Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@pavel_ii Je to zvětšení domu o 1 modul (může být i více) a ten má 60cm (opravte mě někdo, pokud je to jinak :) Zvětšuje se ale pouze do boku.
Odpovědět
Profilova fotka
@paajinka Ahojky Pájí kde to máte ten pozemek?
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel_ii Ahojky ano @bzulenka má pravdu, 1 modul je 60cm do strany- takže buď směrem kuchyň a obývák a tím se zvětší u 631 ten pokoj nad tím (my ho máme jako dětský) a v budoucnu ho budeme přepažovat a díky modolu +1 bude mít každý pokoj cca 10 m2 a nebo se to zvětšuje na tu druhou stranu, což málokdo dělá.
Odpovědět
Profilova fotka
@paajinka Stačí interní poštou:) Pošlu ti interní poštou naše kalkulace na připojení.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis No páni 632 s modulem navíc, to bude bomba:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kluci, až budeme mít postaveno my únorňáci, tak bychom se mohli někde sejít na kafíčko? :) Ráda bych vás poznala....
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Ahojky Andrejko, je to super pocit mít už termín výstavby, asi si udělám nějaký metr:) Jéé už se těšíme na domeček. Dneska jsem byla na ZD (jsem ji zapomněla vyfotit:( ale roste to, a je to na tom, pozemku úplně bomba, když si představím, že na těchto základech bude stát náš domeček. Moc ti děkujeme, za tvoji podporu.
Odpovědět
@evapetrikova Děkuji děkuji moc za objasnění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojsha Ahojky Míší, úžasný, krásný, jste s tím pohli:) A místo krbu bude stát stromeček, že?
Odpovědět
@bzulenka jj, ještě nám schází něco na povolení a příští týden to snad budeme dávat na stavební úřad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj přesně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova no to doufáme. Děti by ted ještě rádi jeden ale odbyl jsem je slovy že až vystřelí do světa co s tím prostorem budeme dělat :) Tak nájem pro Prosexu prodloužen do června tak snad se to všechno stihne...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, my budeme mít dneska hotovo, ještě dodělávají komín. V noci jsme měli ZD přikrytou plachtou, ale říkali, že když bude takto teplo a nebude pršet jako dneska, tak nechat odkryté, že je to lepší. A příští středu přijede pán z RDR a přeměří stav naší ZD, tak to jsem zvědavá. Doufám, že bude v pořádku a ve výborném stavu:) Počasíčko nám přeje, že:) Sice chudáci děti: Vánoce na blátě, ale my jsme za to rády, že:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop A jak jste na tom vy? Co chlapi? Dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova u nás makali teď 3 dny v kuse, zrovna je sleduju z okna a zalévají beton, dnes bagrovali sítě z desky a pokládali potrubí, zasypali kamením a teď ten beton, v pondělí izolace a v úterý finální zalití...pak už snad budeme vědět termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Jééé paráda:) to je bomba, že? Vidět před očima, jak to hezky roste:) Tay už se těšíš na nový domeček? Já už jsem napnutá, jak ten náš domeček bude vypadat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jasný těšíme se moc, ale jsem nějaká klidná už teď :) Když vidím desku, vím, že dům stát bude, už mě ani netrápí to, aby to bylo co nejdříve :) Bydlíme u našich a je nám tu fajn, tak mě to netlačí :) Ale to víš, že už se vidím ve své kuchyni ;))
Odpovědět
Profilova fotka
@songs, @mojsha, @katunkaj, @michaela859, @evikusss ..... Holky, co už bydlíte - rosí se vám okna zevnitř? Moc děkuju za odpovědi!
Odpovědět
@andydrzka ahoj nam ne,nam zase pro zmenu zvenku.. :-/
Odpovědět
@andydrzka Docela by mě zajímalo, jestli se dá vysledovat, že třeba domy s podlahovým topením mají větší problémy s rosením...topení pod oknem by teoreticky mohlo víc omývat okna teplým vzduchem...ale je to jen úvaha.
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Když byl minulý týden mráz, tak jsme měli trošičku jakoby linku orosonou, ale jen za oknama, kde byly zatažený rolety, jinak nic
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka nn nerosí, jen jak hodně mrzlo tak v ložnici na oknech (asi jak funíme) jen 1cm dole jinak nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela859 @atilius @katunkaj @mojsha Díky za reakce :-) Nám se právě rosí i ted´, sice trošku, ale nechci to vidět v mrazech :-| A jakou máte vlhkost doma, máte změřeno? @michaela859 Míšo, zvenku to nevadí, to je u trojskel normální, neboj ;-)
Odpovědět
@andydrzka Ahoj, občas ano hlavně po ránu když se probudíme. Ale vyvětráme a je to pryč. Myslela jsem že je to díky tomu že bydlíme u Jizery. Snažíme se hodně větrat, zatím topíme jen krbovkama tak možná je to i tím. A taky jenom linka dole a jen v ložnicích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss Nám se právě rosí, i když nemrzne. Sice třeba jen v rozích, ale stejně. A jakmile je v noci chladněji, máme ráno na okně linku, kterou musím otřít, vyvětráním neuschne :-(
Odpovědět
@atilius Máme v celém domě teplovodní podlahové topení a problémy s rosením oken nemáme. Řekla bych, že v typu vytápění domu problém nebude.
Odpovědět
@andydrzka Tak možná víc topíte. Když se nám po ránu udělá ta linka tak taky okamžitě neuschne. Nám se to dělá jen tam kde spíme. Třeba tam máte vysokou vlhkost (v domečku). Nesušíš tam prádlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@evikusss nn, používám sušičku
Odpovědět
@viky007 To byl jen nápad :) Ona je ta dřevostavba hodně uzavřený a utěsněný systém...já jsem zvědavý na nás, my jsem zvyklí opravdu hodně větrat, přes noc máme celoročně otevřené okno v ložnici, tak uvidíme...
Odpovědět
@andydrzka tak hlavně že nemáte vlhké nebo plesnivé zdi. Taky jsem nad tim dumala, my máme vlhkost docela vysokou a když topíme krbovkama tak se nám to hodně zlepšilo i na těch oknech. To nějak doladíte uvidìš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?