Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka máš pravdu hlavně že jsme zdraví to je fakt nejdůležitější ;-)
Odpovědět
@mojsha Míši, už jste teda zabydlení? Jak jste vyřešili šatnu? hod sem nějaké fotky, pls...
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @mojsha souhlas, taky se třepu na fotečky, hlavně sedačky jak máte velkou a jak se vlezla ;)
Odpovědět
Peti, ony na nás úplně se.ou, že? :-D :-D Chci vidět nás až budeme mít postaveno ;-) :-D Se tu už neukážem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka máš recht ;))) první měsíc po nás nebude vidu slechu ;)))) ale věřím že Míša ukojí naši zvědavost ;))) @mojsha Míši cítíš to, že na Tebe vůbec netlačím že?? :D
Odpovědět
@mojsha S těma fotkama nespěchej, do večera máš času dost!!!! Hlavně v klidu. :-D jo a prosím tě, kolika kubíkový kontejner jste měli a od kterého dne? máme možnost půjčení 5m3 na libovolnou dobu za 2tis, ale myslím, že to bude málo, že?
Odpovědět
@petraop Peti, já ti něco ukážu, už jsi viděla tuhle 632?? Tohle je pro mě momentálně inspirace, takto si to u nás taky představuji. Oni mají minimálně modul navíc, což my bohužel, ale jinak by to mohlo vypadat podobně.. http://www.vzorovydumolomouc.cz/katal... Zajímalo by mě, jak topí, když nikde nemají komín.. ta kamna mi tam budou překážet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahoj Petí gratuluju k hypo a k ohlášce, jste rychlíci:) Závidím, u nás je to nekonečný příběh, a nervy už pomalu tečou....Je to strašný...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, jéé děkujeme za zprávičky. Jsem ráda, že se Vám hezky bydlí. No jsem taky zvědavá na stěhování z centra města, kde Albert je za rohem a teď to bude na auto...Ale říkám si, že je to o zvyku:) Jak se Vám tam vešel gauč? Budeme ho mít stejně jako vy, teda, doufám, že ho máte zády k jídelnímu stolu....a těším se na inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka čoveče hodilo mě to na stránky, ale ne na konkrétní Kubis... Který to je? číslo fotky např? @evapetrikova Evi děkuji, nemysli si, hypotéka - pěkný opruz a ještě nekončíme s drbkama kolem... včera jsme to sice podepsali, ale jako eforie se nedostavila, naopak můj málem vytekl a chtěl odkráčet... ale dobrý máme to ;) To na Stavbní úřad můžu pět jen samé ódy :) tak to bylo skvělé..
Odpovědět
@petraop Jo na fotku to neskočí, musíš si rozkliknout fotogalerii a měla jsem na mysli první interiér, který najdeš, od fotky 29. Mají to kráásnééé
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka čoveče ten kontejner jsme měli ten velikej z Avie tuším až od 3tího dne pač když ho druhý den přivezli tak praskla ta hřídel co ho spouští tak ho zas odvezli :-D jinak popravdě zabydlení moc nejsme furt je to takový bojový sem tam krabice, nábytek jsme si pujčili z bytu z kterého jsme se stěhovali, čekáme na slevu od Rýmařova abychom ji mohli utratit v Ikee, jinak sedačka je alchymie, máme vybranou jednu bud v Ikee nebo v Asku jinak tragedie, ten prostor tam není ideální což víme že? :-D určitě fota dodám hned jak bude co fotit, zatím je to takovej mumraj...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mojsha @evapetrikova
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj ahoj, koukám že jste zastřešily terasu, furt přemýšíme zda dát tenhle makrolom obyč jako vy nebo dát ten dražší, máte zabarvený? z fota nepoznám..díky a kolik jste platili ? kdyžtak do IP a dělali jste samy?nebo firma?dík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Míší na fotečky se moc těšíme, ale chápeme, že vše má svůj čas..Mě se strašně líbí kulatej stůl, myslíš že by se mi tam vlezl z ikey, když máme posunutou stěnu dolního pokojíčku a tím o trošku zvětšený obývák na úkor toho dolního pokoje?
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Katí mě prosím také, co máte za zastřešení. jelikož budeme stavět doufám v zimě, tak to bude asi u nás aktuální, abychom neměli auto jako zebru:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, je to bronzový makrolon
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Jéé moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka jj ti to maj krásné :), dobrý typ s umístěním TV, ale tím, že tam budou kamna to u nás padá.. jinak to maj hezky sladěné.
Odpovědět
@petraop My tam taky budeme mít kamna a TV bude na stěně zavěšená, jen kousek posunutá... ke kuchyni.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka tak my budeme mít sedačku zády ke vchodu a tv na zdi vedle terasových dveří, bude to maličké ale myslím, nebo spíš doufám že to bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop @bzulenka Ahojky holky, jéé tak to budeme mít každá jinak:) To je super, tolik variant v menší obytné ploše:) Tak snad se nám všem bude hezky dívat na telku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi a jak to plánuješ ty? možná jsi to někde psala, ale uniklo mi to..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,632 je na prostor úplně na pohodu,na úklid je toho až až ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, myslíš to s tou televizí? My máme posunutou příčku (stěnu) spodního pokoje a tím máme zvětšený o krapet OP ale ten spodní pokoj máme asi 6m. A na té stěně bude tv. Gauč bude někde u terasových dveří....no jsem na to zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahojky Kátí, prosím tě jaké bylo stěhování? To bude mazec,člověk toho za roky tolik nasyslí, že? Už se toho začínám bát a to ještě nemáme dat. výstavby:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova no,Evi,byka to mazec!!! Za 10 let jsem nasbirala miliony veci!!! Mraky jsem toho vyhazela,jinak krabice a ikeacky tasky ;-) Knizky,hracky a dekorace jsem balila postupne,pak jeden den kuchyn a dalsi zbytek. Rano dojela dodavka a tri osobaky a naraz jsme to odvezli. Kdyby nebylo mamky,tak mam snad jeste pulku kuchyne v krabicich. Ta furt neco nosila a delej a uklizej a kam chces tohle a tamto...vecer jsem mela dost,ale bydlet v domecku je paradni a jsem strasne spokojena!!! Neboj,vsechno zvladnes...ono to nejak pujde!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Ahoj Kátí, jééé moc děkuji za uklidnění...No to bude mazec:) Ale už se těším taky do domečku:) Sice já jsem odkojená panelákem, tak ještě úplně nevím co nás čeká, ale myslím, že budeme nadšení....Navíc se moc těším na rajčátka ze zahrádky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ten mazec za to fakt stojí!!! Já jsem baráková a těch 10 let v paneláku mi stačilo...ale na pěstování zeleninky mě neužije...já plánuju sem tam nějakou bylinku a konec... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Jéé kátí, to moc děkujeme. Tak to zase můj manža rád pěstuje zeleninku a já mám všude taky bylinky:) A ty rajčata ze zahrádky nemaj chybu, proti tomu co prodávají v obchodech...Myslím, že domeček je výborná investice pro naše děti...Jeden dotázek ti pošlu id, ju:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?