Názory na bungalov 5+1+2G

Zobraz úvodní příspěvek
Mám za to, že jsem dospěl už ke 100% spokojenosti, takže se ptám ostatních, co si o tom myslíte?
Odpovědět
@cybermole No vida, jak jste to popasovali :-)....šikovní, tak teď bych ještě zkusila zkosit ten roh v koupelně, aby "kopíroval" zkosení v TM.....ale nevím, jestli byste se pak vešli s WC....určit+ by to chodbě prospělo :-)
Odpovědět
@omcamauta budeme řešit jinde :) @bamak ten roh moc nevyřeším, můžu posunout dveře do obýváků tak, aby byly ve středu chodby, ale prostor na začátku chodby/zádveří chceme také využít, hodně to zkresluje na obrázku, chodby jsou široké 130cm
Odpovědět
@kofejn chodba je široká dost (130cm), ale i tak mi přijde otevírání do chodby všech dveří dost nevhodné, jediné místo, kde s tím dokážu žít jsou dveře koupelna/chodba
Odpovědět
Proč chodit do SIKA, když si to člověk namrská doma sám :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole sketch up jsem si pustila jen jednou, nebyla jsem tam schopná namalovat ani zeď a pak už jsem to nikdy nezkusila. Možná tomu dám ještě šanci :-D
Odpovědět
@cybermole Dobře ty, moc pěkná práce. asi to znovu nainstaluju a vyzkouším. Já použil roomtodo.com https://roomtodo.com/designer/project... dá se tu chodit i uvnitř domu :-D bohužel jsou omezení ve vybavení. Mají jen krb, ne vložku :-)
Odpovědět
Kreslil jsem v tom už dříve a složitější věci, takže mám trochu zkušeností :) Na netu je spousta video návodů.
Odpovědět
@josephporta ta pračka v ložnici je super :D
Odpovědět
@cybermole Taky se s tím sketch upem nemůžu domluvit, ale vizu vypadají super, nedal by ses pronajmout :-D, třeba jen na instruktáž ?
Odpovědět
Profilova fotka
@bamak jsem ráda, že nejsem jediná. Furt všude poslouchám, jak je to jednoduchý a byť se domluvím s kde čím, sketch up mluví totálně cizí řečí :-D
Odpovědět
@zmrz_lina Tak to máme stejně, mě omlouvá moje katastrofální 3D myšlení....mám na to papír :-D
Odpovědět
@cybermole U těch náhledů v koupelně ti chybí možnost stejná jako ta poslední, ale ještě bych dal ty tmavé kachle do toho koutu na zeď a zem nechal světlou Co se ti nelíbí na pračce v ložnici. Víš jak to krásně skáče při ždímání ;-) :-D Samozřejmě je tam omylem 8-) @bamak @zmrz_lina vítejte do klubu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@bamak asi jo, ale je to o vzdálenostech :) ideální se na toto potkat
Odpovědět
@zmrz_lina tak vy máte už hlavně postaveno :) už není co řešit ne?
Odpovědět
@josephporta
Odpovědět
@cybermole jo, za me super 👍
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole postaveno jo, ale zdaleka ne vybaveno. A na 3D návrh interieru by to taky nebylo spatne :-)
Odpovědět
@zmrz_lina já to kreslím primárně kvůli tomu, jaký udělat půdorys, kam dát dveře, okna, zásuvky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole ja vím, ja bych využila uz na to nasledne vybavování.
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole ten posledni navrh koupelny je super. Prijde mi tak prostornejsi
Odpovědět
@zmrz_lina tak poslat rozměry, překreslíme :) stav, kdy už je postaveno, je o mnoho snažší :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cybermole dííík, jsi zlato, ozvu se až to bude aktuálnější ju? (chystáme se na dětský pokojík pro malého) :-)
Odpovědět
@cybermole To máš pravdu :-), dneska jsem u toho strávila asi hodinu a podařilo se mi udělat pěknou krychličku :-D ....naše budoucí koupelna.....ale díru na dveře už jsem nedala. Takže budu muset do toho Sika :-D, a zatím dětem ukradnu čtverečkový papír a pastelky, nebo si to půjdu nakresli křídou rovnou na podlahu.... Jinak ten poslední návrh je nejlepší, ale bílá podlaha by nebyla nic pro mě.
Odpovědět
Dik @bamak za tvuj koment, jsem si nevsim. @cybermole do toho posledniho dej na zem taky tu tmavou. Jen misto pro sprchac nech svetly 😀
Odpovědět
@josephporta
Odpovědět
Jinak už jsem tři dny nezměnil rozměry/rozložení domu... To je co říct, za poslední měsíc to bylo každý den :D
Odpovědět
@cybermole to asi znamena ze uz finisujes ;-) Ale to musi cloveka bavit 😁
Odpovědět
Dneska jsem si začal hrát s kuchyní :)
Odpovědět
@cybermole Mě nepřijde moc praktické umístění varné desky, je moc blízko u roletky. Za mě bych dala dřez pod okno a varnou desku na druhou stranu. Já mám za roletkou robot, mixér, toustovač atd., jen je povytáhnu a už makají. Tady by na to nebylo místo, kromě toho by se roletka asi dost špinila od vaření. Ještě mi přijde ta trouba hodně v rohu, to bude dost nešikovné, nebude k ní přístup z obou stran.
Odpovědět
Hodně to zkresluje, šířka místnosti je 5m, deska je od rolety 45cm, pokud bude klasická velikost desky, tak bude 55cm. dřez pod okno určitě ne, jednak by to ztížilo otevírání okna a zničilo dobře osvětlenou pracovní plochu, desku nechceme na ostrůvek, kvůli stříkání při vaření směrem do prostoru, ale je to ještě o zvážení, když by tam ta deska byla, tak nevím jak řešit ten roh linky, takhle se mi to líbí, je pěkně řešen pracovní trojúhelník, vše je po ruce bez velkého chození
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?