Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Dobrý den, mám dotaz, řeším zda-li podlahové topení nebo přímotopy, chtěl bych se zeptat, co máte a jak jste spokojeni. Zajímá mě především u přímotopů, zda-li jsou hlučné při sepnutí. Na kolik vyjde podlahovka fenix do celého kubise 631?
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Peťulko, už máte termín výstavby?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova ahojky :-) bohužel stále nic... nevím co je za problém, asi ty svátky do toho, sníh... prostě čekáme :-) u vás to platí? 9.2.? Sníh problém není?
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahoj Peti, to myslíš svody deštové vody? A co se týče toho termínu, tak je uhánějte, at´ vás zařadí co nejdříve, na jaře už zas nebudou stíhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka ano s vody dešťové vody, pan už se mě na to zeptal, tak jsem to znova potvrdila jak to je a to je celé. Tak snad už se to vyřešilo tímto.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, chci se zeptat. Máte tu někdo bílou fasádu baumit + dřevěné obložení ? Jaký tip fasády a dřeva jste použili ? Bylo to ve standardu ? A jaký tip střechy jste k tomu vybrali ? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Ahojky Petí, jj u nás to stále platí:) Ikdyž jsem byla trošku smutná, neboť jsme se rozhodli pro roletky a když jsem to konzultovala včera s panem Radilem tak je pozdě:( už to nestačí dát do výroby...Pan Radil mi vysvětlil hezky, jak roletky fungují, což jsem vůbec nevěděla, co je to za složák...takže je budeme muset řešit vlastní cestou a bude tam vidět ten kotouč:( ale kdyby jste někdo věděl o nějakých hezkých budu moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi taky jsme o nich uvažovali, ale mě zase odradila ta cena >_< a taky mi vadí, že buď je zatahneš nebo jsou nahoře. Já si ráda jen třeba přitemním ;) @andydrzka @bzulenka Holky a termín montáže máme 10. Týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Jéé Petí super...gratuluju:) Skvělé...
Odpovědět
@petraop Děvucho, tak to montujeme skoro spolu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @evapetrikova děcka dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop no hurá :-) , gratulace ;-) Kolikátého března začínáte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petraop přesně. měl sem je tam naceněné ale jak sem zjitil že mají jen stav otevřeno zavřeno takže šli ven :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka děkuji :-) to nevím, dopis nám teprve dorazí, ale 10. Týden začíná 2.3. - uvidíme :-) snad sleze sníh a napojime ještě vodu a el.. kanalizaci jsme stihli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis a Peta jee tak to jsem vubec nevedela,myslela jsem ze to jde do jakekoli polohy.Tak to moc dekuju za uzasny info;)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám ted problém ze Siko. Už jednou na nás zapomněli a teď zjevě podruhé :( tzn. konečná cena stojí na tom že Siko ještě neposlalo podklady :(
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis No tak to je nepříjemné... No nic, volat a uhánět, za ty prachy co zaplatíme si přece zasloužíme pocit, že oni jsou tu pro nás.. tak držím pěsti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Jejda to mi ani neříkej, ze Sikem jsme měli veliké problémy:( Nic nám nevysvětlili co se týče jaký je princip např. hlubokých záchodů a jiných. taky jim to strašně trvalo a rozpočet jsem proškrtávala na 3x. Tak uhánějte:)
Odpovědět
Peti, buď v klidu, my montujeme 24.2. a ještě nemáme žádnou přípojku :)Náš bagrista má bagry v nějakém bagrovém servisu a pak prý budeme čekat na vhodné počasí a to nevím, které je. Sníh asi ne, mráz asi taky ne a když to taje, tak to prý taky nejde. Takže jsem velice zvědavá, jak to dopadne. Co když nebudeme mít přípojky, stalo se to už někomu nebo budeme zase první???? :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop my začínali 20.3. minulý rok, tak to vám budou kolem dvacátého už předávat ;-) @bzulenka A nebojte, když nestihnete ty přípojky. Taky jsme se báli, že je nestihneme, ale na "rýmařovské" diskuzi jsou lidi, kteří to taky neměli. Určitě je dobré mít kanalizaci a voda a el.se dá zajistit i jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ups tak chyba u nás. Prý se má něco podepsat a odeslat... nechápu v dnešním online světě tyhle kraviny typu vytiskou podepsat oskenovat a poslat emailem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka a jak by jsi zhodnotila rok v domečku? Zvládli jste třeba i upravit terén, zahradu a tak?? Jak e to prosím s náklady? Jste spokojeni? Nebo jste čekali víc? My jsme se loni v březnu rozhodli, že chceme domek a neměli jsme nic :) Ani pozemek ani prachy, je to až neuvěřitelné, že celou anabázi zakončíme zase v březnu a v domečku.. prostě sen :) @bzulenka Leni, vím, že pár lidí napojovalo dům až po předání... všechno jde, jen je lepší to mít dopředu, ale když to nebude, tak se z toho nestřílí :)
Odpovědět
@petraop To jsme na tom podobně - my se rozhodli v květnu (v dubnu jsme ještě nově vymalovali v bytě! :) ) a 2.2. začínáme stavět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius to je super, když se takhle člověk zblazní a ono to vyjde :-) že? My jsme se v tom bytě vydrželi necelý rok, stěhovali jsme se tam z menšího bytu, mysleli jsme, že to bude konečná stěhovačka :-)
Odpovědět
@petraop Tak my jsme se po škole nastěhovali do 1+1, tam jsme bydleli asi 5 let, pak jsme koupili byt s tím, že to je "napořád", ale pořád jsme tak lavírovali k tomu, že dům. Jenže byt jsme měli v dobrém místě a v menším domě a vůbec to bylo fajn. Jen chyběl zahrada. Pak se trochu vyměnili sousedi a taky se mi zdá, že se o dům už lidi tolik nestarají a nějak se to zlomilo :) A teď jsme zase zpátky v tom 1+1 - akorát tenkrát jsme byli dva, teď nás je pět :-D Ale jde to! Myslel jsem, že to bude horší :)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius tak to klobouk dolů!!! My byli ve 2+1 napřed 2, pak se naskytla příležitost v tom samém domě jít do 3 plus...a byli jsme 4.. byty veliké krásné ale špatně odhlučněné, a o dům se nikdo moc nestaral na to, že dům měl 10 let... byli jsme tam celkem 6 let a taky jsme se trochu balí neděláme chybu, že odcházíme... ale bylo to nej rozhodnutí :-) ted bydlíme u mých rodičů maj veliký dům takže máme pohodu :-)
Odpovědět
@petraop Tak pokud se něco nezvrtne, jsme v tom 1+1 jen na 100 dní a z toho už máme trochu přes třetinu za sebou, takže to jde. Na dlouho bych tam být ale nechtěl :D Celkově jsem na to zvědavý, vždycky jsem bydlel v paneláku a teď se stěhujeme na vesnici, ale těším se na klid a hlavně, že si budeme moct dělat doma bugr s dětma, aniž bychom rušili sousedy a dupali jim na hlavu a museli je pořád okřikovat, že si nemají hrát tak nahlas atd. Každopádně to bude změna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius "dělat doma bugr s dětma, aniž bychom rušili sousedy a dupali" Přesně!! a já hlavně že nebudu muset pak tahat kolo a koloběžku do 4tého patra... a drahá polovička bude mít klid že nebudu pak mýt kolo(běžku) ve vaně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius @mitchis přesně, dělat si doma svůj bugr a poslouchat jak binec dělají jen naše děti!!!a terasa a zahrada... boha jeho ať už je březen!!! Těším se až tady budeme všichni spokojeně dávat fotky našich domků :-) :-)
Odpovědět
@petraop JO. Březen do Kubisa vlezem!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?