Menu Forum

Na kolik Vás vyšel celkově projekt bungalovu do 150m2?

2. pro 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenca.levandulka
13
Registrovala se 21. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 74 příspěvků. Má 26 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
lenca.levandulka
13
Registrovala se 21. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 74 příspěvků. Má 26 přátel. Otrokovice, Region Zlín.
 Prosím o info. Na kolik Vás vyšel celkově projekt domku bungalov do 150m2.
Děkuji emoticon
29. lis 2012 ve 12:10  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
flakac
36
Registroval se 3. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1248 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Vlčková, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
flakac
36
Registroval se 3. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1248 příspěvků a 4 alba. Má 11 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Vlčková, Region Zlín
 Ceny předpokládej hodně rozdílné, my jsme podávali poptávku přes poptávkový server a nabídky byly na kompletní PD pro stavební úřad v rozmezí 50 - 120tis. Narazili jsme díky tomu i na jednoho podle emailove komunikace velmi sympatickeho projektanta, který byl za těch 50. Nakonec však (jak už jsem psal u některého z tvých příspěvků, myslím) jsme dostali velmi spokojené reference na projektanta ze Zdounek. Kolegyně mé přítelkyně nás pouze upozornila, že ten člověk je trošku svérázný, ale s prací byli opravdu hodně spokojení. Sjednali jsme si s ním tedy schůzku na pozemku, to už jsme byli víceméně pro něj rozhodnutí, já jsem si ho trošku oklepl, jaké má názory a zkušenosti a dospěl jsem k závěru, že rozhodně dokáže podpořit svůj názor zkušenostmi. Plácli jsme si, a to za cenu 18tis. (pouze si pak budeme muset zajistit průkaz energetické náročnosti cca 4tis.) V ceně máme vše, co je třeba, a to i projekt studny, jímky atd.
Jsme ve fázi, kdy dodělává pohledy, většinou komunikujeme emailem (nutno říct, že čeština není jeho silnou stránkou), byli jsme za ním ve Zdounkách na sezení jen jednou, a to k dořešení vnitřních dispozic.
Zatím musím říct, že jsme spokojeni a za tu cenu dvojnásobně.
29. lis 2012 ve 12:49  •  staví dům  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petkra (35 r.)
32
Registroval se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 104 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Most.
  • Již bydlím v domě
    Vtelno, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petkra (35 r.)
32
Registroval se 2. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 104 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Most.
  • Již bydlím v domě
    Vtelno, Region Most
 Ahoj, celkem dobře si můžeš vybrat na G-servisu, mají asi 1000 domů. Cena projektu od 20 do 100. tis. Úplně nejlíp, ale udělaš, když si vybereš stavební firmu a oni zahrnou cenu projektu do konečné částky. U nás to nakonec dělalo pouze 1.000,-. Stavíme s malou rodinou firmou a vše naprosto v pohodě. Můžeš na ně hodit oko a mají tam i odkaz na zmiňovaný gservis. www.levnedomky.cz . Stavím s nimi na doproučení známích a náš barák si vč. projektů můžes skouknout na mém blogu. Jinak držím palce emoticon je to fakt náročný. Jo a staví po celý ČR
1. pro 2012 v 18:34  •  již bydlí v domě  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makiska1
12
Registrovala se 18. října 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 11 příspěvků a 1 album. Má 35 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
makiska1
12
Registrovala se 18. října 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 11 příspěvků a 1 album. Má 35 přátel. Region Břeclav.
 Ahoj, záleží na projektantovi... my měli individuální projekt, který jsem si já namyslela a on ho zrealizoval, nemáme teda 150m, ale 186m2, a projekt nás stál 28 000... mrkni v albu, mám ho tam...
2. pro 2012 v 01:14  •  To se mi líbí