Menu Forum

Názory na bungalov 5+1+2G

30. bře 2017  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
11
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 627 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
11
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 627 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
 @cybermole To by byl projektant šílenec, kdyby se při projektování spoléhal na program.
1. únor v 09:22  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bamak
7
Registrovala se 3. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 1488 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bamak
7
Registrovala se 3. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 1488 příspěvků. Má 6 přátel.
 @cybermole Rozpočet je v pohodě, my máme stejnou zastavěnou a rozpočet na klíč něco přes 4m. Takže pokud si něco uděláte sami, tak se v pohodě vlezete emoticon.
1. únor v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
Registroval se 8. září 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 152 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
Registroval se 8. září 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 152 příspěvků. Má 1 přítele.
 @puhelin tak určitě to nedělá takto, ale při prováděcí dokumentací je podstatný podrobný výkaz výměr, který si z prstu člověk vycucat nemůže, takže nějak to spočítat musí. Já jsem to kreslil kvůli tomu, abych to zapasoval do modulů cihel, abych neměl mezery mezi cihlami, minimum bordelu a co nejméně práce. Vychází to tak, že se nebude muset žádná cihla seříznout - pokud se dodrží postup.
1. únor v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 @puhelin A vlastně jsem se naučil i pokládat cihly (převazby, rohy, otvory) aniž bych na nějakou cihlu sáhl emoticon
1. únor v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
11
  • Již bydlím v bytě
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
11
  • Již bydlím v bytě
 @cybermole ;) Taková znalost se neztratí. Učí se to na stavební průmyslovce v prvním ročníku, hned na začátku.
Jinak, do toho výkazu výměr se počítá objem těch cihel + % prořez, ne každá cihla zvlášť. To by musel být rozpočtář nadšenec, aby to počítal cihlu po cihle.
1. únor v 18:12  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 Dnes v noci napečeno a prostřeno emoticon
3. únor v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzajda2
2
Registrovala se 20. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 55 příspěvků.
  • Přestavuji byt
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzajda2
2
  • Přestavuji byt
    Region Praha
 @cybermole pěkné... ale srovnej si tam ty čaje v té prosklené skřínce, máš tam mezeru mezi krabičkama.. emoticon emoticon emoticon
3. únor v 08:39  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 @zuzajda2 dokonalost je vada a navíc jsou to sušenky :D
3. únor v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzajda2
2
  • Přestavuji byt
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzajda2
2
  • Přestavuji byt
    Region Praha
 @cybermole Dobře dobře.. emoticon ale ne, teď vážně, máš to moc pěkné emoticon
3. únor v 08:42  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkaa72
Registrovala se 28. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenkaa72
Registrovala se 28. června 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Ostrava.
 @cybermole Nakoukla jsem tady a musím teda přidat velkou pochvalu! Moc hezké a perfektní práce!! Klobouk dolů.. a trošku i závidím, že tohle všechno neumím. Taky jsem na podzim trávila večery s excelem a kostičkamaemoticon Jinak my finišujeme s vyjadřovačkama a snad se podaří příští týden odvézt složku projekt na stavební úřad a zahájit sloučené územko a stavebko. A k dotazu rozměru garáže, my máme šířku 6,5, délku 7m.
3. únor ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pucifal (25 r.)
Registrovala se 10. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 111 příspěvků. Region Praha.
  • Zařizuji byt
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
pucifal (25 r.)
Registrovala se 10. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 111 příspěvků. Region Praha.
  • Zařizuji byt
    Region Praha
 @cybermole Máte nádherně vyřešený projekt a super navržené! Zajímavé sledovat vývoj variant, rozhodně nejlepší řešení nakonec - jediné co bych se zamyslela je ta příčka/zástěna ve velké koupelně mezi toaletou a dveřmi - podle mě je to nepraktické, zvláštní - když už oddělila bych toaletu z druhé strany od vany a otočila ji - pak alespoň člověk, co se bude válet ve vaně, nemusí koukat na WC.
ale to je každého vkus emoticon
ať se vám hezky dům staví a příjemné bydlení
3. únor ve 13:14  •  zařizuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 @pucifal tu zástěnu vnímám spíš tak, že když do koupelny vleze někdo další z chodby, tak tam hned neuvidí druhého při výkonu činnosti emoticon Rozvržení místností byl boj, mám asi 20 verzí, díky všem tady na MS jsme upravovali, až jsme se dostali do stavu, kdy si už fakt myslíme, že je to ok emoticon Ale mrkněte za 14 dní, třeba bude vše jinak :D
3. únor ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 @lenkaa72 Každý jsme na něco jiného emoticon Garáž bych ještě rád zvětšil, ale už teď se pohybujeme s penězmi na hraně.
3. únor ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bamak
7
fotoportrét
fotoportrét
bamak
7
 @cybermole Pecka emoticon....ale já bych nechtěla troubu hned vedle linky....nebude přístup z obou stran, navíc mě víc vyhovuje stoupnout si k troubě zleva.....Jinak to zelené prostírání je pěkně hnusné emoticon.
3. únor v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 @bamak čekal jsem kdy se někdo ozve emoticon Sice to umím nakreslit, ale že bych byl nějakej estét se moc říct nedá :D
Trouba mi přijde naprosto v poho, hned vedle varné desky, na desce osmažím maso a rovnou ho dám do trouby. Vyndám plech a dám ho na desku.
3. únor v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bamak
7
fotoportrét
fotoportrét
bamak
7
 @cybermole Já bych osmažila maso, otevřela troubu, a při obíhání té trouby bych se polila a pak bych si spálila ruku, protože je trouba moc vysoko emoticon .....ale uznávám, že toto je otázka fyzických dispozic a manuální zručnosti.....proto u nás bude vařit chlap, on je totiž vyšší emoticon a šupne tam to maso klidně i napřímo přes ty dvířka-jako ty.
3. únor v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 https://goo.gl/photos/VhiAq2ihVCsccBiN9
4. únor ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Má 139 přátel.
  • Sním o domě
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
cutce
Registrovala se 30. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Má 139 přátel.
  • Sním o domě
    Region České Budějovice
 @cybermole teda moc se mi libi vas projekt emoticon
28. bře ve 21:06  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cutce
  • Sním o domě
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
cutce
  • Sním o domě
    Region České Budějovice
 ja jsem si taky vcera jen tak hrala. Co myslite?
29. bře ve 20:09  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
fotoportrét
fotoportrét
cybermole
10
 Bez určení světových stran a rozměrů může být projekt dobrý, ale i špatný. Pokud jsou vjezdy do garáže +/- na západ, tak asi ok. Do poslední ložnice bych zahrnul i prostor chodby a nebo tam udělal kumbál. Takhle je ta chodba nevyužitá.
30. bře v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš