Na kolik Vás vyšel celkově projekt bungalovu do 150m2?

Profilova fotka
Prosím o info. Na kolik Vás vyšel celkově projekt domku bungalov do 150m2. Děkuji :-)
Odpovědět
Ceny předpokládej hodně rozdílné, my jsme podávali poptávku přes poptávkový server a nabídky byly na kompletní PD pro stavební úřad v rozmezí 50 - 120tis. Narazili jsme díky tomu i na jednoho podle emailove komunikace velmi sympatickeho projektanta, který byl za těch 50. Nakonec však (jak už jsem psal u některého z tvých příspěvků, myslím) jsme dostali velmi spokojené reference na projektanta ze Zdounek. Kolegyně mé přítelkyně nás pouze upozornila, že ten člověk je trošku svérázný, ale s prací byli opravdu hodně spokojení. Sjednali jsme si s ním tedy schůzku na pozemku, to už jsme byli víceméně pro něj rozhodnutí, já jsem si ho trošku oklepl, jaké má názory a zkušenosti a dospěl jsem k závěru, že rozhodně dokáže podpořit svůj názor zkušenostmi. Plácli jsme si, a to za cenu 18tis. (pouze si pak budeme muset zajistit průkaz energetické náročnosti cca 4tis.) V ceně máme vše, co je třeba, a to i projekt studny, jímky atd. Jsme ve fázi, kdy dodělává pohledy, většinou komunikujeme emailem (nutno říct, že čeština není jeho silnou stránkou), byli jsme za ním ve Zdounkách na sezení jen jednou, a to k dořešení vnitřních dispozic. Zatím musím říct, že jsme spokojeni a za tu cenu dvojnásobně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, celkem dobře si můžeš vybrat na G-servisu, mají asi 1000 domů. Cena projektu od 20 do 100. tis. Úplně nejlíp, ale udělaš, když si vybereš stavební firmu a oni zahrnou cenu projektu do konečné částky. U nás to nakonec dělalo pouze 1.000,-. Stavíme s malou rodinou firmou a vše naprosto v pohodě. Můžeš na ně hodit oko a mají tam i odkaz na zmiňovaný gservis. www.levnedomky.cz . Stavím s nimi na doproučení známích a náš barák si vč. projektů můžes skouknout na mém blogu. Jinak držím palce :-) je to fakt náročný. Jo a staví po celý ČR
Odpovědět
Ahoj, záleží na projektantovi... my měli individuální projekt, který jsem si já namyslela a on ho zrealizoval, nemáme teda 150m, ale 186m2, a projekt nás stál 28 000... mrkni v albu, mám ho tam...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?