc. Hele, asi blbá otázka, ale já jsem na netu nikde nenašla dřevěné dveře v antracitovém (tmavě šedém) provedení, nevíš, zda to lze?
Odpovědět
@bzulenka Tyjo tak to netuším. My dávali obyč bíle, protože budou bílá okna.
Odpovědět
@mji A jakou budete mít barvu fasády? My chceme bílou a k té mi přijdou bílá okna divná.. :-| To už by bylo asi přebíleno..
Odpovědět
@bzulenka Tj, to by bylo té bílé asi moc :-) Fasádu budeme mít šedou. O stupeň světlejší než má @mojsha. K tomu si ani neumim představit jinou barvu :-)
Odpovědět
@katunkaj No to jsem prave taky mela dojem, ze to nejak nesedi. V kalkulaci je cena 145 000 - je tam odecet za Synco a primotopy 50 tisic, takze zakladni cena celyho baraku je odhadem 100 000. Ale mozna to dela nejaka to ovladaci jednotka pro kombinaci primotopu a podlahovky. Ja se nejvic bojim toho, ze mi bude pripadat mala ta kuchyn, to je pro me nejdulezitjesi v celym dome, proto jsem chtela spis modul navic, ale planuju protahnout spodni skrinky (plus teda pracovni desku) jeste az do obvyku a pod okno na boci stene, tak snad to pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch Nevím, teda na co jsi zvyklá, ale my nemáme modul navíc a s místem jsem naprosto spokojená, pro mě je kuchyň úplně skvělá...taky jsem se bála, protože v bytě jsme měli velikou, ale je v pohodě :-)
Odpovědět
@laduch právě mi přijde, že kuchyň je naprosto v pohodě... Teď bydlím taky v rodinném domku a kuchyń má jiný tvar, ale velikostně je stejná.
Odpovědět
Profilova fotka
@mji Ahojky mji, mám prosbičku, říkali vám nějaký rozdíly mezi plastovými a dřevěnými dveřmi, nám jen údržbu. My teda zvolili plastové v decoru a celé plné, jinak nám nabídli jen dveře s příplatkem cca 10tis...nemáš obrázek vašich dveří?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje @mojsha @katunkaj @andryzska jaké máte vchodové dveře? Plastové nebo dřevo? Děkuju moc
Odpovědět
@katunkaj Ja mam ted kuchyn prave desne malou a kuchyn mam zafixovanou jako srdce domova, plus hodne pecu a varim a kdyz jsem se byla podvivat v Hnevotine, tak jsem se uplne zhorzila, jak tam bylo malo uloznych prostor a jak byla vlastne mala pracovni deska. Ale rikam si, ze par spodnich skrinek smerem do obyvaku a protazena deska to snad vylepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova máme plast ;-) VP Trend k11
Odpovědět
@evapetrikova Ahoj, taky nám říkal rozdíl asi jenom v údržbě. Vybrali jsme si typ Hodonín, ale nikde jsem je na obrázku nenašla. Ale na stránkách Kasardu http://www.kasard.cz/ když si otevřeš katalog, tak str. 9 a typ 3S. Takhle by měly vypadat ty naše. Příplatek teda 5 tis., ještě jsme měli na výběr jedny s příplatkem 4 tis., jinak to bylo všechno přes 10 tisíc
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch mám v kuchyni modul navíc a hodně jí to pomohlo :-) i jídelně která bude navazovat na kuchyň a to nemluvím o děcáku pro děti v patře nad kuchyní...ten je díky modulu obrovskej ;-)
Odpovědět
@mojsha No prave! Na tvoji kuchyn cucim porad, je krasna opticky a fakt velika (on i ten obyvak je bez toho modulu navic proste malej). Plus mi nedovolili posunout pricku mezi obyvakem a pracovnou kvuli statice domu ve snehovy oblasti....no je to tezky rozhodovani.
Odpovědět
Profilova fotka
@laduch a ty se rozhoduješ mezi modulem nebo podlahovkou? kdybych si já musela vybrat vzala bych teda modul, přímotopy přežijete a pokud plánujete ještě kamna tak to bude ok, oni to mají dobře spočítané ty ztráty tepla a ta dřevostavba to teplo podrží...my nejsme moc zvyklí na teplo, tuhle jsme zapli podlahové topení bylo tam 18st a byly jsme 4 lidi v místnosti a už jsme se svlíkali že nám je vedro :-D jsme zvyklý na studený odchov takže se ted mužeme rozmazlovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?