Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ježíši, to by mě vůbec nenapadlo těm stavařům ještě vařit kafe a nosit pívo, to se fakt dělá? Pokud staví na klíč, tak si myslím, že ten milion, co na tom vydělají, je dost, ne? ;-)
Odpovědět
@slabici Představ si, že velká spousta lidí to dělá, jak jsem se právě dočetla na tématu o rdr.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Tak to to budu muset nastudovat, až to přijde. Ještě bych chápala, že při slavnostním předání domu se otevře šampáňo a nakousnou chlebíčky, ale v průběhu stavby? Já tam ani nehodlám denně chodit, jen jednou za čas na inspekci a nedovedu si představit, že na inspekci potáhnu basu píva. To by snad oni naopak měli něco podstrčit mě, abych ty všechny vady neviděla, ne? :-D
Odpovědět
@slabici treba si daji vice zalezet,kdyz se o ne budu starat :-) spise jsem mela na mysli treba vody nebo teply caj v mrazivem pocasi. A nebo se na ne muzu vy... a pak na me budou vzpominat,jak jim ta z ostravy ani napit nedala :-) :-) :-D
Odpovědět
@slabici Nikdo vás nenutí, abyste tam chodila a něco jim nosila. Oni jsou zvyklí se o všechno postarat. Kávu a čaj si vaří sami, o jídlo se postarají. Pokud jim něco dáte, tak je to spíše vaše pozornost. Ale není to vůbec nutné a vaše povinnost. Vy máte stavbu domu na klíč.
Odpovědět
no tak záleží na motivaci, pokud je někdo altruistický typ se silnou potřebou pomáhat, krmit, pečovat tak je to v pohodě, ale pokud moje motivace je takové to z doby totáče " když je budu krmit a napájet tak mmi to určitě postaví líp než když bych to nedělal" - to je podle mě špatně !
Odpovědět
Dobrý den, prosím je tady někdo z Prahy východ, kdo staví či postavil Kubis 631? Rádi bychom se ještě mrkly na nějaký dům ze vnitř....... jak je řešený.. na RD Rýmařov mají spoustu typů..... Byly jsme včera se podívat v Květnici na 632... ale nám by se více líbil ten 631..... Ve čtvrtek máme schůzku s panem Mikulou v OC Praha.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahoj Leni, neboj, to uteče, ale musíš se nějak zaměstnat :-D Ale naprosto rozumím tvým pocitům, byla jsem taky napnutá jak luk a nemohla se dočkat :-D Jinak co se týče nějakého občerstvení, tak nic vozit nemusíte, ale my jim občas přivezli bud´ nějaké nealko nebo třeba koláče, koblihy ... nebrali jsme to tak, že by se měli víc snažit, ale spíš jako takové přátelské gesto na "prolomení ledů" ;-) , aby se jim příjemněji pracovalo ;-) Ale i bez toho byli fajn a ochotní ... a makali i přes víkendy...
Odpovědět
Mě vždy dokáže překvapit a zarazit, jak se někdo dokáže tady kvůli obyčejného dotazu dostat až ke komoušům. Ptala jsem se těch, co už mají postaveno, jak to dělali oni. A měla jsem na mysli tak jak píše andy prolomení ledů, lepší pracovní nálada, nevím, jak to nazvat. Vím, že to není moje povinnost a že to nemám ve smlouvě!! Maceo tvoje první rada byla jak z vesmíru (tak jo, dík za radu, já budu myslet na něco jiného :)))))) a to druhé jsi nedal už vůbec.
Odpovědět
Tady máte pánové klobásky a postavte mi to vyšší :-D :-D :-D :-D se musím smát. Jak to vůbec někoho může napadnout.....
Odpovědět
Ale já to nemyslel nějak osobně. Možná by jsi se divila kolik lidi takhle přemýšlí. Ale přeju ať se vše vydaří.
Odpovědět
Profilova fotka
@andy_123 Jojo, na to jsem koukala. Vybrali jsme si ve vinylu jeden dekor z řady livyn essential click v4, ale když jsem to pak vygooglila, byla jsem překvapená z ceny - stejná jako u marmolea! Tak nevím :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bzulenka @maceo @andydrzka ahojky zlata moje, dobrá diskuze, my stavíme za cca 14 dní....A jelikož chlapi pojedou dlouhou cestu cca 250 Km a přijedou v 6 hodin ráno tak se chystám jim připravit na ráno kafíčko, nějaké nealko a na snídani nějaký obložený talíř?....ale určitě něco jo, pojedou fakt přes noc, tak aby nám u toho stavění neudělali z Kubisu Pisu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahoj my budeme stavět cca za 14 dní Kubise 631:) Ale máme krapet jinak udělané dispozice....(výměna pokojů). Pan Mikula je úžasnej:) Správný člověk na správném místě.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leni, já se určítě chystám donést buchty, čaj kafe... Mě to nic neudělá a jím se bude třeba příjemněji pracovat, a mám to 30 metrů na stavbu od domu, takže žádný problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka My jsme jezdili na nějakou kontrolu každý den, ale byla to spíš naše zvědavost...protože tomu tak nějak nerozumíme...nic jsme montážníkům nedávali, ale v průběhu stavby jsem slavila 30, tak jsem připravila o tác chlebíčků, chuťovek a mísy víc, přidali jsme asi 2 petky pivča a dovezli na stavbu....kluci poděkovali, byli rádi a překvapení, takže úplně zvyklí na nějaké občerstvení nejsou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, kluci už tam budou den dopředu, takže unavený budou jen pokud tam máte nějaký pěkný klubík :-D ... jsou fakt v poho, všechno maj sebou, kafčo, pití, sváču a na obědy jezdí do okolí...ale nějakou domácí buchtou asi nepohrdnou....moje chlebíčky jedli asi 3 dny se divim, že se v tom teple po nich nepo..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Ahoj Evy, k nám taky jeli chlapy kus cesty, ale byli tady ubytovaní v hotelu a dorazili večer den předem, takže v den D byli čerství, ale snídaní nikdy nic nezkazíš :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katunkaj Jéé Kátí moc děkuji za info, tak to jsem vůbec nevěděla. No tak to jsem ráda, že nebudou mít tak dlouhý den. Super, ale kafíko a nějakou buchtu asi udělám:)
Odpovědět
Profilova fotka
ups. tak otázka jestli by třeba o naše bezlepkové a bezpěsinové pohoštění někdo stál :) Dnes máme třeba výbornou mrkvovou buchtu s lučinou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka Děkuji Andý...jj něco na uvítanou připravím...navíc my stavíme v zimě, tak je to takové studené. A první týden v únoru má přituhnout a padat sníh, tak snad k nám dojedou....
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis No jasně:) Pošleš mi recept, že:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jasnačka http://www.recepty.cz/recept/mrkvovy-... jen místo pšeničné mouky používáme žitnou. Je to naprostovo výborné!
Odpovědět
@pluter myslim, ze tato znacka je cenou prijatelna a blizi sa k cene standardu MD (u nas je to 25eur/m2) http://www.fatrafloor.cz/cz/podlahove... Fatraklik sa da kupit uz za cca 26,9eur, Ake budete mat vykurovanie?
Odpovědět
@evapetrikova @petraop @katunkaj @mitchis Díky za odpovědi, taky si myslím, že to potěší a nepohrdnou ;-)
Odpovědět
eva petrikova a kde budete stavět? a můžete mi poslat třeba do mejlu plánek... my to taky chceme upravit...... a ve čtvrtek máme sraz s panem Mikulou:)
Odpovědět
Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat, zda se dá vybrat pěkná podlaha i obklady ze základního standartu u Rýmařova, když nechceme nic připlácet? Máte někdo?
Odpovědět
@everytimes Určitě se vybrat dá.
Odpovědět
Ahojte :-) už delší dobu chodíme nakukovat a plánujeme. Zatím jsme ve stádiu naceňení a vyřizování :-D chtěli by jsme se zeptat, od jaké firmy se do Kubisu 631 dodávají podlahy? Kde se dá na netu kouknout na vzorníky? díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes ahoj určitě dá, podlah je na výběr spousta. Obklady taky, ale my jsme třeba chtěli spodní koupelnu obložit celou, ve standartu je jen za zařizovacími předměty
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?