Marby Stavby - Marek Szostok

Dobry den, stavel jste nekdo s firmou Marby stavby (panem Markem Szostokem)? Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme začínat stavět. Budeme to mít na klíč... a zatím čekáme na stavební povolení a vše kolem o které se stará architekt pana Szostoka.
Odpovědět
@michaela_hu_mikulcova Dobry den, dekuji za zpravu. My chceme koupit pozemek uz s hotovym projektem i stavebnim povolenim od pana Szostoka. 👍 Pekny den
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@pepenkam Zdravim, vy nebudete mit nahodou pozemek v dolni lutyni do kopce? přišti tyden mame prvni schuzka s panem majitelem a docela dost o tom uvažujeme .. rezence jsem zatim nikde nenašla, tak jsem zvědavá
Odpovědět
@michaela_gonzalesova Dobry den, ano ulice Do Kopce 👍 Uz stoji zakladove desky. S panem Szostokem a jeho jednanim jsme moc spokojeni.
Odpovědět
@pepenkam Super, to jsem ráda .. příští týden mám s ním mít schůzku, tak nejspíše budeme sousedi .. Akorát, když vás tady mám - nutila vás makléřka do fin. poradce? Nám tvrdila, že jste měli nějaké problémy a tím pádem nám nutila nějakou svou známou.
Odpovědět
@michaela_gonzalesova Tak to se potom muzeme spojit, pokud bychom byli sousedi. A odkud jste? Nene nam poradkyni jen nabizela, ale my uz jsme meli rozjednano u Modre Pyramidy (puvodne jsme meli nejprve brat pozemek na uver ze stavebniho sporeni, z toho nakonec seslo), potom bychom sluzeb poradkyne vyuzili, tak byt Vami, za optani nic nedate. My uz mame hypoteku schvalenou. Pekny vecer.
Odpovědět
Tak to pak nevim, co to pani mluvila .. ještě se tedy ujistim, zda se jedna o tu parcelu, kde jsou 2 vedle sebe a vy máte tu větší? Momentalně žijeme v Ostravě, ale partner pochazi z DL
Odpovědět
My jsme meli problem jen s pani z Modre Pyramidy - nemela prehled. Ano, mame ten vetsi pozemek, kde jsou dva vedle sebe. A mate deti? 👍 Podle fotky zrejme ano. My mame holcicku 2,5 roku.
Odpovědět
Ahaa, tak mluvila tedy pravdu. Jj, máme rok a půl starého chlapečka, takže by to bylo super 😁
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jak jste s firmou spokojení? Vše probíhá dle plánu? Stavíte dřevostavbu nebo zděný dům? Docela nás tato firma zaujala a hledám reálné zákazníky. Předem děkuji za info
Odpovědět
Dobry den, ano zatim jsme velice spokojeni. Stavi nam zdeny dum. 👍
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, jak prosím stavba pokračuje? Dokončil již někdo s marby stavbu? Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Dobry den, pokracuje presne v terminech (spis i drive). Jsme zatim moc spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@pepenkam Dobrý den, a stavíte dřevostavbu nebo cihlu?
Odpovědět
@dasa_podhorni cihlu
Odpovědět
Profilova fotka
@pepenkam a mohu se zeptat, kdy mate termin dokonceni, respektive jak dlouho jim trva postavit zdeny dum? Dekuji za info.
Odpovědět
@daxadsa_podhorni Dobry den, zacalo se stavet na konci cervence 20 a hotovo ma byt se vsim vsudy v cervenci 21.
Odpovědět
Profilova fotka
@pepenkam takže rok, super. A můžu být ještě tak drzá a zeptat se, na kolik vás baráček nakonec výjde? Moc děkuji.
Odpovědět
@dasa_podhorni 4 500 000 i s pozemkem (1300m2), se vsim vsudy (kuchyn, zastresena terasa......) 👍
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?