Máte zkušenosti s firmou Lumimont?

Profilova fotka
Ahoj, zaujala nás dřevostavba od firmy Lumimont - konkrétně varianta LUMÍK 7. Nikde se mi nepodařilo najít nějaké zkušenosti s touto firmou, cenově mi přijde velice sympatická. Pokud byste měli jakékoli info o této firmě, budu ráda. Díky
Odpovědět
S firmou právě stavíme domeček - vycházeli jsme z Lumíku 6, ale kvůli tvaru pozemku nám firma celý projekt upravila podle našich požadavků. Zatím máme hotovou základovou desku a brzy by se měl montovat domek. Dosud je spolupráce s firmou velmi dobrá, tak doufám, že to vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby ale oni maju fakt sympaticke ceny, komli az dostaviate napis nam tu o nich referatik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera napsala do firmy mailík pro nějaké další informace a dnes už jsem měla odpověď. Lumík 7 by nás vyšel se vším všudy i s přistavěnou garáží a základovou deskou na 2.5 mil. U nás ale hraje roli, že bysme stavěli u Prahy, takže je tam započítána i doprava a ubytování dělníků (leda kdybysme ubytovali dělníky v naší garsonce :-D ). Komli - kdybys měla ještě nějaké postřehy, sem s nimi. ;-) Budem o téhle firmě uvažovat...
Odpovědět
My sice stavíme 30 km od Olomouce, ale cena nám naskákala nahoru kvůli ztížené dopravě a základové desce (jsme ve svahu), ale i tak je přijatelná. Samozřejmě máme i některé "nadstandardy" jako obložkové zárubně, fóliovaná okna apod. a to jenom korunky skáčou ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Jak stavba dopadla? Byli jste spokojeni?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?